Brilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A természet erejével gyógyítja, nyugtatja az égő, viszkető, ekcémára hajlamos bőrt és segít a téli hidegben kipirosodott vagy éppen a nap miatt kiszáradt arcbőr ápolásában is.

A Q10 koenzim, amely természetes hatóanyagként van jelen a kecsketejben, a bőr mélyebb rétegeibe is könnyen felszívódik, magas ásványi anyag tartalma miatt pedig gyulladáscsökkentő. A szappanun olívaolajjal dúsított, ami E-vitamiban gazdag, a ricinusolaj hozzáadása pedig gondoskodik a bőr hidratálásról, stimulálja a bőr kollagén és elasztin termelődését, gyulladáscsökkentő hatású. A repceolaj fokozza a bőr nedvességmegtartó képességét, megtalálható benne még a K-vitamin és a béta-karotin is, ami a felhám vízhiányát pozitívan normalizálja, így kiválóan ránctalanít.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. június 9.

Kellemes édeskés illatú, jól habzó, kitűnően hidratáló. ápoló szappan. Nagyon puha lett a bőröm használata után, nem feszült az ekcémás részen sem. Érzékeny arcbőröm is nagyon szerette, semmi allergiás reakciót nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 9.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil
Színezékek: CI 77491