Bük Thermal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Talina, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Női higiéniás célokra kifejlesztett készítmény. Az Intim Care gyógyvízkoncentrátumból és természetes tejsavóból készült fürdőgél. Különleges összetételénél fogva használata a legjobb megoldás az érzékeny intim területek napi tisztántartásához és ápolásához. A természetes anyagokban gazdag Intim Care fürdőgél fokozza a baktériumflóra természetes védelmi rendszerét, biztosítja a környezet savas állapotát, ezáltal védelmet nyújt bizonyos fertőzések kialakulása ellen. Kellemesen frissít, gyengéden ápol, és nem irritálja a bőrt. Mindennapos használata hozzájárul az intim testrészek tisztaságának megtartásához.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Szeretem, már a 3. tubussal használom, jól tisztít és semmi irritációt nem okozott. Az illata valóban kissé "nyanyás", de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Chrissy

2016. július 27.

Elégedett vagyok vele. Kellemes termék, az illata ennek is kicsit retró öreglányos, de hamar elillan. Kicsit talán híg az állaga, de így sem kell belőle sok. A kiszerelése nem tetszik, lehetne pumpás, hogy kényelmesebb legyen használni. Irritáló és szárító hatása nincs. Tök jó, hogy van benne gyógyvíz és tejsav is, illetve szódabikarbóna - mert ez lágyítja a vizet és szagtalanít. Az összetevők miatt simán mertem a szülés után is használni. Igaz,azt mondták a varratok és a sebek miatt csak tiszta vízzel szabad mosakodni, de nem bírtam megállni, hogy ne használjak valami tisztálkodószert. Felvizezve használtam és semmi bajom nem volt tőle, nem csípett, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

gioia

2016. január 23.

Használtam már pár fajtát és ez az első, amitől hosszú távon sincs semmi irritációm, kellemes, sokáig elég a kiszerelés és nem is volt drága. Ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.