Bübchen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Körömvirágos krém érzékeny bőrre

tonic

2019. augusztus 14.

2017.aug.2. Utazás során vettem a pici,úti kiszerelést,de nagyon szeretem,nagyon bevált, jó a hatása, finom puha lesz a bőr, kisebb kipirosodásra is jó,megnyugtatja a bőrt.
Update
Nos,csak ez volt az utazási táskám alján,én pedig jól leégtem,piros volt az arcom,amire nem számítottam. Ez volt,ami segített,nyugtatta a bőrt,pár kenés után levitte a pirosságot. Hamar be is szívta,pedig elég testes krém. Máskor is lesz nálam vésztartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Update

Reni3

2018. április 5.

A Müllerben találtam rá erre a krémre és a kedvező ára miatt adtam neki egy esélyt.Este szoktam használni,mert elég sűrű és nehezen szívódó krém.Rossznak nem mondanám semmiképp viszont semmi extrát sem tudok rá mondani,ezért is adtam rá 4csillagot!Találkoztam már jobbal is.Nálam ez az egynek elmegy kategóriába tartozik.Nem hiszem,hogy újból vásárolok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

VeroniqueP

2016. november 22.

Nagyonmerestem megfelelő körömvirágkrémet, mivel a kedvenc gyógynövényem a kamillával együtt. Véletlenül a baba polchoz értem és megörültem ennek a krémnek. Az már ráadás volt, hogy "bio"körömvirág. :) AMikor először próbáltam, elég zsírosnak éreztem a kombinált bőrömnek, viszont ebben a téli időszakban ennyi kell a bőrnek. Ha megmosom az arcom a citromfű szappanommal és este ezzel bekrémezem, kb 2 napig nem kell használnom arckrémet. Kellemes, kissé citromos-frissítő illata van. Nekem nagyon bevált!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Mjölnira

2016. január 28.

Kozmetikus ajánlotta, és jó döntés volt. Korábban elég gyulladt, pattanásos volt az arcom egy rossz arcápolási rutin miatt és nem bírtam megszüntetni a gyulladást. Ez a krém annak ellenére, hogy egy nehéz zsíros krém, segített az én pattanásos, kombinált arcbőrömön. Ha eléggé eldolgozom már kevésbé hat zsírosnak a krém és én az illatát is kedvelem, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Zuhanyzás után, elalvás előtt szoktam bekenni az arcom, és rendkívül megnyugtatóan hat az arcbőrömre. Kellemes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.