Bük Thermal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

A Thermal Natural Life lábfürdősó ásványi sók, tiszta növényi olajok és természetes bőrápoló anyagok különleges kombinációja. Ez a speciális készítmény olyan válogatott összetevőket tartalmaz, amelyeknek aktív relaxáló hatásuk van. A lábfürdő kellemesen ellazítja a fáradt lábat és puhítja a képződő bőrkeményedéseket. Kiválóan alkalmas pedikűrre, relaxáló lábfürdőként az égő, fáradt lábak felfrissítésére.

Marejke

2014. január 21.

Nagyon jó illatú, teljesen felfrissül tőle a lábam. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Nagyon jó illatú, teljesen felfrissül tőle a lábam. Szeretem.