Brelil

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: ilke, Módosítva: 2019. július 29.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az új formula minden olyan anyagot mellőz, ami irritációt, allergiás reakciókat okozhat. 0% PPD 0% REZORCIN 0% AMMÓNIA 0% PARABÉNEK MIKROMOLEKULÁRIS TECHNOLÓGIA Ez a technológia mikro- pigmentekkel került kifejlesztésre, amik működéséhez- köszönhetően speciális súlyuknak- nem szükséges a legmegfelelőbb Ph kialakítása.

1. Kompakt méretüknek köszönhetően könnyedén jutnak be és oszlanak el a hajszálak belsejében
  2. Itt az aktivátorukkal kifejtik hatásukat, nagy színmolekulákat hoznak létre
  3. Beágyazódnak a rostokba, így a szín nem kopik el hajmosás során.
  4. Megőrzi a haj lágyságát, finomságát, ápolja és fényessé varázsolja azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szofka77

2022. január 9.

Imadom mindig ezt hasznalom! Szeretem h mentes, es nyugodtam festhetem vele a hajam. Eddig mindig a fekete vagy sotetbarnaval festettem, a fekete az szuper tartos de a sotetbarna az mar 1 honapon belul kopni kezd es mar vorosodik napfenynel a hajam foleg a vege. Ebbol vettem egyszer a sandyblonde-t 7/13 az semmit sem csinalt a kihidrogenezett hajammal. Mikor lemosom a festeket a hajamrol es megszarit akkor azert picit szaraz am…es picit draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

anonimusgirl96

2021. július 27.

Elsődleges szempont volt nálam, hogy ne tartalmazzon semmilyen káros anyagot, ami allergiát okozhat. 6.44-es árnyalatot vettem. A derékig érő hajamra elég volt kopposan 3 doboz. Kb. 95 gram festéket tudtam kinyomni egy tubusból, sok mennyiség van benne.
Nagyon elégedett vagyok a színnel. Szép, egyenletes rezes vörös, pont olyan, mint amire vágytam! Más márkában nem találtam ilyen szép vörös árnyalatokat, mint ebben. Nehéz volt dönteni, de pozitív értelemben, jó, hogy ennyiféle vörös árnyalat van, idővel majd lehet másik színt is kipróbálok tőlük.Nagy a színválaszték, ez is plusz pont. Nem túl folyos az állag, jól el lehet dolgozni. A hajam puha lett utána, bár használtam a szívédő sampont és balzsamot is ebből a márkából.
Updatelek majd a tartósságot illetően, de bízom benne, hogy nem fog úgy kopni, mint a korábbi dobozos, drogériás festékek. Össze sem lehet hasonlítani velük. Így elsőre nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Meszti

2021. június 26.

7.38-as csokoládé szőkét választottam.
Nagyon tetszett a minta alapján. Ár-érték arányban rendben van.
Felkenésnél nem csípett, nem érzetem kellemetlen szagot.
Lemosás után könnyen kezelhető volt a hajam, pici plusz ápolást igényelt.
Sajnos első szárítás után nem hasonlított a színmintára, sötét lett, viszont 2 mosás után már az a szín, amit szeretnék.
Természetes hatású és nagyon fényes a hajam.
Összességében elégedett vagyok, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

7.38-as csokoládé szőkét választottam.
Nagyon tetszett a minta alapján. Ár-érték arányban rendben van.
Felkenésnél nem csípett, nem érzetem kellemetlen szagot.
Lemosás után könnyen kezelhető volt a hajam, pici plusz ápolást igényelt.
Természetes hatású és nagyon fényes a hajam.
Összességében elégedett vagyok, újraveszem.

ilke

2020. november 21.

Örülök, hogy rátaláltam. Évekkel ezelőtt allergiás lettem a hajfestékemtől, azóta csak hennát mertem használni. Sajnos az ősz hajamat egyre kevésbé fogta be, és kb. két hajmosás után ki is kopott. Utáltam hajat festeni. Aztán kipróbáltam ezt a csodát. Az első festés előtt félve teszteltem, de szerencsére jól bírta a bőröm. Nagyon meg voltam elégedve vele. Végre eltűntek a fehér, csillogó ősz hajszálak. Ennek már másfél éve. Azóta is ezt veszem. Nagyon szeretem. Világosbarnát használok, viszont 40 percig rajta hagyom, így inkább sötét barnának tűnik. Nem kopik. Természetes színt ad. Nem drága. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

Szilvimoncsi

2020. július 17.

Nagyon régóta szeretnék padlizsán lila színű hajat, voltam fodrásznál is többször, de semmilyen festékkel nem sikerült elérni.. Próbáltam legalább 5 félét, aztán jött ez a festék. Imádom :) 5.22es árnyalatot vettem, szépen fed és nem szárít. Olyan lila, mint a színskálában. 9%os oxival használtam, gyönyörű lett a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Melszi

2019. október 14.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Csodálatos festék. Intenzív vöröset vettem 1 éve, a középbarna hajamat 9%-os oxival AZONNAL roncsolás nélkül olyanra fogta be mint, amilyen a 6.66-os minta. Egyáltalán nem kopott, szép és fényes hajkoronát varázsolt. Idő közben meguntam a vörös színt, pár napja szőkítettem, most 6.1-es hamvas sötétszőkét vettem, remélem ez is jó lesz. :) ----> Tökéletes lett a színe, egységes. A hajam pedig puha. 6% oxival használtam, nem irritált, nem büdös, a váll alá érő hajamra bőven elég volt a festék, még pici maradt is ki, pedig nagyon dús hajam van. Úgy látom, hogy a szőkítés okozta szárazságot (szalma hatást) is megszüntette, szépen ápolta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Judittttt

2019. augusztus 1.

A legjoibb hajfesték, amit valaha is használtam. Minden mentes de tényleg, ahogy olvasható, nem csak ammónia, de rezorcin és ppd, paraffinmentes. Ez önmagában is nagyon jó, de ráadásul, ami általában iylen mindenmentes festék más márka, szerényebb a színkínálata, és borsos az ára. Szerintem ez a festék nagyon kedvező árú, mivel 100 ml festéket kapunk 2600 forint körüli áron, ami több, mint a leggyakoribb 60 ml-es kiszerelés, ugye. 1:1 arányban kell keverni a hozzá tartozó oxival, ami 3-6-9-12 százalékosban érhető el, és így ha egy csomagot veszünk kb 3000 forintért van 200 ml festékünk, ami egy átlagos, félhosszú hajra, átlagos hajmennyiségre való. Nekem hosszú hajam van, és elég dús is, úgy használom, hogy tőfestés után a hajhosszomat megnedvesítem, és 4-6 rétegbe választom, azokba főként kézzel masszírozom bele a szintén NAGYON KIS meleg vízzel felhigított maradék festékemet. Erre a műveletre nekem 1 és egynegyed festék bőségesen elég, tehát kb 250 ml festék. Első festésre persze nem ez a jó módszer, hanem a mindent érjen a festék telibe módszer, de nekem már évek óta ugyanaz a természetes vörös hajszínem van.

A festék nem büdös egyáltalán, egy kicsit se roncsol, nem csíp, nem kopik nagyon, gyönyörűen tartja a színt még a vörös is, és amikor már kopni kezd, akkor is diszkrét. Amióta megtalltam úgy máadél éve mást nem használok, maximálisan elégedett vagyok vele, és nagyon sok, és szép, természetes színben kapható. Fodrászkellékesem is ezt szereti a legjobban, mert olyan természetesek a színei is, a vörösek is. Nekem mindig azt gondolják az emberek, hogy természetes vörös a hajam, még amikor már 2 hónapja nem festettem is :D Szóval összességében mentes a mumus összetevőktől de az összestől, nagyon kíméletes, nem kopik gyorsan, és amikor elkezd, akkor is szépen, színes színskála, kedvező ár, sőt, áááállítólag állatokon sem tesztelik. Kell ennél több? Sok hasjfestékkel kísérleteztem de tényleg rengeteggel, de már amíg ez a piacon van, nem vagyok hajlandó mást használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin