Bruno Banani

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2013. november 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Kategória:   Dezodorok

A Bruno Banani Woman illatával.

Ár: 1500 , Eladó: ayse
Állapot: Kep szerint kb felig, Helyszín: Bp, fizetés: Kp

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CandyShimmer

2023. október 26.

Nagyon tartós! A boltban a teszterből fújtam a pólómra, és órákig éreztem! Kifújáskor nem tetszett, olyan semmilyen volt. Nem egy bonyolult illat, nagyon egyszerű de kellemes. Végül megtetszett, és tartósabb mint egyes parfümök. Biztos meg fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 26.

hollieme

2022. április 10.

nagyon-nagyon tartós, szinte parfüm helyett használható. isteni az illata, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

wildrose

2019. szeptember 13.

Kifújáskor üde, kicsit fás és enyhén liliomos, aztán nőiesen fréziás és selymesen barackos, leszáradása pedig meleg pézsmás és krémes vaníliás. Kellemes, decens, tartózkodó illat, nem túl intenzív és nem is túl tartós, ezzel együtt jó érzés viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

pilleriin

2018. október 29.

Életem illata. Csóró időszakokban ezt használtam edt helyett. Bevált. Semmi különbség. Ez kicsit alkoholosabb, de ugyanolyan tartós. Dezodoráló hatást meg ugye nem várt senki? Arra soha nem használnám az biztos. De venném bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

aalexaa

2018. április 7.

Rengeteg parfümöt vettem/cseréltem mostanában keresve a megfelelő tavaszi illatot, de ami nekem tetszett, azt a párom mindig leszólta. Ez az itteni (+ az EDT-nél lévő) vélemények alapján nagyon megtetszett, egy krémes-púderes-virágos illatot képzeltem el, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Viszont a dm-ben teljesen üres volt a teszter, perceken keresztül próbáltam legalább egy fél cseppet kisajtolni, de semmi. Hosszas vacilálás után végül mégis megvettem, mert nem nagyon volt olyan illat, ami elnyerte volna a tetszésem. Ahogy kiléptem az üzletből, fújtam is egyet a csuklómra és hát elsőre azt hittem, hogy romlott, annyira kellemetlen, szúrós illatot éreztem. Borzasztóan csalódott voltam (vissza is mentem megvenni a 2. számú jelöltet:D), de azért nem akartam ennyiben hagyni a dolgot. Itthon a párom orra alá dugtam a csuklóm, azt mondta hogy szerinte jó (ez persze nem jelent semmit, szerintem nem is figyelt:D). Másnap befújtam vele magam, a párom meg is dicsért, hogy jó az illatom. Értetlenül álltam a helyzet előtt, de mivel vééégre tetszett neki valami, kitartóan barátkoztam vele. Kezdetben valóban szúrós, erősen citrusos, az én bőrömön később is megmarad benne valami fanyarság, de ennek ellenére nagyon kellemes, virágos, nőies illat lesz belőle. Papírcsíkon határozottan érződik, hogy a gyöngyvirág az, ami rajtam fanyar lesz, papíron is kicsit szúrós, de ott hamar lecseng, a bőrömön viszont megmarad. Nagyon megszerettem, hiába van egy csomó parfümöm, mostanában legszívesebben csak ezért nyúlok (többször is előfordult, hogy másik parfümöt fújtam először, de annyira hiányzott ennek az illata, hogy inkább lemostam és ezt használtam). A párom is minden alkalommal megdicséri az illatomat, úgyhogy elégedett vagyok, mert megvan a tavaszi illat:))) Egyedüli bánatom a tartóssága, papírcsíkon másnap is erősen érződik, de ruhán már csak kb 4-5 óra, bőröm pedig max. 2-3 óra a tartóssága. Mindegy, ennyi pénzért újrafújom, és kívánságlistás az edt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

slizus

2018. március 18.

Harmadjára vettem újra, nagyon kellemes, nőies illat, ami mind nyáron, mind télen megállja a helyét. Azt tapasztaltam, hogy ruhán tartósabb az illata, mint bőrön. Gyorsan fogy nálam pont azért, mert sokszor kell újra magunkra locsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

RarityRose

2018. január 1.

Kicsit fűszeresebb, mint édes, de nagyon jó, sokaig tartós! :) ar irany ertekben ponpas, foleg 50% kedvezmennyel! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Ennie86

2017. szeptember 5.

Imádom! :) Amióta először szaglásztam meg rögtön beleszerettem! Nyárias, könnyed, elbűvölő. Akár egy könnyed nyári fuvallat a 40 fokban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Monitesztel

2016. december 21.

Függővé váltam! Egyszerűen sosem elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Függővé váltam! Egyszerűen sosem elég!

drozsi

2016. november 20.

Most vettem en is egy ilyen parfumot. Nagyon kellemes, szexis illata van. Csak nem tartos, de ez nem gond mert sok van benne es ha ugy van megveszi az ember a rendes parfumjet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.