Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Omnia Coral 65ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: lxndrprtz
Állapot: Pontosan félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost
Ár: 6.700,- , Eladó: kmt
Állapot: 25 ml képen látható mennyiség, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
La-Fee

2019. június 22.

Én simán csak örülök, hogy ilyen finom gyümölcsös nyári vidám piros illat lesz rajtam. A végén pedig bújós epres, virágos. Viszem nyaralni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

cupcake24

2019. június 20.

Először egy kis mintát kaptam, már akkor nagyon megtetszett az illata. Azóta vagy háromszor is újravásároltam már. Nagyon tartós, már 2-3 fújásnyi is bőven elég. Volt, hogy napközben a kabátom is átvette az illatát, pedig csak egyet fújtam a fülem mögé :D Én inkább tavasszal-nyáron szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

bekefiedina

2019. június 19.

Kb a felét használtam el a flakonnak. Nagyon-nagyon szeretem ezt az illatot és szuper tartós is. Nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

mnikc

2019. június 13.

Szamomra A PARFUM!❤️
Kellemes noies illat, nagyon tartos
Orok szerelem❤️🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Szamomra A PARFUM!❤️
Kellemes noies illat, nagyon tartos
Orok szerelem❤️🥰

KatieWhite

2019. április 7.

Imádom.....kolléganőmön éreztem először, hazamentem és megrendeltem anélkül, hogy kipróbáltam volna egy drogériában :-)
Nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Nem csalódtam.

S.K

2019. április 7.

Semmi extra, átlagos illat. Tavaszi könnyű viselet, nem az az igaz szerelem 😃. Mégsem fogom lepontozni, mert az első próba után megszimatoltattam a kutyámmal és a "kis csajszi" teljesen rákattant 😃. Neki pedig jobb orra van, mint nekem szóval az ő véleményét is figyelembe kell venni 😃 (egyébként Gucci Guilty-jétől még a szemét is eltakarta 😂) Így a kettőnk véleménye alapján megszavazunk neki egy 4-est 😃

Update: Hűűű és haaa! Nekem ez iszonyatosan sok és erős! A szememben vagyis az orromban ezúttal a tartósság inkább hiba, mint előny! Anyukámnak viszont nagyon tetszik, úgyhogy most már az Ő birtokában van. ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Baranyine19890720

2019. április 1.

Imádom 🤩!!!finom és nagyon tartós..!!reggel befújom magam vele még zuhanyzás közben is érzem az illatot!!Örök kedvenc....😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Számomra ő AZ illat. Négy éve használom folyamatosan, eléggé hozzám nőtt. Most csalom meg először, egy Issey Miyakéval, de becsszó visszatérek.
Annak ellenére hogy EDT, nagyon tartós, legalábbis a barátaim mindig azt mondják, hogy húzom magam után a csíkot, bár locsolom is magamra rendesen. Rengetegen kérdezték meg, munkahelyen, fodrásznál, vagy a boltban is, hogy mi ez a parfüm, szóval valószínűleg tényleg érződik, csak az én orrom szokott már hozzá.
Bár mindig hordom, nyári illatnak tartom, egy kis különleges, fűszeres kanyarral, nekem magasan kiemelkedik a többi Omnia közül. Ha van szín-illat társítás, a piros tényleg illik hozzá. :) Egyetlen szívfájdalmam a nagyobb kiszerelések üvege (ez mondjuk mindegyik Omniára vonatkozik), szerintem ez a két gyűrűs, műanyag nyomófejes üveg elég ormótlan és nem is kifinomult, a 25 ml-es kiszerelésé pedig annyira szép, abból az irányból el lehetett volna indulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Kobayasi

2019. január 11.

Nagy nyári szerelmem, bárhova viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Nagy nyári szerelmem, bárhova viselhető.

ponczedina

2019. január 7.

Az első nagy szerelem! Sok felé elcsábúltam azóta, de mindig vissza térek hozzá. Összeteveszthetetlen es szerencsére ritkán érzem másokon, gyűlölöm, ha vhogy masnak is olyan parfümöt érzek a bőrén, amit per pillanat én is használok. Szerencsémre, az én köreimben nem felkapott a bvlgari, ezert meg marad csak az en illatomnak. Es mar eljutottunk oda, hogy párom, aki alapvetően parfüm - gyűlölő, felismeri száz közül az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.