Burberry

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Csipkebogyó- tea- és a levendula- kivonattal átitatott könnyű szerkezetű összetétel kényelmesen felvihető és kivételes komfortot és folyamatos hidratálást nyújt. A rúzs gazdag keveréke selyemfényű pigmenteknek és a fényes polimereknek, melyek fényt adnak a  ragyogó színeknek.

despoina

2016. március 17.

Nagyon szépek a színek, inkább a natúrabb és nude árnyalatok vannak túlsúlyban. Én egy mélyebb, testesebb nude-rózsaszínt probáltam. Gyönyörűen kihangsúlyozza az ajkakat. Tartós, kényelmes viselet. Mágneses ezüst tokja és a rúzs burberry - kocka mintája gyönyörű.
30 euró és akciósan pedig 23 ami azért egy jó ár ezért a termékért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

30 euró és akciósan pedig 23 ami azért egy jó ár ezért a termékért.

Tessa

2015. december 30.

Csúcs ez a rúzs. Én a nude cashmere-t szereztem be (nem volt olcsó), de nem bántam meg. Krémes, mégsem ragad és nem maszatos. Mindemellett kiválóan hidratál. Kiváló a textúrája, divatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

marek.adrienn

2015. november 11.

Egyszerűen tökéletes. Szerettem volna valamilyen igazán klasszikus színt, amit még eddig nem sikerült találnom. A piros/vörös rúzsok nagyon nem állnak jól nekem, mindegy milyen árnyalatú, de ez tökéletes. A 81-es Garnet színt használom (a képen is). Tökéletes a sápadt bőrömhöz és a vörös hajamhoz. A rúzsnak nincs semmi illata, rendkívül krémes, lágy és még sorolhatnám a legjobbakat róla. Imádom. Nem láttam még ehhez foghatót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.