Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arwen, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alberto Morillas alkotta, 2004-ben. Elegáns esti illat, összetevői: étcsokoládé, írisz, vodka,gyömbér, dohánylevél, ánizs, bergamott, ámbra, szantál.

Lune78

2019. június 17.

Ez az illat a nagy kedvencem, de ha jól tudom, akkor megszüntették. Rajtam nagyon tartós, de szinte az összes orientális illat illeszkedik a bőrömhöz. Legutóbb nagyon nehezen sikerült belőle rendelnem, már mindenütt kifogyott. A sima BLV sincs sehol. Nagyon sajnálom, mert mindkettőt imádtam. Az újat még nem sikerült megszaglászni, de majd jó lenne.
Ha valaki hasonló illatot érezne, akkor mindenképp írja meg, hogy pótolhassam ezt a gyönyörűséget! :)

Közben sikerült még belőle szerezni, de kincsként őrzöm. Sajnos hasonlót sem találni a piacon. :(

Update: 2019.06.17.
Őrizgetem, különleges alkalmakra használom. Annyira, de annyira fáj a szívem miatta. :( Nekem a sima kék Bvlgari is tetszett, de azt is megszüntették. Most egy illatuk sem tetszik. Egyszerűen nincs olyan illatuk, ami rajtam jól állna. Végtelenül elszomorít, hogy nincs többé se notte, se BLV. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Update: 2019.06.17.

elvanui

2019. június 5.

Őutána nagyon sírok...
De gyönyörű volt!! Fekete por volt, vagy fekete kakaó ÉS fekete por és jó érett vodka, finom puha szantál-ágyon. Annyira ott volt benne a vodka is, de tényleg! Mármint nem a piássága, hanem az a mély földes hűvösség, tudjátok szerintem. Nagyon nagy kár érte, nincs a földön még egy ilyen. Szeretem a Bvlgari házat, de miatta eléggé a bögyömben vannak. Most ezt miért kellett elkaszálni??
:(.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Őutána nagyon sírok...
:(.

Timi27

2018. március 23.

nagyon szeretem ezt az illatot, nem a harsány illatok közé tartozik.. krémes, púderes tisztaságillat.. egy pici bergamott, és szantál érződik rajtam.. elegáns szetthez is el tudom képzelni, de lazább szereléshez is jó.. nagy kár , hogy megszüntették, nagyon kellemes illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

nagygabi

2017. szeptember 3.

Még mindig az egyik klasszikus illatom. Megbízható, elegáns, különleges és nem tolakodó!
Számomra a NŐ illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Számomra a NŐ illata.

Mirácska09

2016. június 2.

Babahintőpor. :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Babahintőpor. :)))

Juliette88

2016. április 3.

Nekem ez a legtökéletesebb púderes illat. Évek óta kutatom az ilyen jellegű illatokat, de ennél jobbat még nem találtam, a többi emellett öreges, unalmas. Tényleg olyan titokzatos, mint az éjszaka, de nappalra is kiváló illat. Sajnos úgy hallottam, hogy kivonják a forgalomból, amit nagyon meg fogok érezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

butapek

2015. december 12.

Az egyik legszebb, ha nem A legszebb parfümös üveg. Sejtelmes, misztikus, kicsit a hétköznapi valóság függönye mögé taszajt látványban. Ami benne van, na az sem kismiska. Én a pasimtól kaptam anno, és túl édesnek minősítettem, ezért évekig csak néhanapján használtam. Mostanában viszont beerősítettem és már el is fogyott. Máris hiányzik. Furcsa módon rájöttem, hogy minden édességével, púderességével is van valami fémes, kemény ridegség benne, ami egyrészt tartást ad és nem teszi cukorbabák második bőrévé, másrészt kitünően ellensúlyozza, ""besavanyítja", de csak úgy a balansz kedvéért. Imádom, kell nekem, karácsonyra kérek egy új üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

mooo

2015. október 12.

"Púderes" illatok után kutatva jutottam el a BLV notte-hoz. Nekem nem volt első szippantásra szerelem és nem is egyértelműen púderes, de megszerettem mert a párom imádja rajtam.
A púderes jegyekre várni kell egy fél órát kifújás után és akkor sem olyan száraz, bújós módon jön elő mint egy Intimissimi N1-nál vagy egy Teint de neige-nél, de azért ott van a púdernek egy frissebb,elegánsabb, "felnöttesebb" fajtája. Rajtam valahogy a púder és a tisztaságillat határán mozog és van az a nap amikor pont erre van szükségem.
A férfiak imádják, így nem csodálom, hogy ha valakinek ez a jól bevált "randiparfüm"-je! :-) Ha randiznom kellene, akkor talán én is ezt látnám a bombabiztos illatnak, amivel nem lehet mellélőni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

galagonyanya

2015. szeptember 28.

2015. 02. 12. Tegnap érkezett meg,és azt hiszem, nagy szerelem lesz a mienk! Először kicsit friss-púderes, aztán egyre finomabb lesz, egyre gyakrabban szagolgattam a csuklómat:) Van benne valami jellegzetes, nem tudom, micsoda; az étcsokit én nem érzem ki belőle (max. tudat alatt, mert a csokiért nyúltam, miközben az illatát élveztem:)), a többi összetevőt sem külön-külön, hanem együttesen, és ez az összhatás valami varázslatos.

2015. 09. 28. Valahogy most már nem találom annyira varázslatosnak. Rájöttem, engem igazából a frissen mosott vizes haj illatára emlékeztet, és ez időnként bejön, máskor kevésbé. Ettől függetlenül még így is sokkal-sokkal jobb, mint sok más illat, melyet itt a Krémmánián véleményeztem, úgyhogy nem vonok le pontot. A Bvlgari illatokat mostanában kezdem felfedezni-megszeretni, nem a Notte a legjobb, de azért érdekes, különleges alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Musil

2015. szeptember 28.

Semmihez sem hasonlít az illata, nagyon egyedi parfüm. Vodkás, csokis, gyömbéres dekadencia! Erőteljes, fűszeres illat, de meglepő módon "hidegen" fűszeres. Főként estére ajánlanám. A tartósságára nem lesz panasz, és tuti nem jön szembe az utcán. Piszok mázlistának érzem magam, hogy tavaly sikerült elcsípnem egy 75 ml-es kiszerelésű üveggel!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Eugenol