Brelil

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ppet, Módosítva: 2018. január 24.

Kategória:   Samponok

Zabkivonatot tartalmazó hajápoló sampon, minden hajtípusra. Intenzíven táplálja és ápolja a hajat. Növeli a haj ellenállóképességét, rugalmasságát és fényét.

Ppet

2018. január 15.

Ajándékba kaptam anyukamtol, mert tudja szeretek foglalkozni a hajammal. O egy fodrasztol kapta a tippet a vételre.
Nagyon jo kis sampon, ketfelet is próbáltam belőle. Visszafogott illat, selymes hatás, ráadásul nekem sokaig is jo, általában 2-3 naponta mostam hajat, ezzel simán ment 4 nap utan az utcára menetel.
Azt sajnálom csupán, hogy szerintem több kell belőle, mint mas samponokbol (előtte pantenet, az elott syosst hasznaltam), ez pedig azert negatívum, mert ezért az árért csupán 300 ml-t kapunk. Annyi baj legyen, ha elfogy, biztos hogy veszek meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Propylene Glycol