Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3000 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó

Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3000 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2200 , Eladó: gingerbloo
Állapot: használt, kevés hiányzik, Helyszín: Szentendre, fizetés: kp vagy utalás
3500 Ft - Bruno Banani Pure Woman EDT
Ár: 3500 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 40 ml/kép szerint , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta csomagpont , foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nani8419

2021. november 23.

Nem használtam korábban ezt a parfümöt, most tesztelgetem magamon. A BB Womant már volt szerencsém kipróbálni, ez annál finomabb, lágyabb virágos-gyümölcsös. A nevében is benne van: pure :) A hátránya, hogy illékonyabb is, nekem 3-4 óra a max. Szeretem érezni magamon, 100% nőies, lágyan édes. Imádom benne a fekete ribizlit! De a tartóssága miatt csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 23.

jgitta95

2021. október 22.

Szeretem a Bruno Banani parfümöket, 2 kedvencem van, ez az egyik. Évek óta használom, többször újravettem, tartós is (volt). Most már az új kiszerelésében kapható, ami valóban, mintha egy kicsit kevésbé lenne tartós. Ettől függetlenül nagyon szeretem, de más illatokat is használok mellette, hogy ne legyen túl unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 27.

Több mint 10 éve használom ezt a parfümöt, néha mást is használok, de mindig visszatérek ehhez. Szóval imádom az illatát. A legutoljára vásárolt terméknél viszont határozottan azt érzem, hogy sokkal kevésbé tartós, mint régen. Néhány óra után már egyáltalán nem érződik sem a bőrön, sem a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

renci011

2021. augusztus 24.

Évek óta ez az illatom, nem vagyok hajlandó váltani, pedig annyira jó parfümök vannak. Nekem a tartósságával sincs problémám. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

anillam

2021. augusztus 10.

A tartóssága miatt kap 3 csillagot, de az illata nagyon nem jön be, irritáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

A tartóssága miatt kap 3 csillagot, de az illata nagyon nem jön be, irritáló.

Eli_13

2021. június 28.

Gyümölcsös, de én inkább a téli időszakban szeretem ezt az illatot. Az üvegét imádom. Ajánlati tudom csak. Ajándékként sem lehet vele mellé lőni. Karácsonyra sokszor kapom családtagtól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Szabe

2021. március 18.

Imádom az illatát. Volt , hogy a testpermetét vettem meg, az is tartós volt régen.
Viszont amit legutóbb vettem parfümöt, 1-2 óra múlva már szinte nem is érződik az illata.
Akciósan jó árban van, teljes áron viszont nem venném meg a tartóssága miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Akciósan jó árban van, teljes áron viszont nem venném meg a tartóssága miatt.

evelin_1220

2020. december 31.

Tinikorom első "komolyabb" parfümje. Abszolút új volt nekem az erőssége és a tartóssága. Ha ezt használtam, mindig olyan felnőttesnek éreztem magam! :) Szép emlékek kötnek hozzá és jó pár év elteltével + több luxus kategóriás illaton átrágva magam, még mindig csudi jónak tartom. Abszolút megéri az árát, hétköznapokon és alkalmakra is megállja a helyét szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Ramy

2020. november 18.

Meglepődve tapasztalom, hogy olyan világot élünk; amikor ha valaki megkérdezi milyen parfümöt használsz és nem egy luxusmárkás 20-30 eFt-os parfüm nevét dobod be, akkor kb azt az érzetet keltik benned mintha szégyenkezned kellene emiatt... Akárhányszor olvasok parfümökről sosem gondolnak azokra, akik nem tudnak ennyi pénzt költeni rá és mindenhol azt szajkózzák, hogy csak 20 eFt felett parfüm a parfüm...
Sokan keltik azt az érzetet, hogy csak egy drága illattal lehet valaki igényes és észrevehető/megjegyezhető, amivel nem értek egyet.

Én tökéletesen megvagyok elégedve ezzel a kis Bananival, reggel 2-3 fújás és este is érezhetően körbeleng egy nagyon kellemes, nőies, tiszta illat :)
Ennél többet nem is lehet elvárni egy parfümtől, mindent tud amit tudnia kell :) 10 óra elteltével is érzem, hogy lágyan körbeölel :) 5*
És amikor épp nem akciós, akkor még olcsónak sem mondanám(bár ez relatív). Egy közép árkategóriás, kifejezetten jó kis illat ez ! :)

Bárkinek bátran ajánlom, ahogy a többi Bruno Banani parfümöt is, férfit nőit egyaránt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Szila20

2020. június 11.

Imádom, imádom és imádom! Annyira finom, nőies, abszolút jó értelemben vett hétköznapi illat, hogy komolyan mondom, jókedvre deríti az embert. :) Ha ezt fújom magamra, valaki egészen biztos, hogy megdicséri a parfümömet a nap folyamán. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.