Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6.700,-+posta , Eladó: kmt
Állapot: 25 ml képen látható mennyiség, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni.
Mindent eladok :)! Parfüm és fújós vásár 2.
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Szyrosz

2020. március 31.

Nemrég rendeltem vakon notinoról... Nagyon finom nőies illat kislányos bájjal :) mikor előszőr fújtam magamra igazán finomnak éreztem, szivesen fogom viselni ha melegebbre fordul az idő. Viszont... magamra fújom és jelenleg fél óra elteltével nem érzem se én se mások. Remélem a melegebb idő jot fog tenni a tartósságának is, így most picit félre tettem. Rajtam egyébként virágos friss és üde. Nem szeretem se az édes se a túl fűszeres illatokat számomra ő a pont jó kategória. Illat 5 tartósság jelenleg 0 sajnos... de mivel reménykedek megelőlegezek egy 4 est.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Timi8

2020. március 28.

Nagyon kis fincsike ez is! Jò kis lédùs, gyümis illat a frissebbik fajtábòl. Sztem ez és az Indian Garnet nagyon hasonlòak, rajtam legalábbis.
Igazibòl a tavaszi, főleg nyári illatokkal hadilábon állok, mégis őket keresgélem a legtöbbször, pedig azt hiszem, ezen a vonalon is akadt már szerelem...kár lenne leváltani. De hát a vadászösztön, meg, hogy hátha van jobb, testhezállòbb... :)))
Sokáig a Goldea volt az én illatom, ha Bvlgari, akkor azt és a Roman Night-ot bárhol, bármikor tudtam tőlük használni. Ha Omnia sorozat akkor Crystalline edP sikerült sztem a legeslegjobban közülük, de miòta anyu elszerette tőlem, egy az egyben át is hagyományoztam rá, azòtanem használom de többször eszembe jut ;) Most már lassan jön a nyár, megint friss illatokkal kacérkodom és ez nagyon ìgéretes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Rencsibaba95

2020. március 4.

Az üzletben egyenesen ehhez a parfümhöz mentem először és az illata elvarázsolt. Kedvenc parfümöm. Tartós , nőies és különleges illat, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Asianlover

2020. február 5.

2020. januàr: Tovàbbra is igazi nyàri kedvencem, ùjra is vàsàroltam. Igazàn sok illatot kipròbàltam az elmùlt èvekben, de ez annyira karakteres, hogy ezer közül megismernèm. Semmelyik ùjdonsàg nem taszìtotta le a trònjàròl. Idèn mèg a Chanel Chance Edp-re fàj a fogam majd nyàrra, az is hasonlòan èlesen fanyar ès fůszeres. De, ha szàmìtàsba veszem az àrszìnvonalat is, erősen kèrdőjeles, megveszem-e valaha a Chanelt. A 15/25 ml-es, kavicsos kiszerelèsek a kedvenceim, olyan praktikusak ès szèpek is.

2018. dec.Update: nagyon örülök, hogy végre megvettem. Az egyetlen illat, ami trópusi környezetben tartós tud rajtam maradni! Továbbra is fanyar, citrusos és fűszeres (rajtam kicsit sem édesedik be), tökéletes frissítő. Nagy szó ez nálam, mert 30 fok fölött sajnos mindent ledob a bőröm, főleg, ha a páratartalom is magas. A 25 millis kis kavics üveg ráadásul csomagoláshoz is praktikus. Régen évekig előítéletes voltam vele, mert egy volt kolléganőm illata volt, akit nem annyira kedveltem, de most már elévülési időn túl, szabadon a magaménak érezhetem :)

Nagyon egyedi, karakteres illat. Fanyar és fűszeres, egyszerre friss és intenzív. És ezen a ponton el is jutottam oda, amiért még sosem vittem haza a boltból. 10 perc után megfojt a töménysége. Korcsoportját tekintve szerintem nagyon széles skálán mozog, 20-on túl bárkin el tudom képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

eszterszekely

2020. január 29.

A Bvlgari Omnia nagy kedvencem volt. Magamra fújtam hát ezt a változatot, hátha... Bár alapvetően nem a virágos-gyümölcsös illatokat preferálom de volt már olyan amivel nagy barátságot kötöttem. Az illatjegyek alapján ez sem tűnt annak a klasszikus émelyítő cukorka illatnak. Well...
Valóban nem émelyítő, elég összetett, kellemes illat alapvetően de van benne valami nyomasztó számomra. Nem könnyed illat. Viszont nagyon-nagyon intenzív. A másik csuklómra az Armani Sí illatát fújtam és esélye sem volt, aznap már gyakorlatilag semmi mást nem éreztem csak a Bvlgari illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

googles

2020. január 1.

Update: számomra az Omnia Coral megunhatatlan, imádnivaló. Szillázsa és tartóssága is kiváló és üdítő, friss, mégis kellemesen édeskés, gyümölcsös illat. Sok-sok éve imádom. Évek óta van mindig egy üveggel.

Szerintem ez az illat tökéletes. Nem túl édes vagy friss, nagyon megkapó (nem tudom megmondani, melyik összetevő, mert a hibiszkusz nem igazán illatos, a goji illatát nem ismerem (bár már ettem!), de valami ilyesmi lehet). Extra tartós, érezni is lehet körülöttem, nem csak közelről. Nagy kedvencem. Nem érezhető, hogy kifejezetten virágos vagy gyümölcsös, mivel nem könnyen azonosítható illatokból van megkomponálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 1.

silence

2020. január 1.

Az Omnia sorozatból a Crystalline és ez a Coral a kedvenc verzióm. Az évek folyamán beszereztem mindegyiket, de olyan mély nyomot egyik sem hagyott bennem, mint ez a kettő, amiket többször is újravásároltam már.
Ez egy szuperül összerakott piros-gyümölcsös finomság, amit leginkább a tavaszi időben szeretek leginkább fújkálni. Tetszik benne, hogy gyümölcsös, de mégsem az elcsépelt Escada-s trópusi gyümölcskoktél...
Rajtam a piros gyümölcsök (eper és gránátalma) dominál, megfűszerezve bergamottal és hibiszkusszal. Édesen friss, pezsdítő illat, mindig vidámabbá válok, amikor ez vesz körbe a nap folyamán.
Egy hátrányt tudok megemlíteni vele kapcsolatban: sajnos nem a legtartósabb, de megoldom ezt a problémát is: ha kell, 2-szer is újrafújom napközben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

kepviselofank

2019. december 29.

tavaly kaptam karácsonyra, mostanra fújkáltam el. nem éreztem magaménak túlzottan, mások sem nagyon dicsérték, de ettől még kellemesnek tartom, kis könnyed tavaszi/nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

La-Fee

2019. június 22.

Én simán csak örülök, hogy ilyen finom gyümölcsös nyári vidám piros illat lesz rajtam. A végén pedig bújós epres, virágos. Viszem nyaralni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

cupcake24

2019. június 20.

Először egy kis mintát kaptam, már akkor nagyon megtetszett az illata. Azóta vagy háromszor is újravásároltam már. Nagyon tartós, már 2-3 fújásnyi is bőven elég. Volt, hogy napközben a kabátom is átvette az illatát, pedig csak egyet fújtam a fülem mögé :D Én inkább tavasszal-nyáron szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.