Bvlgari

Ár:   34 000 Ft és 44 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balintko, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. október 13.

Ár:   34 000 Ft és 44 800 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: calamansi, citrom, vetiver, flórenci nőszirom, földes jegyek, styrax

Bvlgari Man Terrae Essence EDP -60 ml
Ár: 22000 Ft , Eladó: Andy88
Állapot: Új, Bontatlan!, Helyszín: Karancslapujtő, fizetés: Előreutalás után postázom.
18000 Ft Bvlgari Man Terrae Essence EDP (60 ml)
Ár: 18000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: új (védőfóliás), Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft) vagy Foxpost (+1199 Ft)

balintko

2021. szeptember 28.

Elsőre nekem a Gucci Guilty Absolute jutott eszembe, lehet nem véletlen, mert azt is, mint a Terrae Essence-t, Alberto Morillas alkotta. Viszont nem találtam a parfümériában, így egy másik hasonló illattal tudtam összehasonlítani, a Terre d'Hermes edt-vel. Bevallom, hogy nagy Terre d'Hermes rajongó vagyok és a kettőt egymás mellett érezve, tényleg nagyon hasonlónak tűntek, de nekem talán a Terrae Essence hordhatóbbnak és kellemesebbnek bizonyult. Olyan volt, mintha egy selymesebb TDH-t éreztem volna, nem annyira harsogó, de mégis intenzív. Az jutott eszembe, hogy ezaz illat, azt a bőrös-fás-földes vonalat képviseli, mint a Gucci Guilty Absolute, Terre d'Hermes, Dark Lord By Kilian, de egy lágyabb verzió a felsoroltaknál. Szóval nagyon tetszett és rajtam baromi tartós volt, csak az árát sajnálom, remélem pár hónap és kicsit lejjebb megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.