Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3000 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó

Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3000 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2200 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: 20ml/ kb. 15 ml , Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó
Ár: 3000 , Eladó: Eszter555
Állapot: 15 ml/a képen látható mennyiség , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

evelin_1220

2020. december 31.

Tinikorom első "komolyabb" parfümje. Abszolút új volt nekem az erőssége és a tartóssága. Ha ezt használtam, mindig olyan felnőttesnek éreztem magam! :) Szép emlékek kötnek hozzá és jó pár év elteltével + több luxus kategóriás illaton átrágva magam, még mindig csudi jónak tartom. Abszolút megéri az árát, hétköznapokon és alkalmakra is megállja a helyét szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 31.

Ramy

2020. november 18.

Meglepődve tapasztalom, hogy olyan világot élünk; amikor ha valaki megkérdezi milyen parfümöt használsz és nem egy luxusmárkás 20-30 eFt-os parfüm nevét dobod be, akkor kb azt az érzetet keltik benned mintha szégyenkezned kellene emiatt... Akárhányszor olvasok parfümökről sosem gondolnak azokra, akik nem tudnak ennyi pénzt költeni rá és mindenhol azt szajkózzák, hogy csak 20 eFt felett parfüm a parfüm...
Sokan keltik azt az érzetet, hogy csak egy drága illattal lehet valaki igényes és észrevehető/megjegyezhető, amivel nem értek egyet.

Én tökéletesen megvagyok elégedve ezzel a kis Bananival, reggel 2-3 fújás és este is érezhetően körbeleng egy nagyon kellemes, nőies, tiszta illat :)
Ennél többet nem is lehet elvárni egy parfümtől, mindent tud amit tudnia kell :) 10 óra elteltével is érzem, hogy lágyan körbeölel :) 5*
És amikor épp nem akciós, akkor még olcsónak sem mondanám(bár ez relatív). Egy közép árkategóriás, kifejezetten jó kis illat ez ! :)

Bárkinek bátran ajánlom, ahogy a többi Bruno Banani parfümöt is, férfit nőit egyaránt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Szila20

2020. június 11.

Imádom, imádom és imádom! Annyira finom, nőies, abszolút jó értelemben vett hétköznapi illat, hogy komolyan mondom, jókedvre deríti az embert. :) Ha ezt fújom magamra, valaki egészen biztos, hogy megdicséri a parfümömet a nap folyamán. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

armillla

2020. május 17.

Ez számomra a fiatal anyuka illat, illetve a kisbabás évek illata. Szülés előtt bementem a rossmanba és kifejezetten olyan illatot kerestem, ami nem olyan erőteljes és finomnak fogom érezni szülés után is, továbbá a babát sem zavarja. Erre, illetve az illatdezodor változatára esett a választásom. Miután megszületett a kisfiam, évekig ezt használtam, mindennapi parfümként. Finom, kellemes, tiszta és ápolt érzést ad, olyan anyuka illat. Ugyanakkor az édeskés lecsengése miatt szexi is egyben. Az édes illatjegyei miatt télen, hidegben jobban érvényesül. Az én bőrömmel szépen harmonizál, de valóban többször kell fújni, hogy kitartson egész nap. Szeretem, mert szép emlékek kötődnek hozzá, mindig lapul egy üveggel a szekrényemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

szyvyke

2020. május 12.

Az egyik kedvenc parfümöm. Számomra ez egy tökéletes őszi tavaszi nyári illat. Virágos gyümölcsös illat felnőtt módon. Bármilyen alkalomra. Tartóssága megfelelő az üveg egyszerű és szép az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

Erikaaida

2020. március 19.

A legkellemesebb Bruno Banani illat szerintem. Lágy, gyümölcsös, főleg a mangót érzem. A tartóssága viszont elég gyenge...Az árát mindenesetre megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

BDorin

2019. december 6.

Már legalább 10 éve használom felváltva más parfümökkel. Volt egy időszak, amikor nem vettem, mert édesanyám is elkezdte használni és fura volt, hogy ugyanolyan az illatunk. :) Árát tekintve számomra tényleg nem egy jelentős költség, de mindenki más büdzséből gazdálkodik, szerintem kár is más pénztárcájában turkálni. Az illata szerintem tartós, nap végén is érezni lehet. Kellemes, virágos-gyümölcsös nőcis illat, de még nem az az émelyítően édes kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

VickyV

2019. november 22.

Húgom tini korának nagy favoritja volt. Aztán mostanában megint kinézte magának, és ma, miután magára fújta, egészen más karaktert adott vissza, de finom volt.
Az ára pedig teljesen korrekt, nem is értem, akik szerint erre sok 3500 forint, mert Dm-ben és Rossmannban ekörül van. Ennél nem sok olcsóbbat találni, az pedig már az erősen hagyjuk kategória:D ár érték arányban és összességében 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon imádom.Nagyon finom és tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon imádom.Nagyon finom és tartós illat.

sunii

2019. október 27.

Nekem még mindig a favorit. Még a Mammutban kaptam illatmintát belőle több, mint 10 éve, azóta használom több más illat mellett <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.