Britney Spears

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Jeannie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos

Ár: 3500 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: 15 ml doboz nélkül, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után postapontra,vagy Fox

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nanook9212

2022. június 8.

Ahh, nagyon nosztalgikus illat, kis tinikoromat juttatja eszembe, mikor ez a parfüm még annyira de annyira drágának számított, hogy csak az utánzatát volt pénzem megvenni egy kisvárosi kiskínaiban és arra is úgy kellett kuporgatnom. Úgyhogy igazából nekem csak az utánzata volt meg, azt hiszem így ebben a formában sosem birtokoltam, csak idén jutottam el odáig, hogy vegyek egy kis kiszerelésű üveget belőle. Szeretem az illatot, de nem kerülne be a top 5 kedvenc illataim közé, sőt még az első tízbe se. Egy olyan kis mehh, egyszerű illat, de én csípem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Dyna0624

2021. október 13.

Nekem ez valami szörnyű. Nem is tudom mihez hasonlítani, olyan szúrós, kellemetlen "illata" van. Nagyon sajnálom, mert a kisfiamtól kaptam ajándékba, ezért is próbáltam többször..hátha....de sajnos nem ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

wildrose

2019. augusztus 6.

Kifújáskor szelíd magnólia és friss körte, aztán érzéki jázmin és tubarózsa, leszáradáskor pedig puha pézsma és meleg vanília. Könnyed, vidám és pajkos illat. Rajtam közepesen intenzív és átlagosan tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

mircilu

2019. május 15.

Nagyon kellemes az illata, én a mai napig szeretem, nem túl erős, nem túl gyenge, de tartósan megmarad napközben. Frissít, igazán nőies virágos illat, és még drágának sem nevezhető...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Krin003

2019. január 4.

Közel 10 éve volt, amikor ajándékba kaptam a testápolójával együtt. Akkoriban még elég lányka voltam, nem volt igazán sajátos ízlésem, így nem tudom megállapítani, hogy csak azért szerettem-e annyira, vagy valóban jó kis illat. Frissítő számomra, virágos, és különleges, nem jön szembe az utcán mindenkin annak ellenére, hogy az árkategóriája elég alacsony. Újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nagyon szeretem, kellemes virágillatú, a tartóssága nem a legjobb, de rossznak se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Bradshaw

2017. november 1.

Ő a 2. Britney parfümöm, az elsőn felbuzdulva ugrottam bele a vásárlásba. Nem kellett volna. Ez egy olyan kis lagymatag parfüm. Mikor magamra fújtam se éreztem szinte semmit! A szagtalan parfüm! Szomorú, de azért Britney.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

ZsofiaJazmin

2017. szeptember 15.

Ajándékba kaptam jópár évvel ezelőtt karácsonykor. Őszintén, nekem tetszik az illata, akkor sokat használtam, el is fogyott, de nem vettem újra. Tartós volt, nem tolakodó, viszont nem valami különleges darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

bfly99

2017. április 21.

Számomra ez a parfüm olyan, mintha Schauma sampont öntenék magamra, iszonyat nagy csalódás. Bár ez már burkolt sértés a Schauma samponok illata szempontjából. :D

Semmi különlegesség nincs benne, ami emlékezetessé tenné. A Fragranticás kommentek eléggé méltatták, így ezek által felvértezve indultam meg nagy csinnadrattával a drogériás, karácsonyi leárazásokra, gondolván, most kötök egy jó dealt. Édes jó Istenem, bár ne tettem volna! Ez a szappanos, gyermeklányos illatkategória nagyon nem én vagyok. Számomra ez még alváshoz is kevés. :/ Bárcsak kuporgattam volna még azt a kis pénzt és vásároltam volna valami jobbat, valami előkelőbbet! Momentán azt sem tudom, hová dugtam el. Olyannyira a parfümkollekcióm mélyére került hogy az már művészet! Mondhatnám erre, hogy parfümök terén sokszor igaz az, hogy olcsó húsnak szappan-illatú a leve. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Hajnal4040

2017. február 26.

Kellmesen csalòdtam benne! Nem egy tucatllat, szerintem elèggè el lett talàlva! Se nem èdes, se nem savanyú. Az ára megfizethetô, a tartóssága remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.