Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Omnia Coral fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2000 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
Ár: 5000 , Eladó: Baranyine19890720
Állapot: Új, Helyszín: Jászladány, fizetés: Banki utalással,postával küldöm

Sigyn

2021. április 23.

Kedvenc nyári parfümöm. Én szívem szerint egész évben fújnám magam vele. Nagyon könnyed, nőies, az Omnia sorozat legjobb illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

theylovejucc

2021. február 6.

Könnyed de mégis figyelemfelkeltő illat.A hajamon egész nap érzem de bőrön/ruhán annyira nem tartós. Már többször is újravettem.tavaszi/nyári illatként szoktam használni. Télen és ősszel nem ragad magával annyira mint amikor szép az idő, már várom, hogy újra előkerüljön a parfümkészletemből tavaszra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

dkitti87

2020. december 31.

Pár éve egyik ismerősömon éreztem meg ezt az illatot és nagyon megtetszett, most be szereztem és meg mindig tetszik. Kellemes, nem túl édes de nem is fanyar illat, igazi át menet tel és nyár között. Tartósnak is talaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Vikkkinca

2020. október 20.

Nagy kedvenc! csíkhúzós,édes illat,de nem tolakodó...na jó a Bvlgari omnia crystalline-nál kicsit nehezebb,de számomra akkor is újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Yeticica

2020. szeptember 7.

Ez micsoda igazságtalanság! Rajtam nem hajlandó szépen muzsikálni. Pedig csipem a Bvlgari illatait, főleg az Omnia sorozatot.... Ezért is batorkodtam vakrendelést elkövetni már legint.
Bukta.
Keserű. Egész egyszerűen keserű rajtam, főként az eleje, de nem kicsit. A hibiszkuszra gyanakszom, az olyan fanyar, legalábbis teában. Szeretem is. Az epret is (amit nem is érzek), a granatalmat pedig egyenesen imádom, enni, inni, szagolni (bright crystal, Signorina). Szignaturam volt egy ideig a Crystalline is.
És mégsem jó. Idegesítő kesernyés valami. Gyerekeim szerint is.
Irigykedem azokra, akiken működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Bukta.
És mégsem jó. Idegesítő kesernyés valami. Gyerekeim szerint is.
Irigykedem azokra, akiken működik.

Sophie33

2020. május 18.

Nagyon jó kis illat, viszont rajtam cseppet sem tartós az Omnia Crystalinnel szemben. Egyszer vettem..elhasználtam..gyorsan merthogy sokat kellett belőle..sokszor. Nem venném újra a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Szyrosz

2020. március 31.

Nemrég rendeltem vakon notinoról... Nagyon finom nőies illat kislányos bájjal :) mikor előszőr fújtam magamra igazán finomnak éreztem, szivesen fogom viselni ha melegebbre fordul az idő. Viszont... magamra fújom és jelenleg fél óra elteltével nem érzem se én se mások. Remélem a melegebb idő jot fog tenni a tartósságának is, így most picit félre tettem. Rajtam egyébként virágos friss és üde. Nem szeretem se az édes se a túl fűszeres illatokat számomra ő a pont jó kategória. Illat 5 tartósság jelenleg 0 sajnos... de mivel reménykedek megelőlegezek egy 4 est.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Timi8

2020. március 28.

Nagyon kis fincsike ez is! Jò kis lédùs, gyümis illat a frissebbik fajtábòl. Sztem ez és az Indian Garnet nagyon hasonlòak, rajtam legalábbis.
Igazibòl a tavaszi, főleg nyári illatokkal hadilábon állok, mégis őket keresgélem a legtöbbször, pedig azt hiszem, ezen a vonalon is akadt már szerelem...kár lenne leváltani. De hát a vadászösztön, meg, hogy hátha van jobb, testhezállòbb... :)))
Sokáig a Goldea volt az én illatom, ha Bvlgari, akkor azt és a Roman Night-ot bárhol, bármikor tudtam tőlük használni. Ha Omnia sorozat akkor Crystalline edP sikerült sztem a legeslegjobban közülük, de miòta anyu elszerette tőlem, egy az egyben át is hagyományoztam rá, azòtanem használom de többször eszembe jut ;) Most már lassan jön a nyár, megint friss illatokkal kacérkodom és ez nagyon ìgéretes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Rencsibaba95

2020. március 4.

Az üzletben egyenesen ehhez a parfümhöz mentem először és az illata elvarázsolt. Kedvenc parfümöm. Tartós , nőies és különleges illat, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Asianlover

2020. február 5.

2020. januàr: Tovàbbra is igazi nyàri kedvencem, ùjra is vàsàroltam. Igazàn sok illatot kipròbàltam az elmùlt èvekben, de ez annyira karakteres, hogy ezer közül megismernèm. Semmelyik ùjdonsàg nem taszìtotta le a trònjàròl. Idèn mèg a Chanel Chance Edp-re fàj a fogam majd nyàrra, az is hasonlòan èlesen fanyar ès fůszeres. De, ha szàmìtàsba veszem az àrszìnvonalat is, erősen kèrdőjeles, megveszem-e valaha a Chanelt. A 15/25 ml-es, kavicsos kiszerelèsek a kedvenceim, olyan praktikusak ès szèpek is.

2018. dec.Update: nagyon örülök, hogy végre megvettem. Az egyetlen illat, ami trópusi környezetben tartós tud rajtam maradni! Továbbra is fanyar, citrusos és fűszeres (rajtam kicsit sem édesedik be), tökéletes frissítő. Nagy szó ez nálam, mert 30 fok fölött sajnos mindent ledob a bőröm, főleg, ha a páratartalom is magas. A 25 millis kis kavics üveg ráadásul csomagoláshoz is praktikus. Régen évekig előítéletes voltam vele, mert egy volt kolléganőm illata volt, akit nem annyira kedveltem, de most már elévülési időn túl, szabadon a magaménak érezhetem :)

Nagyon egyedi, karakteres illat. Fanyar és fűszeres, egyszerre friss és intenzív. És ezen a ponton el is jutottam oda, amiért még sosem vittem haza a boltból. 10 perc után megfojt a töménysége. Korcsoportját tekintve szerintem nagyon széles skálán mozog, 20-on túl bárkin el tudom képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.