Bubblypro

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Herba Medical és online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2023. március 6.

Lelőhely:   Herba Medical és online
Kategória:   Hajápolók

A balzsam alkalmazkodik a hajadhoz, hajtípustól függően fejti ki hatását. Nem tartalmaz parabént, szulfátot, szilikont, a göndör hajat is kíméletesen ápolja. A gondosan válogatott olajak segítik, hogy a haj fényessé és puhává váljon, anélkül, hogy elnehezítené vagy túllágyítaná. Antisztatizáló hatású és segít a szöszös, szálkás haj megszelidítésében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ibisz83

2024. január 24.

Mélyhidratáló, krémes sűrű állagú balzsam pakolás. Én Tangle Teezer kefével viszem fel, mert tényleg nagyon sűrű. Szuper hidratált haj az eredmény, 1 éve csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

MidoriKireina

2023. december 10.

Nekem nagyon bejött, szeptember óta használom, és a legjobb termék amit eddig használtam. A balzsamnak az intenzív illata egyszerűen csodálatos. Imádom, hogy több napokkal sőt hetekkel hajmosás után is érzem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 10.

KelemenJudit2222

2023. szeptember 14.

Nagyon sűrű balzsam, meg kellett tanulnom jól használni. Vékonyszálú hajam van, nagyon kevés kell belőle, nagyon kevés ideig, szinte azonnal mosom is le. De a végeredmény brutálisan jó, pedig előtte is professzionális termékeket használtam. Nekem eddig ez a top.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

Dorothy006

2023. augusztus 2.

Borzasztó rossz állapotban volt a hajam.Szőkítve volt..és oroszlán sörényem volt
Vasalnom kellett a hajam.Rengeteg professzionális terméket használtam az összessel használnom kellett a vasalót.Nagyon szkeptikusan áltam a termékekhez.3 hónapja használom és nem kellett tovább roncsolnom a hajam..a hajvasalóval.Alig akartam elhinni.Imádom és nagyon ajánlom.3 napos hajmosásom eltolódott 4 napra.Az igénybevett hajamon minden második hajmosássnál pakolásként használom...nem nehezíti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

hildi

Korcsoport: >54
2023. július 14.

Az oldalukon olvasott jó vélemények, és a reklámok alapján vettem meg a samponnal együtt. Kár volt! A legrosszabb balzsam amit valaha használtam. Semmi hatása nincs a hajamon. Olyan mintha semmit nem tettem volna rá Ettől még egy drogériás balzsam is jobban teljesít. Nekem abszolút pénzkidobás volt ez az amúgy elég túlárazott termék. A samponját is megvásároltam, és ha ezt a kombót használom, másnapra már zsíros hatása van a hajamnak. Lehet, hogy a kukában fogja végezni. Biztos, hogy nem vásárolok többet ezekből a termékekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 14.

OneMoreCoffee

2023. július 11.

4 flakon után úgy érzem feladhatom. Világon semmi hatása, és mellé nagyon drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 11.

Dm1.2

2023. május 7.

Nagy reményeket fűztem a samponhoz és a balzsamhoz is, de nekem nem vált be. Körülbelül 2 hónapja használom. A sampon nem nagyon habzik csak a második samponozásnál, nem nagy mennyiséget használok mégis zsíros hatás kelt a hajam 2 nap elteltével, előtte ilyen problémám nem volt, de lehet én nem használom jól.
Pozitívum az illata, nem tolakodó illetve a pumpás adagoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 7.

Pozitívum az illata, nem tolakodó illetve a pumpás adagoló.

senorita123

2023. április 12.

Nekem nagyon bevált! mintha fodrásztól jöttem volna!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 12.

Nekem nagyon bevált! mintha fodrásztól jöttem volna!

lenochka

2023. március 7.

Egyszerűen fantasztikus! Nagyon régóta keresem a megfelelő sampont és balzsamot, de végre megtaláltam! Imádom úgy ahogy van! Fantasztikus illat és a haj szerkezetem teljesen megváltozott! IMÁDOM! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Niacinamide, Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.