Best of Beauty 2019

Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   85 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klarimari91, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A teafa illóolaj és a zöldagyag kombinációja a zsíros és aknés bőr kezelésében fontos szerepet tölthet be. Az évszázadok során a teafa illóolaj kedvező, antiszeptikus és gombaölő tulajdonságait számos kultúra felismerte. Az egyik legjobb természetes alternatívát nyújthatja az aknés bőr kezelésére, mivel nem okoz mellékhatásként kivörösödő, hámló bőrt. A teafa segíthet a legtöbb gyulladásos betegség tüneteinek enyhítésében, ide értve az ekcémát is. A zöldagyag porózus felülete révén könnyen megköti a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a baktériumokat is. Szappanunk a teafa frissítő illatával és a zöldagyag lágy radírozásával egy tökéletes választás lehet a mindennapi bőrápolásra."

hogabi1985

2018. február 7.

Nagyon finom az illata, igazi spa hangulatot varázsol a fürdőszobába. Nagyon jó a pattanásokra, nekem egy hét folyamatos használat után mindent eltüntetett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

heva1991

2018. január 8.

Nagy teafa illóolaj fan vagyok :-) Ismerősömtől kaptam ajándékba ezt a Bubura szappant. A patis bőrömre használom 2 hete és eddig meg vagyok vele elégedve. A hosszabb távú hatását is megírom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

vertesiren

2018. január 7.

Imádom a teafás szappanokat és azok közül ez az egyik legjobb. Kellemes hab, szuper illat és a zöldagyag miatt jól tisztít. Sokat segít a pattanások elleni harcomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

vivien89

2017. november 30.

Több Bubura szappant is kipróbáltam már, mind nagyon jó. Jelenleg a teafásat használom, ebben sem csalódtam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil