Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3000 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó

Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3000 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Erikaaida

2020. március 19.

A legkellemesebb Bruno Banani illat szerintem. Lágy, gyümölcsös, főleg a mangót érzem. A tartóssága viszont elég gyenge...Az árát mindenesetre megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Szila20

2020. január 12.

Imádom ezt az illatot! Könnyed, nőies, hétköznapi, de egyben elegánsabb alkalmakra is tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

BDorin

2019. december 6.

Már legalább 10 éve használom felváltva más parfümökkel. Volt egy időszak, amikor nem vettem, mert édesanyám is elkezdte használni és fura volt, hogy ugyanolyan az illatunk. :) Árát tekintve számomra tényleg nem egy jelentős költség, de mindenki más büdzséből gazdálkodik, szerintem kár is más pénztárcájában turkálni. Az illata szerintem tartós, nap végén is érezni lehet. Kellemes, virágos-gyümölcsös nőcis illat, de még nem az az émelyítően édes kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

VickyV

2019. november 22.

Húgom tini korának nagy favoritja volt. Aztán mostanában megint kinézte magának, és ma, miután magára fújta, egészen más karaktert adott vissza, de finom volt.
Az ára pedig teljesen korrekt, nem is értem, akik szerint erre sok 3500 forint, mert Dm-ben és Rossmannban ekörül van. Ennél nem sok olcsóbbat találni, az pedig már az erősen hagyjuk kategória:D ár érték arányban és összességében 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon imádom.Nagyon finom és tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon imádom.Nagyon finom és tartós illat.

sunii

2019. október 27.

Nekem még mindig a favorit. Még a Mammutban kaptam illatmintát belőle több, mint 10 éve, azóta használom több más illat mellett <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

ppetruc

2019. október 15.

Egy-két éve még hatalmas szerelem volt, többször is újra vettem. De vagy az én ízlésem változott, vagy csak egyszerűen "kinőttem" , most már nem tetszik annyira, kicsit tucat illat lett. Ennek ellenére nekem 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

kocosfox

2019. július 11.

Többször megvettem már, de mostanában ha megszagolom újra, akkor nagyon tucat illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Noncsaa15

2019. június 26.

Glamour napokon vettem először. Nagyon szeretem ezt az illatot. Viszonylag tartós is, sokáig érzem magamon.
Fiatalos, tiszta és nőies illat.
Ha elfogy biztosan újra veszem, bàr kiszerelését nézve ára miatt nem adnék 5 csillagot, de az illata és az üveg kàrpótól, így nekem 5* ez a parfüm. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Fiatalos, tiszta és nőies illat.

chewche

2019. február 18.

Az első üveget 2011-ben kaptam ajándékba, azóta ez a parfüm a névjegyem. Próbáltam beújítani más illatokkal, de mellette mindig volt ebből is készleten és rövid idő után visszaértem az igazihoz. Nagyon kellemes édes gyümölcsös illatú, tartósságát tekintve közepesnek mondanám (de még mindig túlteljesít számos parfümöt). Érdemes akcióknál megvenni (dm, rossmann karácsonyi parfüm vásár) , egyedül az ára negatívum, utóbbi időben jelentősen megnőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: BHT