Bübchen

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Brendon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Jazz-meen, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Brendon
Kategória:   Testápolók

Fürdetés után visszahidratálja a baba bőrét.

juditkaa70

2019. július 14.

A héten vásároltam be a Müllerbe, több Bübchen terméket vásároltam magamnak. Nagyon szeretem a termékeit, jó minőségűek. Hosszantartó hidratálást biztosít a bőrnek, és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

hidasia

2016. április 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet, könnyű gyorsan felszívódik és remek illata van a bőröm pedig hidratált lesz tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

prehalekjudit

2015. május 16.

Szeretem ezt a testápolót,időnként hazsnálon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Szeretem ezt a testápolót,időnként hazsnálon

Babooca

2014. április 5.

Még általános iskolás koromban használtam, nagyon szerettem. Sajnos nagyon nehezen fellelhető krém, azóta már váltottam. Bármikor újravenném, de túl kicsi a tubusa az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

mikormi

2013. június 19.

Kisfiamnak vettük.Mivel nem volt rá szükség elkezdtem magamra keni.Azóta ez a testápolóm.Elég érzékeny a bőröm,ettől semmi bajom.Kellemes az illata, nincs ragacsos érzet, jól hidratál és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

bukesz

2013. január 28.

Mi is most vettünk egyet!jól kenhető krém,kellemes illatú!És árban is jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.

Mi is most vettünk egyet!jól kenhető krém,kellemes illatú!És árban is jó!

bukesz

2013. január 16.

Most kezdtük el használni,nagyon jó illata van,jól kenhető krém!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 16.

Most kezdtük el használni,nagyon jó illata van,jól kenhető krém!

Jazz-meen

2012. június 1.

Kisfiamnak nagyon száraz volt a bőre, még a gyógyszertári kevert testápoló sem használt. Ettől rendbe jött a bőre, hosszan tart, az illata is nagyon finom, a tipikus Bübchen illat, ráadásul könnyű, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

andrea.horvath79

2012. január 18.

Én szoktam ezt a testápolót használni, szeretem. Kellemes illatú és selymes lesz töle a bör.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Hexyldecanol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak