Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dinolips

2012. július 9.

nagyon szeretem ezt a könnyed, púderes, nem hivalkodó illatát, főleg nyáron, azért is mert alkoholmentes. a kupakjában viszont nem bízom, és ezért mindig félve teszem bele a táskámba...:/ illat 5! csomagolás 4...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

danacanahai

2012. március 4.

Nagyon jo kis babas parfum. Imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 4.

Nagyon jo kis babas parfum. Imadom

Erzsi73

2012. február 21.

Óh ! Én ezt annyira imádtam !
Körülbelül 14-15 éve, mikor megjelent vettem meg és emlékszem mennyire szerettem a finom, púderes, "ártatlan" illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 21.

Óh ! Én ezt annyira imádtam !

bbertie

2012. február 10.

Kb. 5 éve ismerkedtem meg ezzel a parfümmel, első illatolásra szerelem. Akkor eldöntöttem, hogy egyszer lesz egy ilyen parfümöm! Mostmár nemcsak egy púder illatú parfümöm van, hanem egy igazi babaillatú kisfiam is.:)Nekem igazi ápoltság illat!Nagyon finom, diszkrét igazi babapúder illat, bvlgaris lecsengéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

gerbaud

2012. február 9.

Finom édes babapúder illat. Számomra a Gabi babapúder illata cukrozott tejjel keveredve. Azoknak ajánlom, akik babaillatot szeretnének maguk köré varázsolni vagy kisbabás anyukáknak, akik egyszerűen csak egybeolvadnának a környezetükkel:). Ugyan nem túl különleges, de itt nem is azt vártam. Fincsi bújós, komfortos illat, a maga kategóriájában ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.