Best of Beauty 2019

Bronx Colors

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szasszka, az összetevőket feltöltötte: Dodi95, Módosítva: 2017. január 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, matt folyékony rúzs.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1800,- , Eladó: Zsaklin09
Állapot: Bontatlan, fóliás , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Bronx Colors Matte Lip Tint - Hot red
Ár: 1000 Ft , Eladó: vivcsusz
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető
Emma91

2019. május 22.

Személyszerint nem szeretem a mattra száradó rúzsokat, mivel az összes nedvességet kiszívják az ajkaimból. De a barátnőmtől kaptam egy ilyen terméket, Burgundy árnyalatban, ezért kipróbáltam és azóta is használom, mivel nem szárítja ki az ajkaimat.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

krikettesophie

2019. május 22.

Annó Pixibag-ben kaptam az MLT 10, Earth Tone árnyalatot és azóta dúl a szerelem, imádom. Kicsit folyós, furcsa/szokatlan az ecsete, de szépen lehet vele dolgozni.Gyorsan szárad és utána minden szuper - nem kenődik, nem maszatolódik. Este egyszerűen lejön sminklemosóval, de ha a kezemen swatcholok, na azt nem lehet lemosni teljes mértékben, másnapra lekopik - még szerencse, hogy mindennapos, világos rózsaszínes-nude árnyalatról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Vikcy0311

2017. december 26.

Én szeretem ezt a rúzst. Igazan evés-ivást nekem nem bírja, de nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

bogmir

2017. október 6.

Sajnos ez a rúzs valami borzasztó, pedig alig vártam, hogy megvegyem és kipróbálhassam. Imádom a színét (Burgundy), a felkenés is egyszerű de miután megszárad, mint a cement, fél perc sem kell hozzá, hogy az ajkaim leszedjek egymásról a terméket. Belül semmi sem marad, apró morzsákban lekopik aminek a nagy része a fogaimra tapad.Kellemetlen viselet, mivel tudom, hogy amint összetapad a szám, kész katasztrófa lesz az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

emimolnar

2017. augusztus 2.

Csak próbálva kentem fel magamra, de huh nagyon csodálkoztam rajta. Hamar szárad, és nem kenődik. Egy buli előtt kentem fel magamra egy extrémebb árnyalatát. Durva csókolózás és 7 óra bulizás után lejön, viszont a kezemről a swatchot az istenért se tudtam lemosni, igy csak lekopni tudott 2-3 nap után. Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, biztosan be fogok szerezni párat. Utána update lesz, hogy evés-ivás után, hogyan néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bnoemi5

2017. július 13.

Csodálatos színvilág ragadott magával, ezért hosszas gondolkodás és próbálgatás után 2 árnyalatot hoztam el magammal az üzletből. Eleinte nagyon tetszett, azonban hamar rá kellett jönnöm, hogy van kellemesebben viselhető mattra száradó folyékony rúzsom, holott nem 5 rétegben kentem magamra. Nem mondom, hogy megy a kukába, hiszen még mindig gyönyörűnek tartom a színeit, és viselhetőeknek, de a későbbiekben nem választok több árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 8.

Igazi mattra száradó rúzs mánis vagyok. A színét nagyon szeretem mindig hasonló tónusú árnyalatokat veszek meg ha ajak termékekről van szó. Alapjáraton mattra száradó rúzsokból a folyékony állagúakat szeretem mert tapasztalat alapján azok extra mattra száradnak és nagyon tartósak ugyanis teljes mértékben megszáradnak az ajkakon. Ennél a terméknél is ezt tapasztaltam. Nagyon szép pigmentált és teljes fedést biztosít. Nagyon gyorsan szárad mattra, evés, ivást bírja. Rossmann webshop-ból vettem kuponnal de teljes áron 2000 ft-ért is abszolút megéri az árát! Sőt még több pénzt is hajlandó lennék fizetni ezért a minőségért ugyanis próbáltam már kevésbé jó minőségű mattra száradó folyékony rúzst ami drágább volt ennél. A kedvenc ajaktermékem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

FruzsiLiptak

2017. június 15.

Zseniális!! Earth Tone árnyalatom van, imádom! Tökéletes, könnyen felvihető, tartós, kényelmes, nem szárít túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Amiel

2017. május 15.

Az elsőt Pixibag-ben kaptam, az volt az MLT 12, piros árnyalat. Nekem szerelem lett rögtön. Elsőre fura volt az ecsete, de hamar rájöttem a technikájára, nagyon szépen fel lehet vinni vele az anyagot. Meg kell várni a teljes száradást, de utána simán hozzáérhetek, nem kenődik, nem maszatolódik, alig bírom leszedni.. Azóta már beszereztem a Burgundy árnyalatot is, elég dög, imádom :D
Most gondolkozok még valami nude árnyalaton is... Szóval engem megvettek, szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

wifey

2017. március 27.

Ez egy csoda, komolyan. Pixibag-ben volt, gyorsan ki is próbáltam. A kézfejemről száradás után úgy kellett lesikálni körömkefével, mert semmiképp nem jött le. Aztán éles bevetésen is pont ilyen jó volt, nagyon nagyon sokáig fennmarad, intenzív a színe és tényleg matt. Többszöri evés ivás után sikerült egy részét leennem magamról, de emiatt egy pontot sem vonok le, az eddigi termékeim ugyanis az első pohár valami után le is kéretőztek. Biztos, hogy veszek ilyet többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate