Brelil

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: ilke, Módosítva: 2019. július 29.

Kategória:   Hajfestékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az új formula minden olyan anyagot mellőz, ami irritációt, allergiás reakciókat okozhat. 0% PPD 0% REZORCIN 0% AMMÓNIA 0% PARABÉNEK MIKROMOLEKULÁRIS TECHNOLÓGIA Ez a technológia mikro- pigmentekkel került kifejlesztésre, amik működéséhez- köszönhetően speciális súlyuknak- nem szükséges a legmegfelelőbb Ph kialakítása.

1. Kompakt méretüknek köszönhetően könnyedén jutnak be és oszlanak el a hajszálak belsejében
  2. Itt az aktivátorukkal kifejtik hatásukat, nagy színmolekulákat hoznak létre
  3. Beágyazódnak a rostokba, így a szín nem kopik el hajmosás során.
  4. Megőrzi a haj lágyságát, finomságát, ápolja és fényessé varázsolja azt.

Melszi

2019. október 14.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Csodálatos festék. Intenzív vöröset vettem 1 éve, a középbarna hajamat 9%-os oxival AZONNAL roncsolás nélkül olyanra fogta be mint, amilyen a 6.66-os minta. Egyáltalán nem kopott, szép és fényes hajkoronát varázsolt. Idő közben meguntam a vörös színt, pár napja szőkítettem, most 6.1-es hamvas sötétszőkét vettem, remélem ez is jó lesz. :) ----> Tökéletes lett a színe, egységes. A hajam pedig puha. 6% oxival használtam, nem irritált, nem büdös, a váll alá érő hajamra bőven elég volt a festék, még pici maradt is ki, pedig nagyon dús hajam van. Úgy látom, hogy a szőkítés okozta szárazságot (szalma hatást) is megszüntette, szépen ápolta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Judittttt

2019. augusztus 1.

A legjoibb hajfesték, amit valaha is használtam. Minden mentes de tényleg, ahogy olvasható, nem csak ammónia, de rezorcin és ppd, paraffinmentes. Ez önmagában is nagyon jó, de ráadásul, ami általában iylen mindenmentes festék más márka, szerényebb a színkínálata, és borsos az ára. Szerintem ez a festék nagyon kedvező árú, mivel 100 ml festéket kapunk 2600 forint körüli áron, ami több, mint a leggyakoribb 60 ml-es kiszerelés, ugye. 1:1 arányban kell keverni a hozzá tartozó oxival, ami 3-6-9-12 százalékosban érhető el, és így ha egy csomagot veszünk kb 3000 forintért van 200 ml festékünk, ami egy átlagos, félhosszú hajra, átlagos hajmennyiségre való. Nekem hosszú hajam van, és elég dús is, úgy használom, hogy tőfestés után a hajhosszomat megnedvesítem, és 4-6 rétegbe választom, azokba főként kézzel masszírozom bele a szintén NAGYON KIS meleg vízzel felhigított maradék festékemet. Erre a műveletre nekem 1 és egynegyed festék bőségesen elég, tehát kb 250 ml festék. Első festésre persze nem ez a jó módszer, hanem a mindent érjen a festék telibe módszer, de nekem már évek óta ugyanaz a természetes vörös hajszínem van.

A festék nem büdös egyáltalán, egy kicsit se roncsol, nem csíp, nem kopik nagyon, gyönyörűen tartja a színt még a vörös is, és amikor már kopni kezd, akkor is diszkrét. Amióta megtalltam úgy máadél éve mást nem használok, maximálisan elégedett vagyok vele, és nagyon sok, és szép, természetes színben kapható. Fodrászkellékesem is ezt szereti a legjobban, mert olyan természetesek a színei is, a vörösek is. Nekem mindig azt gondolják az emberek, hogy természetes vörös a hajam, még amikor már 2 hónapja nem festettem is :D Szóval összességében mentes a mumus összetevőktől de az összestől, nagyon kíméletes, nem kopik gyorsan, és amikor elkezd, akkor is szépen, színes színskála, kedvező ár, sőt, áááállítólag állatokon sem tesztelik. Kell ennél több? Sok hasjfestékkel kísérleteztem de tényleg rengeteggel, de már amíg ez a piacon van, nem vagyok hajlandó mást használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin