Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2014. december 29.

Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Összetevők: mandarin, tubarózsa, jázmin, pisztácia

rozuska

2014. április 3.

Update: Fél év állandóan rágondolás után megvettem. Hát ez nagyon klassz. Reggeli tus és testápolás után két spricc és nekem ez teljesen jó kis komfortérzés. Nem is gondolom, hogy ez egy előre belépő illat.
Napsütés, kacagás, csukott szemmel heverés az almafa árnyékában, miközben csicseregnek a madarak.

Senki nem emlékszik a '90-es évek Fa tusfürdők illatára? Ma már sajnos én sem tudom pontosan, csak gyanítom, hogy a kéknek volt olyan illata, mint ennek. Vagyis biztos vagyok benne, hogy az én bőrömön a kék színűnek volt olyan illata, mint ennek kifújás után 10 perccel. Számomra ez a tökéletes "mintha most léptem volna ki a zuhany alól" tisztaságillat. Szeretem. Még hezitálok a beszerzésén...

Amúgy nem tartozik a tárgyhoz, de az egyik kolléganőmmel (a zöld Fa illat volt a kedvence minden formában) mindig emlegetjük azokat a jó kis illatokat, amik ma már nincsenek. Miért kell minden bevált dolgot megújítani, vagy megszüntetni?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 3.

sipild

2014. február 10.

DKNY a kedvencem, de az Omnia abszolút a második hely. Rendkívül kellemes, friss. Nem édes, nem behízelgő, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 10.

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2014. január 13.

Finom, lágy illat. Annak ellenére, hogy a csomagolása zöld, én inkább púderesnek, édesnek találom. Nekem jobban tetszenek az igazi zöld illatok, ezért adok csak 4 csillagot. Viszont elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 13.

edibaba

2014. január 3.

Kellemes, üde, tavaszias illat, de nekem túl "zöld".
Egy próbát megért, de nem lett szerelem. Nekem a lila az igazi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Kellemes, üde, tavaszias illat, de nekem túl "zöld".
Egy próbát megért, de nem lett szerelem. Nekem a lila az igazi. :)

hagicica20

2013. december 27.

Egyszer volt ilyenem. Nem lopta be magát a szívembe. Kellemes kis tavaszi illyt, olyan illat, ami szívesen visel az ember lánya a hideg, szürke téli idő után. Használatakor olyan érzés kerített hatalmába, mint amikor márcuis végén, április elején előbujnak az első napsugarak - kellemes, vidám hangulat, de még nagyon kevés a szikrázó nyári kánikulához viszonyítva. Szóval vártam hogy elfogyjon és sokkal izgalmasabb illatokkal is kacérkodhassak. 4*, mert kellemes és tartós is, de nem eget rengetően nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

ppetruska21

2013. december 27.

Kételkedve próbáltam ki, mert már van kedvencem a Bvlgaritól, de ez az illat is isteni. Olyan finoman virágos.Üde, igazi kis tavaszi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

godori

2013. december 19.

A müllerben próbáltam ki pár napja. Az illatát imádom viszont rajtam egyáltalán nem tartós, így végül nem őt rendeltem meg. Kora délután fújtam a csuklómra, de mire késő délután hazaértem már nem éreztem belőle semmit. Mivel látom sokan vannak akiknek nincs ilyen problémájuk vele, nem akarom nagyon lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

m.a.c. cica

2013. december 14.

ajándékba kaptam egy kis üveget nekem citrusos és egy kicsit virágos illat maradt meg az emlékeimben . Mindez már rég történt de tudom, hogy egyszer még újra találkozunk és ami biztos hogy hosszabb időre szol majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Bria

2013. október 24.

Nagyon kellemes illat, visszafogott, enyhén púderes árnyékkal. Harmónikusan oszlik el, nem tolakodik, nem dominál, csak finoman jelzi, hogy létezik, illatozik. Szokatlanul tartós, az enyhesége ellenére, ami pozitívan meglepő. Sokat használtam, a mai napig nagyon kedvelem. Később még biztos visszatérek hozzá. Szeretem váltogatni, a hangulatomhoz illőt választani, ha elmegyek otthonról. Ezt gyakran használtam, ha dolgozni készültem. A kollégáim mind odáig voltak érte. De nem csak hétköznapokra, hanem kikapcsolódáshoz is megfelelő, ha valaki nem kedveli az provokatívabb illatokat.
A Bvlgarinak egyébként rengeteg nagyon jó illatú parfümje van, többek közt a Voilé de Jazmin - nagyon különleges, igazi randi parfüm, - vagy a Rose Essentielle, a maga tökéletes, gazdag és elegáns stílusával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

ernestina

2013. október 23.

Hosszú ideig kerülgettem míg megrendeltem egy 60 ml-es tesztert. Végtelenül szolíd illat, a reggeli zuhanyt követő egyetlen permetfelhőcske most délután is felbukkan, váratlanul meglep. Nem tolakszik, csak ide súgja: "itt vagyok". Igazi kiegészítő, ami diszkréten meghatározza a külsőmet.
(Nem azonos kategória, de most a Bvlgari Petits et Mamans parfümjét helyettesítem vele.)
Véleményemet, miszerint ez egy jolly joker illat, továbbra is tartom, minden alkalomra megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.