Brilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. november 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A praktikus pumpás adagolófejnek köszönhetően takarékosan és alaposan tisztíthatod az arcod mindennap. A kamilla aktív hatóanyaga a bisabolol (gyulladáscsökkentő) mely, csillapítja és megelőzi a bőrgyulladást, nyugtatja és simává varázsolja arcbőröd. A panthenol és a természetes hatóanyag komplex regenerál, segíti a bőröd természetes nedvességtartalmának megtartását az arctisztítás során.

nikcsilá

2014. szeptember 17.

Félve rendeltem meg, de nagyon pozitívan csalódtam benne. A bőröm eddig minden arctisztítótól fájóan húzódóra száradt ki, ez a hablemosó azonban nem szárít. Kellemes illatú, praktikus az adagolója, sokáig elég. Egyetlen pontot veszek csak le tőle, mert ugyan használok sminklemosó tejet előtte, de ha marad még a bőrömön némi sminkmaradvány, akkor kicsivel nagyobb mennyiség kell ebből a habból, hogy lemossa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 31.

Kellemes kamilla illatú. A flakonban még folyadék, de a pumpás adagoló már hab állagú arctisztítót ad ki. Nagyon kellemes érzés vele arcot mosni, egyáltalán nem szárít, jól hidratál, megnyugtatja és üdévé teszi az arcbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium PCA