Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Összetétel: bergamott, gyömbér, lila akác, len, fehér akác, szantálfa, pézsma, vanilia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kisangyalcsillag

2018. július 8.

Évekig oszlopos tagja volt a parfümgyűjteményemnek😊Egyedi illat, gyönyörű üvegben. Gyömbéres, fűszeres indítás után, pihe puha pézsmás leszáradás.😊😊😊 Anyukám barátnője foglalkozik Yodeyma illatokkal, amiről mint tudjuk fantasztikus dupe-okkal állt elő. Mivel sosem használtam utánzat illatokat, ezekkel sem törődtem, meg sem szagoltam őket évekig. Aztán egyszer megláttam a felsorolásban, hogy a BLV is a repertoárukban van. Azonnal kipróbáltam. 😃😃😃Hááát, mámorban úsztam és könnyekig hatódtam, mert azonnal jöttek be az emlékképek abból a korszakomból, mikor ezt az illatot használtam😃😃. Megszólalásig hasonlít rá és nagggyon nagggyon tartós!! Természetesen azonnal vettem egy 100millist és nagyon boldog vagyok, hogy visszatérhetett ez az illat az életembe...Merthogy a Bvlgari már nem gyártja régóta😔😔
Egy ikonikus illat volt szerintem, ami közel sem kapott annyi figyelmet, amennyit megérdemelt volna.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

citromalma

2018. június 23.

Nagy kedvenc volt, aki még keresi, a Yodeyma Floral illata megszólalásig hasonlít rá, elvileg ennek a másolata.
Most érkezett meg belőle (Floral) a 100 ml, nagy az öröm, mert ugyanezt az illatot kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Timi27

2018. március 23.

Olvastam a sok jó véleményt, és nagyon vártam, hogy megkapjam a mintát.. viszont sajnos nem nagyon jött be.. rajtam nem olyan jó illata van, legalábbis az elején egy nagyon szúrós citrommal indít, ami egy idő múlva kezd szelídülni... a végén viszont már krémesebb, púderesebb, kellemesebb illat..régi időket juttat eszembe, nem mai illat valóban.

Update: nem tudom korábban milyen mintát kaptam, de egy újabb vásárlás eredményeképpen újra tudtam tesztelni.. nem tudom, hogy az idő teszi-e , de ennek az új vásárlásnak az illata végre az , amit vártam.. abszolút nem szúrós citromos, hanem kellemes citromos, de ez nem tart sokáig, és nagyon hamar finom krémes, tisztaságillat lesz, és ez is marad.. tartósságra is tartós, nem az a nagy hatósugarú, de reggeli fújás után napközben többször is megcsapott az illata.. nagyon szuper, kár ,hogy már nem gyártják.... mindenképpen 5 csillag !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

Juliette88

2017. augusztus 16.

Kifújáskor először elég gyömbéres, majd fokozatosan átalakul egy kellemes szappan és tisztaság illattá. Valaki korábban nagyon találóan fogalmazta meg, hogy olyan ,,fehér blúzos illat". Ahogy a fehér blúz is, ez is rendkivül bájos, felnött nőhöz illik, de olyanhoz, aki őrzi a kislányos tisztaságot. De nekem ennél még több is, mert szerintem viselőjének kölcsönöz valamiféle titikzatosságot is. Ha távozunk a szobából, ő még marad egy kicsit, hogy felsejlő aurájával emlékeztessen viselője törékeny alakjára. Olyan illat, ami mással össze nem téveszthető, nagyon jellegzetes, mégis rendkívül kellemes, sosem túl sok. Hatalmas rajongója vagyok a Bvlgari összes púderes illatának, számomra ezek viselése a legkomfortosabb, miközben különlegesnek is érzem őket. Nem tudom mivel fogom pótolni öket, ha már egyáltalán nem lesznek kaphatoak, azota sem találtam meg az utódokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

mariann33

2017. június 24.

Nagyon régen volt ilyenem,akkoriban az összetevőit sem ismertem(legalább nem befolyásolt,hogy mit is érzek)de határozottan méz illata volt.Mostmár tudom,hogy én az akácot érezhettem ki leginkább.Nagyon tartós,nagyon érdekes vagy inkább szokatlan,finom illat volt,egyedi üvegben.De hát a bvlgarik már csak ilyenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

csakmoni

2016. július 28.

Nagyon finom a fejillata, de sajnos a leszáradása rajtam bántóan pézsmás. Biztosan az én bőrömmel van baj, mert egyébként szeretem a púderes illatokat. Gyönyörű az üvege is.
Mély nyomot hagyott bennem egy történet vele kapcsolatban. Néhány éve egy másik cserés topikban egy mániás sorstárs feltette cserére az igen impozáns üveges kollekcióját, és a legnagyobb kiszerelésű BLV-t kérte cserébe. Pillanatok alatt akadt cserepartner, aki piszok jól járt.
Sokszor eszembe jut, hogy vajon ezzel a huszárvágással sikerült-e felhagyni a gyűjtögetéssel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

galagonyanya

2015. október 16.

Nagyon szeretem a Bvlgari illatokat, mostanában fedezem fel őket magamnak. A BLV az egyik, amelyet nagyon-nagyon különlegesnek tartok. Puha tisztaságillat gyömbérrel megfűszerezve, nem sajnálták belőle. Az az érdekes, hogy én a BLV II-t ismertem meg először, és ő számomra "A Kék Illat". Ehhez képest a régi változat, a "sima" BLV nekem nem kék mint illat, csak az üvege. Az viszont nagyon:) Van benne valami frissesség, nyilván a gyömbértől, ami miatt férfiakon is el tudom képzelni - mint tudjuk, a határok átléphetők... Rajtam sajnos nem működik olyan jól, mint szeretném, ezért a kevesebb pont. Egyébként valóban jól sikerült,eredeti, izgalmas alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

nagyediterika

2015. január 19.

Nincs valakinek ötlete, hol lehetne még véletlenül beszerezni?? :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Nincs valakinek ötlete, hol lehetne még véletlenül beszerezni?? :(((

Kodi

2014. augusztus 23.

Azon illatok egyike, amelyek a bőrön nyílnak ki, papírra fújva csak az alkoholt lehet érezni, míg bőrön szépen átalakul és jellegzetes tisztaságillattá változik. Citrusos púder, valóban olyan fehérblúzos finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

2014. augusztus 22.

Nagyon puha, púderes-vaníliás, nőies, jó értelemben véve egyszerű illat. Bőrközeli, pihepuha. Nagyon ritkán használom mert általában ennél bonyolultabb illatra vágyom, de attól még szép. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance