Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: irisz_pataki, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. október 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise egy újabb kiadása a Mon Jasmin Noir-nak, ami 2012 májusában jelent meg. Az illatot friss, levegős, könnyed tavaszi illattá varázsolja, a pomelo és a mandula jegyek a fejillatban. A szívét a jázmin és a fehér tea adja, a kompozíció maga pedig pézsma alapokon nyugszik.

Fej: grapefruit, mandula, pomelo
Szív: jázmin, fehér tea
Alap: pézsma, cédrus

Mon Jasmin Noir L'eau Exquise EDTminta eladó vagy csere
Ár: 350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 2500 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Nari

2019. július 6.

Férjemtől, így nosztalgikus :) ...Erősen indít, szinte egy kardvágás, és mikor körülnéznél hogy hol a kalóz, már volt nincs, egy kellemes, nem túl erős, nem gyenge, citromos jázminillatot hagy maga után, (olyan mint egy virágos limonádé)...és később, amikor feladod a keresést, és továbbsétálsz, egyszer csak újra érzel valami lágyabbat, mégis frisset, ami meg is marad, de immár csakis bőrközelben...Az üvege igen szép :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Verona5

2019. július 2.

Never say never illat. Nagyon meglepett, hogy én meg egy Bvlgari barátságban kerülhetünk?! De igen! Általa igen! Friss, könnyed, citrusos lökettel induló és barátságos virágossá szelídülő, senkit sem bántok meg vele pici illatfelhővel. Tuti, hogy a cédrus kenyerezett le benne, persze a citruson túlmenően. Erősen illanós és utánfújós, ennek ellenére nagyon tetszik! Már megint egy rózsaszín sifonszoknya ugrik be róla, mint a Nuit de Tubereuse esetében, csakhogy itt ez egy lányosabb, kifinomultabb vonulatban, ott meg egy komolyabb elegáns/dögösebb megjelenésben. A Versace Versense lehetne ő csajosabb kiadásban. Mindketten a kedvenceim illatügyileg. Nagy köszönet egyboszorkának érte! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Lilu003

2019. június 1.

Gyerekkoromban elvarázsoltak a Bvlgari ékszerek, azóta imádom a márkát. Mindig is nagyon vágytam egy ilyen márkájú parfümre, de hiába próbáltam végig szinte az összes illatát, egyiknél sem én voltam a célközönség. A jázmint imádom,de nem igazán éreztem benne, sokkal inkább a cédrus dominál.A mandula picit feljavítja az illatot, de valahogy a Mon Jasmine széria mégsem tud igazán elvarázsolni. Friss,citrusos illat, tavaszi-nyári hétköznapokra tudnám elképzelni. Ez a sorozat inkább az érett korosztálynak találták ki, sajnos még várnom kell az én Bvlgari parfümömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

csakmoni

2018. november 11.

Friss: megszerettem nagyon, szinte tökéletes, de alig érzem. Kb fél óra, aztán huss! Osszátok meg velem, kérlek, ha ismertek tartós hűvös, könnyed illatot! Úgy szeretnék már egyet, amit egész nap érzek magamon. Olyan sokat próbáltam már, de még a Chance Eau Fraiche-t sem érzem 3-4 óránál tovább.

Egyszer már próbáltam néhány éve, és édeskés, jázminos, friss illatra emlékeztem. Ma jött meg a fújós egy kedves mániás társunktól, és teljesen mást mutat a bőrömön. Kesernyés citrushéj és a leszáradásban cédrus, rajtam ennyi. Nagyon tetszik, hűs, szinte ózonos, örömmel használom el a fújóst. Sajnos a tartóssága csapnivaló ennek is, mint minden friss Bvlgarinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 11.

BTLaura

2018. november 3.

Érdekes módon nekem a véleményekkel ellentétben ez egy esti illat és inkább ősziesebb, semmint nyári. Úgy érezem "súlya van és tartást ad". Nagyon szeretem, mert nőies, elegáns, kifejezetten alkalmakra tartogatom. Tartósságra azért nincs panaszom, mert ameddig kell, addig tart, nem viselem egész nap.
Sajnálom, hogyha tényleg nem gyártják már többet, tartogatom egy kicsit az utolsó cseppeket az üvegcsémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

alexiarven

2018. október 2.

Folyamatosan, évek óta keresgélem a nyári illatomat.:)))
alap összetevők: némi citrusos frissesség, némi jázmin vagy tea kell, s legyen elegáns, kicsit friss, passzoljon a bőrömmel, s üssön azért egy kicsit. Keresgélek, keresgélek,
így sikerült beszerezni a Versace Eros pour Femme-t, meg a Yellow Diamond-ot.
Az Eros nagyon kellemes, enyhén dögös, a YD laza, friss -bár nem tartós-, de sajnos egyik sem az igazi.
Szóval ezen elvárások után véletlenül találtam őrá.
A Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise elegáns, tiszta, igazi happy feeling érzésem van amikor magamra fújom, Melegben szinte tökéletes.
Tartóssága szerintem a gyenge kategória: 4 fújás a minimum, s így 3-4 óra a maximum.
Összhatás: Elegáns, nem tolakodó, tiszta illat. Többször megvásárolandó, alapillat
Bár még mindig keresgélek tovább, hátha.....:)))) / a dögöt, még keresem nyári verzióban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Folyamatosan, évek óta keresgélem a nyári illatomat.:)))
így sikerült beszerezni a Versace Eros pour Femme-t, meg a Yellow Diamond-ot.
Szóval ezen elvárások után véletlenül találtam őrá.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 1.

Update: Talán a kifinomult szó, ami először eszembe jut róla. Utána pedig az, hogy sokkal többet érdemel, mint amit másfél éve írtam róla! Most újabb beszerzés előtt állok, mert "függőséget okozott". Szépséges alkotás, 4,11/936 még a fragranticán is! A TOP10-ben biztos helye van nálam.

2017.április 24. Azoknak ajánlom, akik szeretik este is érezni azt a parfümöt, amit reggel magukra fújtak. Igazán különleges, sejtelmes, elegáns illat, szeretném sokáig tudni, hogy velem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

fagas

2018. augusztus 22.

Nagyon-nagyon szeretem ez az EDT-t, igazi tavaszi, nyári csoda! Nagy bánatomra rajtam abszolút nem tartós, - akár zuhanyozhatnék is vele - de akkor is az egyik kedvencem és ennek ellenére sem pontozom le. Ha valóban nem fogják már gyártani, akkor záros határidőn belül mindenképpen beszerzek még belőle, annak ellenére, hogy most fogytak el az üveg utolsó cseppjei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

MalinaZs

2018. július 21.

Spanyolországban találkoztam először ezzel az illattal; évek óta nagy kedvencem. Az esküvőmön is ezt viseltem. A frissessége, könnyedsége méltó eleganciával párosul. Kifújáskor és órákkal később is fantasztikus; minden évszakban megfelelő. Számomra ez a magabiztos, kedves, dögös nő tökéletes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Lanett

2018. május 7.

Citromos jázmin tea :-) Az elmúlt két nyarat végigkísérte. Elfogyott, egyelőre nem tervezem újravenni. De egyszer még úgyis elcsábulok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090