Bvlgari

Ár:   6430 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-aquás

Összetétel: narancsvirág, grapefruit, hínár, vizes jegyek, rozmaring, cédrus

Ár: 12.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Pár fújás hiánnyal eladó 100ml-es üvegében., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta

Burya

2017. október 29.

Egyetértek nyarigabival, ez szerintem is unisex illat. Annyira besokalltam már attól, hogy a női illatok szinte mind hordhatatlanul édesek, hogy minden vattacukor, karamella, mézeskalács, vaníliás süti, cukrozott gyümölcs és egyéb nyúlós, ragacsos vacak illatú, hogy a végső megundorodás pillanatában bemenekültem a férfi részleg polcai közé, hátha ott rálelek valami üdítő újdonságra. Jelentem, megtörtént! Mikor ezt a szépséget a kezembe vettem és kifújtam, már tudtam, hogy végem van. Kell nekem. Rajtam egyáltalán nem férfias, inkább valami teljesen unisex aquás, rozmaringos, picit fás illat, ami éppúgy lehet nőies és szexi egy ízig-vérig nőn, mint ahogyan lehet férfias és szexi egy ízig-vérig férfin. Ezt szeretem annyira a bőrünk kémiájában, hogy ennyire változatos eredményeket produkál. Persze elképzelhető, hogy csak szerencsém van vele, hogy rajtam működik női illatként, ez esetben hálával tartozom a genetikámnak, mert benne megtaláltam a hétköznapi komfortillatomat, ami nem mellesleg még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

nyarigabi

2017. március 15.

Gyönyörűséges aquás illat, nagyon tartós, belopja magát az orrodba (és a szívedbe) az első perctől, de nem tolakodó vagy erőltetetten maszkulin. Nagyon tartós, de a hatósugara csekély. A többi Aqva változattal éppen az a bajom, hogy túl férfias, ez inkább uniszex, de annak ellenére, hogy bármikor magamra fújnám, egy férfin semmi nőieset nem mutat. Minden korosztálynak jó lehet, inkább meleg időben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Pöti

2015. július 27.

Tökéletes nyári illat, semmi extra, semmi csavar, de néha pont ez kell. Egy kis nyugalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Carlito

2015. július 13.

Nagyon jó illata van, olyan mintha frissen zuhanyozna az ember tényleg a víz árad belőle. A tartóssága viszont egyenlő a 0-val , körülbelül nekem 3-4 óra.A hatósugár se muzsikál erősen. Ennyi pénzért mást várna az ember....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Vestara

2015. május 13.

A Parfüm. Magamon is nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

A Parfüm. Magamon is nagyon szeretem az illatát.

Perseus

2015. május 1.

Ezt is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Ezt is nagyon szeretem.

d.nikcsi

2014. november 26.

Nagyon imádom, számomra tökéletes pasi illat
A párom állandóan váltogatja a parfümjeit, de ehhez mindig visszatér, nekem is ez a kedvencem eddig az összes parfümje közül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Nagyon imádom, számomra tökéletes pasi illat

Flami

2014. június 29.

Finom illat, valóban nem túl erős, de Wishes-hez csatlakozva, ha a férfiú mellkasára van fújva, kibír 6-7 órát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 29.

wishes

2014. május 19.

A napokban leptem meg vele a páromat, és mindketten imádjuk az illatát rajta, hát még én! :)
Nekem tetszett amúgy az Aqua is, de az én párom egy lágy illatú, széparcú kiskandúr, nem az vérbeli macsó, hozzá ezt a verziót valahogy jobban el tudtam képzelni, szóval hiába olvastam róla, hogy a tartósság nem az erőssége, emellett döntöttem. Rajta zseniális, tengerillatú, friss, mégis mély... A tartóssága amúgy tényleg gyenge pont (emiatt a -1 csillag), csuklón pl egy futó kis kaland az egész, de mellkasra fújva viszont nap végén is érzem rajta, mikor puszilom őt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

tamas166

2014. január 3.

Nem akarok ünneprontó lenni, de ez a parfüm számomra csalódás, ettől többet vártam. Ez egy átlagos, hétköznapi parfüm kissé megkopott illattal, de a legnagyobb probléma a tartósságával van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool