Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nenuka

2019. június 5.

En is csak az illata miatt pontozom fel, egyebkent jo ha 2 oran at erzem magamon. De az illata nagyon fincsi, puderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

sailorluna

2019. január 29.

tiszta, lágy, különleges púder illat, az egyik kedvencem, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Betticupcake

2019. január 28.

Igazi babapúder illat. Csak sajnos egyáltalán nem tartós a bőrömön. Viszont a kabátomon folyton érezni. Lehet hogy a textillel jobban kijönnek?! 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Andrea0826

2019. január 26.

Finom babaillat, félórás tartóssággal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Finom babaillat, félórás tartóssággal...

nyuszo

2019. január 25.

Babaszoba illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

Babaszoba illat....

Ennie86

2019. január 7.

Kedves, bújós, púderes illat. 😊 Annyira nem az én világom. Nekem túl babás. Egyébként máson mindig tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Timo6

2018. december 31.

Nagyon finom illat, tudnám imádni de nem megy mert a tartóssága az nulla, semmi, nem létező! Ezért csak három csillaggal pontozom!
Viszont mivel kismama illat, így a célnak mégis megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Viszont mivel kismama illat, így a célnak mégis megfelelő!

ivor

2018. november 5.

Jó ideje keresgélek mert már nagyon unom a parfümöt, amit eddig használtam, de nekem sajnos elég nehéz dolgom van magammal mert nagyon kevés illat van amit el tudok viselni rajtam anélkül hogy megfájdulna a fejem, ezért rengeteg félrenyúlásom volt mostanában és a vége mindig az volt, hogy visszatértem az eddig megszokott, és szétúnt kreációhoz. Na de most megtaláltam az új kedvencet: ez egy kedves, meleg, puha, semennyire sem tolakodó nugátos- sütis babaillat; igaz, nem is túl nagy a hatósugara (hiszen EDT) viszont nem irritálja a túlérzékeny orromat,inkább csak kellemesen beburkol. Jó érzés benne lenni, ezért tökéletes választás hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Libertango

2018. augusztus 3.

Sokáig próbálgattam, hogy mi lesz a jó a melegben: a karcosabb, "blue" típusú illatok (legtöbbnek ez a jelző van a nevében), vagy más is szóba jöhet. ez az illat pont azért a legjobb választás nekem, mert van benne egy puhaság, egy "odabújás" és kapcsolódási vágy a világhoz, szemben a hidegebb illatokkal, amik - számomra - távolságot tartanak. Egyértelműen édes illat, de nem tolakodó és nem émelyítő, mert van egy szép lecsengése, ami tényleg hintőporos, de a hintőpor a barátunk a melegben, nem igaz? Nagyon jó érzés viselni, a legnagyobb hibája, hogy rólam hamar elillan, de talán ősszel másképp lesz... Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem, hogy végül nem találtam itt maradékot, hanem egy szép, nagy üvegből szórhatom magamra a reggeli rutin részeként (előtte azért kipróbáltam miniben).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Sheila

2018. június 6.

Egy ideje már kerülgetem, mert nekem bejönnek nagyon a púderes illatok, csak a sok "babaszagú" vélemény tartott vissza. De saját bőrön tesztelve szerencsére rajtam nem az a vonal jön elő, hanem inkább amolyan krémes-naptejes-testápolós-púderes bájos nyárias tisztaságillat, amit melegben is jól eik viselni, olyan mintha frissen zuhanyoztam volna. Így hát jött velem, ha a tartóssága is elfogadható (nem várok tőle extrém intenzitást), akkor megérdemli a megelőlegezett 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.