Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2012. október 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Rózsavízzel és glicerinnel.

rhinestone

2012. október 24.

Nagyon szerettem, friss és tiszta érzést hagyott maga után. Bár az én bőröm alapból száraz, mégis kellemes volt a használata, persze azért egy hidratáló nem árt utána. Az alkohol (és talán a glicerin) nekem speciel nem hiányozna belőle..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract