BrillBird

Ár:   2280 Ft és 3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Ár:   2280 Ft és 3500 Ft
Kiszerelés:   5 ml és 15 ml
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A legegyszerűbben, leggyorsabban alkalmazható és legfényesebb lezáró műköröm fény-zselé. Csak vékonyan szabad kenni. Zselés és porcelános műköröm esetén is alkalmazható.

• fixálást nem igénylő, gyors munka
  • maximális tükörfény
  • selymesen, könnyen kenhető
  • magas minőség
  • nem sárgul, nem kopik
  • kötésidő: 2-3 perc

vadvirag919

2018. április 21.

Nem vagyok elájulva tőle, egyébként a brillbird termékeitől úgy összességében sem. Az egyetlen előnye, h nem kell fixálni, viszont ez egy sűrűbb fedőfény. A feltüntetett kötési idő (szerintem) uv lámpára vonatkozik, nekem ledben sokkal gyorsabban köt, igaz erősebb lámpa kell hozzá. Vagy legalábbis egy 24 W-os minimum. Ami nagyon nem tetszik benne: rosszul terül sűrűségéből adódóan, igaz ezáltal ad egy kis erősítést a géllakkozott körömnek, viszont az megbocsáthatatlan, hogy sárgul. Márpedig sárgul és azonnal. Sötét színek esetében ez lényegtelen, bár szerintem itt is módosít kicsit az árnyalaton, épp annyira, hogy engem zavarjon.... viszont a fehérnél értelemszerűen használhatatlan. Maximalista vagyok, én rikító diszperzit fehéret akarok, ezzel viszont egy enyhén sárgás, számomra igénytelennek tűnő fehér árnyalatot sikerült csak produkálni... Ráadásul még drága is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole

TPO
HQ

Szintetikus színező anyag. (Lila)