Brilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kellemes illatával rabul ejt! Bőrödön gyengéden olvadó testvaj kellemes és üde érzetet kelt. Regenerálja, táplálja és simává varázsolja a fáradt bőrt, puhítja és megújulásra serkenti. Természetes védőréteget képez a bőrön, ami az organikus összetevőinek köszönhetően igen rövid időn belül felszívódik, véd a környezeti hatásokkal szemben.

nikcsilá

2014. október 20.

Bár itt bőröregedésre van ajánlva, én a száraz bőrömre vettem. Nem használom naponta, inkább bőrradírozás után vagy ha járok néha szoláriumba, az azt követő napon. Elég száraz a bőröm, így nagyon jól esik neki ez az olajos testvaj. Viszont annak nem ajánlom, aki azt kedveli, ha a bőre azonnal magába szívja a krémet, ugyanis hagy maga után olajos érzetet. Így inkább éjszakára tökéletes. Az illata finom, hidratálása is jó, újra fogom vásárolni. Egyetlen hibája számomra, hogy kicsit nehéz eloszlatni a bőrön, bár nem testápolótej, tehát nem is várhatom el tőle, hogy híg legyen. Az egy pont levonás főleg a lilial illatanyag miatt van, amit az összetevői tartalmaznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Antioxidánsok: BHT