Best of Beauty 2019

Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MariannL, Módosítva: 2017. június 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A kecsketejben lévő tejsav segíthet a bőr regenerálódásában, eltávolítva az elhalt hámsejteket. A kecsketej pH-tartománya nagyon hasonló az emberi bőr pH-értékéhez, ezért a benne lévő vitaminok könnyebben felszívódnak. A kecsketej magas zsírsav tartalma hidratálja a száraz bőrt. A levendula illóolaj előnyös bőregészségügyi tulajdonságait fertőtlenítő és gombaölő képességének köszönhetjük. Ezért különböző bőrbetegségek kezelésére használható, mint például az akne, pikkelysömör és egyéb gyulladásos betegségek. Gyorsíthatja a gyógyulási folyamatokat leégés vagy kisebb vágási sebek esetén, mivel elősegíti a bőrszövet képződését. E szappant előszeretettel ajánlják érzékeny bőrűeknek.

Szintetikus színezékektől és illatanyagoktól mentes, tartósítószert nem tartalmaz.

MariannL

2018. január 15.

Karácsonyi ajándéknak vettem több darabot is. Az ismerősök nagyon örültek neki és csak dicsérték. Mondjuk ez nem lepett meg, mert én is kipróbáltam már többféle Bubura szappant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

heva1991

2018. január 10.

Unokatesómnak vettem mindkét kecsketejes Bubura szappanból. A kettő közül ez tetszett neki kevésbé, de beleszeretett ezekbe a szappanokba. Neki telente nagyon érzékeny és száraz a bőre és azt mondta, hogy jó hatással volt rá mindkét kecsketejes szappan. Áradozott, hogy milyen kellemes velük fürdeni. Az Ő véleményét továbbítva 5 csillagot adtam neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

iren79

2018. január 9.

Kipróbáltam a Bubura kecsketejes szappanokat, legutóbb a levendulásat. A hatás fantasztikus, nagyon szép lett a bőröm. A kellemes levendula illatot pedig imádom :) Nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

kovacsicsflora

2018. január 7.

Kellemes lágy habot tudok vele készíteni, ezért élvezet fürdeni vele. Az érzékeny bőrömre használtam és meg voltam vele elégedve. Az illata elég levendulás, ami nem a kedvenc illatom, ezért már nem használom. Amúgy tartós és nem nyúlós szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>