Bvlgari

Ár:   7900 Ft, 9900 Ft és 12 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit.petes, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   7900 Ft, 9900 Ft és 12 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5890 Ft

Kiadás éve: 2006.

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Illatjegyek: grapefruit, zöld jegyek, rózsa, írisz, vaníliavirág, fás jegyek

Ár: 5890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Bvlgari Omnia Amethyste EDT
Ár: Csere, megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: Minél több :), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Bvlgari Omnia Amethyste Paraiba Indian Garnet
Ár: 1000.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 5 db minta leírás szerint, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

varadiklara

2020. május 27.

Imádom az omnia sorozatot, ez szintén nagy kedvenc, rajtam az orgona érezhető a leginkabb mint virág, fanyarsagot, zöldet nem igazán, miután lecseng atmegy finom puderessegbe. Tavaszi parfümnek ideális.. Mindig van itthon egy kis maradék szaglaszasra. Reggeltől estig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

danzsu

2020. március 31.

Nem tudok nagy szavakat használni és kellemes hangzatos szófordulatokat,mert nem vagyok egy parfüm szakértő 🙃,csak azt tudom hogy vonzódom-e egy illathoz,hogy ""én vagyok-e" az a bizonyos illat,amit magamra fújok. Alapjáraton a virágos-gyümölcsös illatokért bolondulok, ezért meglepődtem mennyire tetszik,és illik hozzám ez a parfüm ( ajándékba kaptam 😉). Elsőre egy picit szúrósnak érezem,de egy röpke idő múlva előbukkan rajtam az a kellemes ,virágos ,enyhén púderes ( amit nem szeretek általában,de ebben az esetben kivételt teszek😁) illat,ami egész nap elkísér,és szebbé teszi a hangulatomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 31.

zsuzska82

2019. május 28.

Isteni finom illata van!!!!! Fantasztikus. Nekem a kedvenc. DE! Azért adtam 4-est, és azért veszem ritkán, mert nem tartós sajnos, hiszen edt-ről van szó :( Bárcsak tartósabb lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

kis.anett1992

2019. március 18.

Rossmann év elejei leárazásokon tettem szert rá, gyakorlatilag akció sugallta vásárlás volt. :D Ennek már azóta egy hónapja és gyakorlitag csak ezt fújom magamra. Tartós, számomra kellemes, eddig sokkal inkább édes illatokat használtam ettől és ez most jól eső változás utánuk. Kár lett volna nem magammal ragadni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

nyuszo

2019. január 22.

Nekem túl szúrós a zöld kezdés...
Fejfájdító és sokáig tart.
Várnám az íriszt, a heliotropot, a szantált….
Mire megérkeznek, már alig érezhető....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Nekem túl szúrós a zöld kezdés...
Fejfájdító és sokáig tart.
Várnám az íriszt, a heliotropot, a szantált….
Mire megérkeznek, már alig érezhető....

tyutyu

2018. november 16.

mariann33 kedves krémmániás :) jóvoltából jutottam hozzá egy kis mintához, másik parfüm rendelésekor. Nagyon finom erőteljes virág illata van. Nekem igazi lila, ibolya, és rózsa is de olyan aminek a zöldje is érződik Maga a tavasz, mély, intenzív, igazi hangulatot árasztó, átrepít egy másik univerzumba. Leginkább tavaszi, nyári parfümnek mondanám, bár hidegben még nem próbáltam. Akkoriban egy "szerelem" is köthető volt hozzá így még kedvesebb volt számomra. De ma már nem tudom magamon elviselni :) túl intenzív virág illat Mint minden Bvlgari! legalábbis rajtam nagyon tartósak!!! Több napig benne marad a hajamban ruháimban. Aki szereti az igazi virág illatot, ami nem friss hanem kicsit "púderes" de nem porszerű(nekem nem) annak biztosan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

KBara

2018. november 11.

Kellemes virágillatú parfüm, enyhe citrusos beütéssel. Tartóssága bőrömön kb. 4 óra. Nekem az Omnia sorozatból ez az egyik kedvencem. Az új üvegük ("kavics" alakú) nagyon tetszik, a régit nem szerettem, nehéz egy kézzel megfogni és nyomni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Timi27

2018. október 27.

ez is egy klassz Bvlgari illat, rajtam inkább krémes tisztaságillatnak mondanám, de nem úgy mint a Crystalline... egy picit virágosabb, de orgonát nem érzek benne.. én nappalra, munkába, itthonra, játszótérre tudom elképzelni, nem egy esti bulizós illat, de nagyon jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

susie.birkas

2018. június 12.

Kedvenc parfümöm. Rögtön megszerettem, de itthon iszonyatos áron lehet kapni-mint minden mást-, ezért csak külföldi látogatásim során tudom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Bonzee

2018. április 27.

Az eddig használt Bvlgari-k közül eddig talán ő a "jellegtelen" illat. Nem, ez nem a megfelelő szó. Kedvelem, kedvelem... De valahogy még nem találtam meg azt a hangulatot, azt az öltözetet, azt az alkalmat, amelyhez viselve igazán őt érezném partnernek. Amikor magamra fújom, nem alkotunk csapatot, ő csak amolyan másodhegedűs.
Tudom, hogy létezik a bolygóknak olyan együttállása, amikor mi ketten egymásra találunk - de ez az esemény egyelőre várat magára.
Amint bekövetkezik, megkapja az ötödik csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Amint bekövetkezik, megkapja az ötödik csillagot is.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.