Bulldog

Ár:   £6   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oonagh, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   £6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyorsan beszívódó hidratáló 8 féle olajjal.

Ár: 1500 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

brigi50c

2022. május 13.

2022.05.13.
Hát addig, míg nem használtam fényvédőt, meg szérumot reggelente, jó is volt, de emellett sajnos szó szerint minden lehámlik az arcomról, amit magamra kenek. Tényleg férfiaknak való, ezen belül olyanoknak, akik egy sima hidratálón kívül nem nagyon törődnek az arcukkal. Azelaint és niát, szemkörnyékre koffeint, fényvédőt most már mindennap használok, plusz még sminkviselő is vagyok... le kellett cserélnem a Helia D szőlős botanic concept combo-oily-jára, mert tűrhetetlen volt, hogy mállik lefele az arcom :D Páromra nem tudom rákenni, mert ő mindenre allergiás, erre is.

2021.12.10.
A Bulldog oil controlt kerestem volna, azonban semelyik drogériában sem kapható, múltkor is csak Alzán tudtam beszerezni, és nem volt kedvem emiatt kimászni a 13. kerületbe. Elolvastam itt a kommenteket, és próba cseresznye alapon megvettem a simát a drogériában, mert pont le volt értékelve kb 1900-ra.
Meglepetésemre az oil controlhoz hasonlóan ez sem fénylik ki, egy sima hidratálókrém ami nyomtalanul eltűnik a bőrről (ilyet kerestem). Reggeli rutinomba smink alá tökéletesen beilleszthető. Illata kicsit gyógynövényes, de nekem nem feltűnő vagy zavaró, és ha felékenek dolgokat, úgyis mindegy. Kicsit kiült benne a víz, így fel kell rázni használat előtt. Estére inkább azokat a cuccaimat használom, amik fényesebbek, olajosabbak, mert akkor úgyis mindegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

2022.05.13.

2021.12.10.

adamszep

2021. november 25.

Kicsit drágább, mint a legtöbb férfi arckrém, viszont az arcmosójával együtt álom párost képeznek. Nem ragad, friss, egy pillanat alatt felszívódik, folyamatosan ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Katie

2021. március 3.

Kézkrémnek használom, egész jó. Mondjuk elég drága.

Szerk.: Úgy önmagában nem volt jó érzés az arcomon, ezért használom inkább kézre, de az itt olvasottak alapján kipróbáltam smink alá, és úgy nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Kézkrémnek használom, egész jó. Mondjuk elég drága.

Vitelotte

2020. október 17.

Lágy gyógynövényillata van, nagyon hamar beszívódik, és abszolút semmi maradékot nem hagy maga után. Érzem hogy jóllakik a bőröm, és az enyhe mattító hatás miatt tökéletes smink alá. Kiszereléséhez képest kifejezetten olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Randal

2020. április 26.

Szinte már letettem arról, hogy valaha is találni fogok egy olyan arckrémet, ami jól hidratál, hamar beszívódik és nem lesz tőle ragacsos a fejem... Mérföldekkel jobb, mint a drágább L'Oréal meg Nivea arckrémek, ja, és nem mellesleg borotválkozás utáni krémnek is kiváló. Unisex illatot meg felesleges várni tőle, hiszen már a csomagolásra is direkt ráírták, hogy skincare for MEN. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

rekamer

2020. március 28.

Rossmannban találtam leakciózva 1800 Ft-ért, ha már az egyik kedvenc skincare youtuberem is használja én is kipróbálom.
Könnyűnél kissé testesebb hidratáló, de nem nehéz, hideg időben is használható. Szemkörnyéken sem csíp, ami nagy pluszpont. Hamar beszívódik, nem csillog, nem mattít, nem ragad, nem hagy semmi fura réteget.
Eddig jó.
De a szaga...
Unisexebb illatra számítottam a zöld teát meg a bergamot és citrus olajokat látva (valami Tonymolly-szerűre?), de a pacsuli meg a szantálfa illat elnyomja teljesen és igazi férfivadállat illata van. (Emiatt ideális ajándékozni olyan ismerősöknek, akik szerint a bőrápolás GAY dolog, hátha elkezdi használni.) Nem múlik el, állandóan érezni lehet, húzod magad után az illatcsíkot a levegőben.
Ha textilt ér, akkor napok múlva is érezni lehet benne, ahol hozzáért.
Emiatt nem vonok le csillagot, mert én voltam a dinka, de ha valaki renegád nőként egy olcsó, jó minőségű hidratálót akar, komolyan érdemes a fentieket mérlegelnie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Eddig jó.
De a szaga...
Ha textilt ér, akkor napok múlva is érezni lehet benne, ahol hozzáért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Maris Aqua
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Az Evernia Furfuracea (angolul: Treemoss Lichen) a csapadékos területek fenyőféléin megtelepdő zuzmó. Kivonata illatanyagként használatos a kozmetikai iparban. Hasonlóan az Evernia Prunastri kivonatához allergiás reakciót, fényérzékenységet okozhat az arra érzékenyekben. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.