Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2014. december 29.

Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Összetevők: mandarin, tubarózsa, jázmin, pisztácia

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ciemat

2015. május 17.

Egyértelműen nagy kedvenc. És persze, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

Egyértelműen nagy kedvenc. És persze, hogy már nem gyártják :(

necra

2015. április 29.

Megvettem :( azóta gyomorgörcsöm van, mert azt hittem pisztáciás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Megvettem :( azóta gyomorgörcsöm van, mert azt hittem pisztáciás.

Heloise

2015. január 12.

Számomra az egyetlen Bvlgari ami hordható, kiemelkedően egyedi és tartós is... Egy kis nyári "zöld" illatérzés, igazi friss tisztaság egy csipetnyi femme fatal. Mindenki kérdezi mit viselek, ha ezt fújom magamra. Zöld és friss illat, egy kis tartós púderességgel, ami pont egyensúlyban van egymással. Látaltanba cseréltem valakivel, de a gyűjteményem állandó darabja lett, egyszerűen imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

umpalumpa

2014. december 10.

Nem lehet, hogy még nem véleményeztem! Egyik állandó lakóm. Valahogy nem unom meg, pedig nyárra nekem sem elég friss. Tavasszal szeretem a legjobban magamon. Szóval igazán csak 1 évszakban használom. Szeretem a "zöld" frissességét a púderességével, pedig a púderes jegyek nem igazán a kedvenceim. Nagyon tartós a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 10.

mohano

2014. szeptember 25.

Egyik kedvencem, kényelmes, kedves komfortillat a mindennapokra. Nekem nem nyári, inkább őszi-tavaszi, nem tolakodó parfüm, lehetne picit tartósabb, de azért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 24.

Annyira szerettem volna, ha a pisztácia erősebben érezhető benne, de sajnos nem. Szép színű üveg, luxusmárka, erősen fás-fehérvirágos illat. Nem találtunk egymásra. Már új gazdájánál van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Kiscsillag5

2014. szeptember 23.

Nagyon jó áron sikerült beszereznem egy 25 ml-eset egy hölgytől, akinek nem tetszett és nem használta. Elvileg egy könnyed légies illat, de valahogy mégsem. Nagyon is tömény, erőteljes és tartós. Nem tudom eldönteni tetszik-e vagy sem. Hol ezt gondolom róla, hol azt. Minden esetre egyedi, nőies, jól sikerült illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

edo328

2014. augusztus 27.

Egy karácsonyra kaptam a férjemtől, Zöld illat, citrusos-teás. Nagyon kedves illat számomra, nem hivalkodó, üde, minden reggel frissnek éreztem magam az illatától :) Egy problémám volt vele, az pedig a tartóssága. Reggel munka előtt használtam, délben már nem éreztem akárhogy is kerestem magamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

csokilany

2014. június 15.

Ez az első Bvlgari illatom, és talán pont ezért, sokkal többet vártam tőle, és zöldebb illatra számítottam. Nekem nem túl friss - a marketinghez képest - de egyébként nagyon jó illat, nem túl erős, de tartós, bár én az üvegcse vége felé már kezdtem unni, ennyi pénzért nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

insomnia

2014. április 4.

A tökéletes parfüm számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

A tökéletes parfüm számomra :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.