Bulgarian Rose

Ár:   336 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redakkrisztinaa, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Megőrzi az ásványi anyagok természetes egyensúlyát, üde megjelenést biztosít a bőrnek. Relaxáló és regeneráló hatása van a bőrre.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool
Színezékek: CI 14720, CI 42090