Best of Beauty 2019

Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsicsflora, Módosítva: 2018. január 8.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A természetes bergamott illóolaj komponensei, valamint a méz antimikrobiális és fertőtlenítő hatása együttes erővel gátolhatja az aknék kialakulását bőrünkön. A méz hozzájárulhat bőrünk hidratáltságának és rugalmasságának fenntartásához is. A zabpehely pedig bőrirritációt és kiütések okozta viszketést  enyhíthet. Az őrölt zabpehely enyhe dörzsölő hatást fejt ki. Kicsi részecskemérete és puhasága miatt az arcbőrön és más érzékeny területeken is hatékonyan alkalmazható, melyeken más hagyományos bőrradír komponensek irritációt okozhatnak. A bergamott-méz szappan ideális lehet érzékeny bőrűek számára, akár mindennapos használatra is.

hogabi1985

2018. február 7.

Nagyon klassz termék, elég jól rendbe teszi a zsíros bőrt. Nagyobb testfelületeken a zabpehely miatt testradírként is kitűnő. Téli időszakban a bergamott fényérzékenyítő hatása miatt sem kell aggódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

MariannL

2018. január 15.

Még nem próbáltam bergamottos szappant. Ez volt az első. A márka más fajta szappanjait már próbáltam és ezzel is maximálisan elégedett voltam. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kovacsicsflora

2018. január 7.

Már több bergamottos szappant használtam el és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég és a zabpelyes lágyan radírozza a bőrömet. Arcomat kellemesen puhította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Bran
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran
Hidratálók: Honey

Zabkorpa. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.