Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12 290 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 3000 Ft (+pk) , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 5 ml mini parfüm, löttyintős, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Fújós: Bvlgari Omnia Coral
Ár: 2.200/4.000 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Sarkanylany

2022. június 14.

Abszolút kedvencem, csak ritka ünnepi alkalmakkor használom, nem akarom elcsépelni, megunni. Friss, üde illata kilóg a tömegből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 14.

Lulu0206

2022. május 29.

Nagy kedvenc.
Édes illat virágos, trópusias, de valahogy friss, nem tömény nagyon szeretem télen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Nagy kedvenc.

Missglamorazzi

2022. április 30.

Régóta kedvelem ezt az illatot, kellemesen körbelengi a viselőjét, frissítő, trópusi virágos szellőre hasonlít. Eddig csak másokon éreztem, és néha tesztelgettem, de idén nyárra elgondolkodtam, hogy beszerzek egyet magamnak is. Mindig gondban vagyok, hogy az iszonyatos melegben, melyik az a parfüm, ami számomra is kellemes, és másoknak sem fojtogató - ez az illat azt gondolom, a nagy melegben sem válik émelyítővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

veci

2022. február 19.

Fogalmam sincs, hogy csinálja, de két és fél hete illatozik tőle a kabátom ujja. Nem számítottam erre a tartósságra ilyen friss illatnál. Nyárra lehet be kell szereznem, pedig nagyon nem tetszik az üvege, utálom az olyanokat, aminek nincs kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

daliah

2022. január 11.

Egy luxus testápoló vagy krém illata számomra. Ilyennek képzeltem a Love in White-ot. Nem fűszeres, nem is gyümölcsös. Nem volt extra tartós, de kb. 3 órán át egyértelműen jelen volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

annama

2021. augusztus 24.

Én nem érzem benne a gyümölcsöt, de a teát annál inkább. A Thé rouge jut róla eszembe, de ez áttetszőbb, kevésbé markáns tea illat. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Nikolett25011

2021. augusztus 7.

Mintha a feher verziot felturboztak volna gyumolccsel.
Erdekes , a Christalinet nem szeretem. Mondjuk magamon meg nem probaltam de mason mindig felismerem es nagyon utalom. Ez viszont finom friss gyumis nyari parfumom. Es annyian nem is hasznaljak mint a tesot. Finom. De ha elfogy nem fogom ujravenni, mert egy ido utan unalmas.. Ezert csak 4 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Mintha a feher verziot felturboztak volna gyumolccsel.

fioretta

2021. július 21.

Ízléses, csodaszép tavaszias hangulatú illat, amely kifinomultságának köszönhetően kiemelkedik az egyszerű virágos-gyümölcsös jellegű társai közül. Egy minimális citrusosság is előjön belőle, ami különlegesebbé teszi és kis vidámságot kölcsönöz az egyébként romantikus-bájos karakterének. Nem túl intenzív, rajtam igencsak bőrközeli és a tartósságát sem tartom megfelelőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Sigyn

2021. április 23.

Kedvenc nyári parfümöm. Én szívem szerint egész évben fújnám magam vele. Nagyon könnyed, nőies, az Omnia sorozat legjobb illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

theylovejucc

2021. február 6.

Könnyed de mégis figyelemfelkeltő illat.A hajamon egész nap érzem de bőrön/ruhán annyira nem tartós. Már többször is újravettem.tavaszi/nyári illatként szoktam használni. Télen és ősszel nem ragad magával annyira mint amikor szép az idő, már várom, hogy újra előkerüljön a parfümkészletemből tavaszra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.