Bruno Banani

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   drogériák

Fej: frézia, mandarin, feketeribizli

Szív: ciklámen, mangó, bazsarózsa

Alap: ámbra, vanília

s_kitty

2019. november 19.

Még 17 évesen kezdtem használni, akkoriban tuti volt a polcomon egy ilyen. Most több év után újra felfedeztem a Rossmannban és nem volt kérdés, hogy velem jön. Azóta is imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Noyko

2019. július 26.

Nagyon imádom az illatát! Üde, egyedi, várom, hogy újra fújjak magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Nagyon imádom az illatát! Üde, egyedi, várom, hogy újra fújjak magamra.

Mariann1807

2019. január 14.

A rossmanban nemrég le volt akciózva. Teszter nem volt , szóval gondoltam egy próbát megér. Az illata tetszik, kellemes, nőies ,nem túl hivalkodó, de hamar elillan, úgyhogy nekem még így akciós áron sem érte meg megvásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Ennie86

2018. szeptember 3.

Húú... :) ez ismét telitalálat illat a Bananitól! Nagyon kellemesen keverednek benne a frézia, bazsarózsa, és a vanilia illata. Biztos meg fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szkati02

2018. június 6.

Nem tudom miért de nekem a 75ml-es kiszerelés illata teljesen másnak érződik, mint a kisebbeké. Már évek óta ezt használom kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nagyon szeretem, szerintem különleges illata van. Érdekes, hogy mikor ilyen nagy kiszerelésben vásároltam, sokan megdicsérték rajtam az illatot, viszont a többit se én nem éreztem sokáig magamon, se mások. Amint láttam hogy elfogy a boltok polcáról a 75ml-es, egyből betáraztam online belőle, annyira nem találtam ehhez foghatót, most viszont szerencsére megint láttam drogériában, nagyon remélem nem utolsó alkalommal. Egyébként az illata számomra kifejezetten tavaszi-nyári hangulatot sugall és egy fiatal nőies illatnak tartom. Tartósságra közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

senskin

2018. február 5.

Szornyu. Sajnos ettol az illattól rosszul vagyok. Elég egy fújás és kikészulok tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

farkaslivia

2017. július 3.

Eddigi legjobb parfüm ár és érték arányban is. Nagyon jó ilatta van és elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

kdorci

2017. március 28.

A legjobb banani illat szerintem. Imádom tényleg ezt a különleges illatát. Vissza-visszatér hozzám!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

indibaby

2016. szeptember 15.

Sokáig elég, számomra különleges illat az imádott vanília alappal.
Alapdarab....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Sokáig elég, számomra különleges illat az imádott vanília alappal.
Alapdarab....

Bexxm

2016. május 30.

Egyszerűen imádom! :) sose lehet megunni, kellemes az illata, ez a kedvenc parfümöm.
Ezt a változatot szoktam venni, ez is sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Ezt a változatot szoktam venni, ez is sokáig érződik.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.