Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2014. december 29.

Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Összetevők: mandarin, tubarózsa, jázmin, pisztácia

kaposztamester

2020. január 15.

Nagyon nagyon nagyon nagy szerelem ez az illat Alig van már belőle , sajnos Ha bárkinek van ötlete hogy milyen parfüm e-hez hasonló , ne tartsa magába !!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

HelloSziaIvett

2019. június 2.

Isteni púderes illat, én nem mondanám virágosnak, talán a jázmint érzem magamon belőle. Tartósság szempontjából nem rossz (3-4 óra) de csak akkor érezni ha valaki belemászik az aurámba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

KBara

2019. március 3.

A teljes Omnia sorozatot kipróbáltam, ez volt az utolsó darabja. Finom, könnyed, krémes virágos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Kisangyalcsillag

2018. december 26.

Szerettem ezt az illatot. Nagy kár, h beszüntette a Bvlgari a gyártását.. nem is értem..
Akárcsak a BLV beszűntetését... azt sem értem...😔A sorozat összes tagját ismerem és nekem ez tetszik a legjobban. Zölden púderes, prada írisz féle illat. A tartósságára már nem emlékszem. Az omnia sorozat üvege, legalábbis a 40,65milliseké nem túl praktikus, de kit érdekelt, mikor ilyen finomságot rejtett. 😊😊Tényleg nagy kár értre😬😬😬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

monika1974

2018. október 8.

Atya ég, hogy mennyire hiányzik nekem ez az illat!!! Imádtam!!!! Ugyan nem volt olyan tartós mint a többi BVLGARI, de hiányzik!!! A megszűnése előtt talált rám!!!! Mire újra vettem volna, már nem lehetett kapni!!!! Azóta is keresem a párját!!!! Vannak alternatívák, de a finom, zöldes, (nekem fűszeres) és lágy együttest nem tudja semmi pótolni!!! Ez volna a második a készletemben! Csak remélni tudom, hogy újra kapható lesz, változtatások nélkül!!!! Mindenképp 5 csillag!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

mariann33

2018. szeptember 27.

Alapigazság,hogy minden jó dolog megszűnik:(
Amikor állandó termék volt még a Rossmannban is,nem érdekelt.Pedig tetszett,de én csak a sima Omniával voltam elfoglalva akkoriban.Most hogy már túl vagyok az egész sorozaton,még mindig állítom hogy az anya illat a legjobb,kiemelkedően,de az is igaz,hogy az egész sorozat egytől egyig rendkívül jól sikerült,mai napig töretlen népszerűséggel bír,és jó ötletnek tartom az egyen üveget,ez is csak ráerősít,hogy egy család.
A Green jade egy nagyon finom módon púderes,rajtam Prada Irises nagyon.A tartóssága viszont elmarad attól,de az is lehet,hogy amik még kézről-kézre vándorolnak egysem mai bontás hisz jó ideje megszűnt,így nemtudom fénykorához képest mit produkált ilyen téren,de biztosan megvenném ha forgalomban lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Alapigazság,hogy minden jó dolog megszűnik:(

krémparádé

2018. július 3.

Azt hittem, nem az én világom az Omnia sorozat, idén nyáron viszont egymásra találtunk. Ez a zöldike is tetszik, nagyon friss és üdítő, de van benne egy karakteres púder és-kesernyés jegy, az is lehet, hogy pont a pisztácia, ami viszont nem az én kenyerem. Egyik pillanatban elvarázsol, máskor meg nagyon nem érzem magaménak, a koromhoz illőnek. Elhasználom a kis kiszerelést, de nem szomorodom el olyan nagyon, hogy már nehezen beszerezhető. Amíg a két Crystalline létezik, én maximálisan boldog vagyok. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Danina9592

2018. április 30.

Az egyik legkedvesebb illat számomra, szerencsére még van egy 65milis verzióm belőle. Annyira különleges, ezer közül is megismerhető. Magasan a legjobb a bvlgarik közül. Ezernyi szép emlékem kötődik hozzá, és úgy gondolom nagyot hibázott a gyártó azzal, hogy bevonta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Brigitt

2018. február 13.

Ez valami isteni. Igazán zöld, igazán virágos és igazán frissítő tavaszi-nyári parfüm. Lentebb írták, hogy uborkás dove dezodor. Dehogyis, egyáltalán nem érezni benne uborkát. Viszont a tubarózsát, a jázmint annál inkább. Gyönyörű illat. Imádás van *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

naomivonl

2018. január 3.

Nekem régen volt akkor imádtam :) de valahogy nem tudom felidézni az illatát... :/ kis kiszerelést sajnos nem találok belőle sehol.
Hasonlít az illata a Versace Versense (szintén zöld) parfümhöz?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Hasonlít az illata a Versace Versense (szintén zöld) parfümhöz?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate