Bulldog

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tig, Módosítva: 2021. június 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a hidratáló érzékeny bőrre baobab olajat, zabolajat és füzike kivonatot tartalmaz. Speciálisan a bőr hidratálására lett kifejlesztve. Nem hagy ragacsos, zsíros érzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kataa20

2021. augusztus 28.

A páromnak vettem még télen, hogy borotválkozás után védje valami az érzékeny bőrét. Amikor megszagoltam az Original verzióját majdnem elhánytam magam, szóval erre az illatmentesre esett a választásom. Ő nagyon megszerette és néhány utazás, túrázás alatt én is kipróbáltam, amikor csak az volt kéznél. Szerintem milliószor jobb a nőknek gyártott agyonparfümözött meg alkoholozott divatos drága 50ml-es szemeteknél. Azokból egyik sem használt soha semmit. Szóval én is beszereztem magamnak egyet, mivel mint tudjuk a férfi és a női bőr nem különbözik egymástól. (Sorry az okoskodásomért. :D) Na, szóval azóta ez a bulldog az én legjobb barátom a skincare rutinomban. Egy borsónyi elég belőle nyáron az arcra és nyakra esténként az én bőrömnek, mivel az tény, hogy egy elég testes krém. De nagyon gyorsan beszívódik és pihi-puhi lesz a bőr. Mi nagyon szeretjük, és ajánljuk mindenkinek. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Tig

2021. június 6.

A textúrája nagyon jó, kellemes a használata. Az összetevő lista nagyon ígéretes volt, bár volt egy olyan gyanúm, hogy nem hidratál majd eléggé, de gondoltam, kombinált bőröm és közeledő nyár lévén jó lehet. Sajnos az arcomat valóban nem hidratálja eléggé, érzem, hogy kicsit feszül, de pl. a dekoltázsomra szuper, ott kicsit más a bőröm. Mivel az ára nem horrorisztikus és tudom használni, nem érzem pénzkidobásnak, csak hát reménykedtem, hogy találok egy jó árú és nagy kiszerelésű illatanyag mentes hidratálót :). Talán zsírosabb bőrűeknek megfelelőbb lehet. Ha jól értelmezem az összetevő listát, akkor ez talán azért lehet, mert hidratáló és emollient összetevők vannak benne, de okkluzívat, ami bezárná a bőrbe a hidratáló összetevőket, mintha nem látnék. (?)(Amennyire értelmezni tudom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.