Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: citrusok, mandarin, vörös bogyók, g.dinnye

Szív: Jázmin, ibolya, frézia

Alap: kockacukor, musk

Ár: 7.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/pár fujás, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Blackey

2020. október 18.

Egy csillagot levonok a tartósságra, de az illatát imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Egy csillagot levonok a tartósságra, de az illatát imádom! :)

Anie

2018. július 29.

Valóban nem túl tartós, a pár száz forintos dezodorom is elnyomja az illatát, de ettől függetlenül nyári irodába mászkálós illatnak kiváló. 100 milis kiszerelésben vettem, igy sűrűn újra lehet fújni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

umpalumpa

2017. augusztus 28.

Mariann33-nak köszönöm az illatot!
Már egy ideje ácsingóztam rá, illatjegyek alapján. Az utolsó meleg nyári napokra valami mást akartam, mint ami itthon van. Most jött meg a hangulatom egy kis könnyedebb stílushoz, mostanra jöttem csak bele a nyárba. Jobb későn, mint soha.
Szóval elsőre túl gyümisnek és vizes jegyűnek érzékeltem, másnap pedig kerestem az illatot, mert még akartam belőle. Nagyon jól esett a nózimnak.
Nem igazán szoktam gyümölcsös és vizjegyű illatokat használni, mert erőteljesebb változatuktól kiráz a hideg, de ebben a parfümöcskében minden kiegyensúlyozottnak tűnik és semmi sem lóg ki.Kerestem a görögdinnyét benne és ha akarom kiérzem, de kár ezzel kínlódni, mert együtt jó benne minden. Azért csak parfümöcske, mert cseppet sem tartós, bánatomra. Igyekszem a ruhámra is juttatni belőle, hogy tovább megmaradjon rajtam a kánikulában Talán hűvösben jobban tart (nem izzad a bőröm) majd, de akkor talán nem fogom annyira kívánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Mariann33-nak köszönöm az illatot!

Erina

2017. április 19.

Mintát rendeltem belőle. Hát dinnyét még nem éreztem parfümben, de ez nagyon tetszik :) Ha valakinek lenne belőle üveges maradék, keressen meg! Egy egész üveget nem vennék belőle, mert nem hiszem hogy elfogyna, vagy igen?? Jajj, teljesen összezavart ez az illat, teljesen ombre vagyok tőle :D Nem szeretem a gyümölcsös illatokat, de ez teljesen kikészít, jó értelemben!!!! Ja, és tartós is! Igazi nyári illat, vízparti, esti dinnyézéshez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

pomme

2017. február 22.

Britney-től csak a Fantasy-t ismertem, gondoltam ez is valami brutál édes dolog lesz, de pozitívan csalódtam. Persze édes, de pont megáll azon a határon, amit nyáron elvisel az ember. Kiérezni belőle a görögdinnyét, a citrusokat és a cukrot, ez így talán rosszul hangzik, de összességében egy narancsos-citromos nyári limonádé illat egy kis dinnyével feldobva. Lehet, hogy megveszem, de mivel még csak 100 milliset találtam, várok.
Update: Rendeltem egy 30 ml-set, 3000 Ft körüli áron. Nagyon megszerettem, friss, nyári, hétköznapi illat, sajnos nem túl tartós, de nem is edp. Csillagot nem vonok le ezért.
Update2: most valamiért nagyon tartós rajtam, nem is értem. Lehet, hogy hőmérsékletfüggő. Viszont mivel a Radiance-t újabban sárgadinnyésnek érzem, gondoltam "összefújom" őket. Hát valami eszmétletlenül finom illat lett ebből, el sem hiszem! <3 Az Island Fantasy kinyírta az összes virágot a Radiance-ből, kapott cserébe egy sárgadinnyés, krémes vonalat a görögdinnye mellé, még egy kis pikáns sósságot is érzek benne. Így együtt annyira tökéletesek, hogy szerintem külön nem is fogom többet hordani őket. Ha Escada lennék, kiadnám jövőre így összeöntve, hogy nesztek, ilyen se volt még, dinnye in the air, tenger, napsütés, nyaralás. Szuperjó, komolyan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

ALettah

2016. augusztus 29.

Ez valami rettenet, az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban, hogy nem tartós. Tesztként fújtam magamra, és nem győztem imádkozni, hogy egy hirtelen jött zápor lemossa rólam. Cukrozott görögdinnye - első fújásra. Két napja a napon rothadó cukrozott görögdinnye - 2 perc múlva.
Nem, nem és nem.
Britneynek a zenéjét se bírom, de ha ilyen parfümöket csinál, akkor már inkább az énekléshez térjen vissza, a rádiót legalább ki lehet kapcsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Nem, nem és nem.

BAMBOO

2016. július 8.

Kellemes csalódás volt, mikor először megvettem, mert nem vagyok az ún "celeb" parfümök híve.
Úgy voltam vele, max gyorsan elfújkodom, ha gagyi. De ez egy igazi nyári illat. Nagyon szeretem, mert friss és könnyed, ugyanakkor kb. 2-3 órán keresztül kitart.
Eddig csak a 30 ml-es kiszerelésben vettem, mert félek, hogy egy szezon alatt a 100 ml nem fogyna el, és őszre ez már nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Szlilla19

2016. március 14.

A kedvenc nyári illatom, gyümölcsös és kellemes.Olyan mintha a tengerparton lennél egy koktéllal a kezedben.Rajtam tartós,és nem idegesítően édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

mplaura89

2016. február 9.

Ez a parfüm teljesen rendben van. Nem szeretem sem az Avonos, Oriflames, vagy celeb illatokat, nekem mind egy tucat, de ő egész viselhető illat. Nem sok hasonló jellegűt ismerek. Finom dinnye, cukor, és citrus. Tartóssága 3 óra, de ennyi pénzért többet nem is lehet várni. Nagyon kellemes, főként nyáron hordható illat, szerintem egy könnyű nyári programra, vagy strandra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

szalamander

2016. január 4.

Nem volt teszter az utolsó darabhoz. Ha az édesebb illatok passzolnak hozzám, akkor szerintetek tudnám szeretni? Megvenném, ha van benne édes jelleg.
Update: télen ezt szinte tilos használni, bár éppen most van leakciózva.
Szerintem kánikula kell neki, és amíg meg nem tapasztalom, hogy nyáron miként viselkedik, addig nem "bántom".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

Update: télen ezt szinte tilos használni, bár éppen most van leakciózva.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.