Bük Thermal

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: ladymerci85, Módosítva: 2020. július 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Egységár:1.72 Ft. / gA Thermal Natural Life lábfürdősó ásványi sók, tiszta növényi olajok és természetes bőrápoló anyagok különleges kombinációja. Ez a speciális készítmény olyan válogatott összetevőket tartalmaz, amelyeknek aktív relaxáló hatásuk van. A lábfürdő kellemesen ellazítja a fáradt lábat és puhítja a képződő bőrkeményedéseket. Kiválóan alkalmas pedikűrre, relaxáló lábfürdőként az égő, fáradt lábak felfrissítésére.

Marejke

2014. január 21.

Nagyon jó illatú, teljesen felfrissül tőle a lábam. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Nagyon jó illatú, teljesen felfrissül tőle a lábam. Szeretem.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.