Bulldog

Ár:   £4.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   £4.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Arclemosó férfiaknak 8 féle olajjal és zöld teával.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS-t, mesterséges színezéket és illatanyagot, valamint állati eredetű összetevőket.

adamszep

2021. november 25.

Egy férfi véleménye: Kb. 3-4 éve ástam bele magam a bőrápolásba. A legnagyobb videómegosztón találkoztam először ezzel a termékkel, majd ráleltem a dm-ben 1500 ft-ért. Férfias, frissítő, remekül letisztítja a reggelre, valamint estére felhalmozódott zsírt a bőrömről, sokáig elég, folyamatosan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Pilard

2021. március 27.

Következzen egy férfi vélemény:
Az elmúlt évben nagyon beleástam magam a bőrápolás világába, és nagyon figyelek, hogy mit viszek fel az arcbőrömre.
Szeretem a kémia tisztaságot (Ordinary vonal), mert a bőrömnek sajnos sok baja van, hamar irritált lesz.
A CeraVe hidratáló lemosóm nemrég elfogyott, és szerettem volna egy arclemosót ami nem igazán szárít, jó lesz reggelre,
amikor nem kell akkora tisztítóerő. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, nem kell belőle sok, és így ameddig tart, szerintem
bőven megéri az árát. Szerintem pont megfelelően habzik (én ugye sminkmentes bőrön használom), az illata remek és pár parfümös,
nekem nulla irritációt okoz. Nagyon tetszik ahogy natúrkozmetikumos összetevőket is belevittek. A tusfürdőkben, lemosókban imádom
az ilyen összetevőket, itt sem okoztak csalódást. Szerintem újra fogom venni, mert elérhető és kedvező árú (összehasonlításban).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Következzen egy férfi vélemény:

aquana

2020. április 1.

Leárazáson vettem ezt a terméket a Rossmannban 1100-ért, mert szeretek kísérletezni és a koreai arclemosóm még nem érkezett meg. Nem rossz! Határozott növényi illata van (akik nem szeretik az illatos termékeket, messziről kerüljék el!), de szerintem kellemes. Az arcomat tisztítja anélkül, hogy szénné szárítaná. Csak azért nem kapja meg az öt csillagot, mert a habjával nem vagyok elégedett - én sose tudom annyira felhabosítani, amennyire szeretném, de amúgy csak ajánlani tudom! Bónusz, hogy a férfias marketing miatt talán még a srácok is hajlandóak lesznek használni, pedig némelyikük inkább ugrana a kútba, minthogy a bőrével foglalkozzon, mert az "nem férfias"... :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

incifinci28

2020. március 8.

ajándékba vettem a férjemnek, de azóta szinte minden használat után megköszöni, hogy ezt a szuper lemosót megkapta. én is kipróbáltam, könnyen habzik, jól lemosható, minden sminkmaradékot eltávolít. biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

crazy724

2019. október 17.

Imádom. (A használatakor folyton röhögnöm kell, hogy bulldogosként egy Bulldog márkáju krémet használok.) Szeretem az állagát, zselés, ugyanakkor nem a folyós fajta, hanem a sokkal gazdagabb textúrájú lemosó. Szépen felhabosítható, könnyen eldolgozható, nem okozott irritációt, és nem is szárítja a bőröm. Én esténként a sminklemosás/napi arcitszítás első lépéseként használom. Szépen leszedi a sminket, mindennapi szennyeződést, és mivel kevés kell belőle sokáig kitart. Az illata nagyon kellemes, én citrusosnak érzem, nem erőteljes, nem maszkulin és illékony. Az ára sem vészes, teljes áron 1600ft kerül a rossmannban, de szokták akciózni, olyankor érdemes lecsapni rá. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

cremeguy

2019. május 1.

Impulzusvásárlás során vettem belőle egyet, de nem bántam meg. Pár hete használom, gyengéden tisztítja az arcom, nem szárítja, az illata is jó. Nem kell sok belőle, jól habzik. Majd meglátom, hogy következő vételnél ez, vagy a Nivea Men arctisztítója fog-e a kosaramba kerülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Aimet

2019. március 5.

Random landolt a kosaramban anno, nem fűztem hozzá sok reményt. Sajnos az előtte próbált hasonló lemosóktól sokszor kiszáradt a bőröm, húzódott, nem volt kellemes érzés. Na de nem ettől 🙂 Jól habzik, szuperül tisztít, teljesen meg vagyok vele elégedve, újravevős lesz nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.