Brilla

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Brillakft.hu, 990 Ft

A levendula illata szinte mindenkit rabul ejt aki hagyja magát. A hidegen sajtolt mogyoróolaj könnyen felszívódó és összehúzó hatását fokoztuk a levendula olaj jótékony fertőtlenítő hatásával. Kókuszvaj és kakaóvaj hozzáadásával a bőr természetes hidratálást kívántuk növelni, mivel a kakaóvaj természetes antioxidáns, így regenerálja, megújítja a fáradt a bőrt.

Ár: 990 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Regina59

Korcsoport: >54
2016. február 22.

A kedvenc szappanom. Nagyon kellemes levendula illatú, jól habzó, kitűnően hidratáló és ápoló szappan. Nagyon puha bőrt eredményez. A Brilla szappanok egészen picivé kopva is megőrzik illatukat, többek között ezért is szeretem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 22.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Sodium Peanutate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Sodium Peanutate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.