Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

rose

2018. május 14.

Kifejezetten hintőpor illatú parfümöt kerestem, ez pontosan azt hozza, amit vártam. Nagyon puha, nagyon visszafogott illat hétköznapokra, talán az egyetlen hátránya, hogy nem túl tartós. Ha elfogy, újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

clara12

2018. április 18.

Egy kellemes púderes illatot keresek, ami visszafogott és bőrközeli marad. Egész jó lenne ez a parfüm erre a célra, de az illata Nivea krémre emlékeztet, amit én nagyon nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Timi27

2018. március 23.

egy kis finom, babapúderes illat.. nem harsány, nem tolakodó, kellemes tisztaságillat ! nagyon szeretem, csak annyi baj van vele, hogy nem annyira tartós, sokat kell fújkálni, de akkor is kellemes.. nem lehet túltolni... fehér póló, farmer szetthez is jó sztem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

norocka

2017. november 14.

Édes, púderos, vaníliás illat. Nagyon kellemes, visszafogott, de hosszan tartó. Engem bántanak a harsány illatok, úgyhogy nem is igazán tudok parfümöt választani, mert 3 szaglászás után rosszul leszek. Ezt ajándékba kaptam. Nem volt szerelem első látásra, de ahogy használni kezdtem egyre jobban megszerettem. Minden nap használom. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

nkatika

2017. október 11.

Konkrétan hányinger kerülget tőle, ugyanis valóban van babás vonatkozása, miszerint a visszabüfizett, megszáradt tejes hányásra emlékeztet! Nagyon kiábrándító és iszonyú irritáló! Ennek ellenére sajnos meglepően, Bvlgarikra nem jellemzően tartós illat - alig bírtam lesikálni magamról :(
A márka eddigi legnagyobb csalódása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 11.

A márka eddigi legnagyobb csalódása.

bettyke401

2017. szeptember 15.

Hatalmas csalódás :( már régóta keresem a tökéletes púder illatú parfümöt, így az itteni vélemények alapján bátran meg mertem rendelni. Sajnos már kifújáskor éreztem, hogy rajtam ez minden, csak nem púder illat....Szúrós, keserű, kellemetlen illat, púdernek nyoma sincs. Egyet kell értenem azokkal, akik a romlott kamillához hasonlítják, sajnos rajtam is ilyen és később sem igazán változik meg. Nagyon sajnálom, de csak 1*, pedig nagy reményeket fűztem hozzá :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

KolozsiTimea

2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem,évek óta mindig van itthon belőle,szeretem magamon érezni éjjel vagy nappal mindegy.Tavasszal kifejezetten sokszor nyúlok érte.Rajtam nem mindig babapúder illatú,időnként inkább kifejezetten a napraforgó,kamilla kombó dominál,sok embernek tetszik,ahogy tapasztalom.Sajnos én nem érzem magamon úgy ahogy szeretném,de tudom hogy érezni,mert jönnek a visszajelzések,ill mikor már azt hiszem hogy sehol sincs,egyszer csak megérzem az illatát.... Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

LathatatlanOzike

2017. június 19.

Nehéz erről az illatról írnom, mert még magam sem tudom, hogy hányadán állok vele. Azt hittem, hogy hasonló lesz, mint az Intimissimi Innocente, vártam a finom, megnyugtató púderességet. Sajnos, nem igazán jött. Az üvegből illatolva, és a bőrömön az első másodpercekben még nagyon is tetszett, kifejezett jónak találtam, de gyorsan átváltott zavaróbbra. Nem mondom, hogy rossz lett, de nem éreztem jól magam benne. Mintha az illat pár másodperc után elfáradt, és kissé megposhadt volna.
Még próbálkozom vele, mert folyamatosan csábítgat, de nem tudom, hogy mi fog kisülni belőle. Utcára nem hordanám, kizárólag itthonra, éjjelre.
A tartóssága jó, mert órákon keresztül molesztált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

A tartóssága jó, mert órákon keresztül molesztált.

Lolatapsi

2017. május 14.

Teljes csalodas. Kamilla illat, ssmmi puderes tisztasag, inkabb olcso locsolokolni. Ellentetben a testapolojaval, mert az orakig finom tisztasag illatot ad a boromnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

cattitude

2017. április 30.

púderillat-rajongóként ezt is kötelező volt kipróbálnom, de nekem nagyon nem jön be, rajtam az az émelyítő, tejes bébiszag lesz belőle, amit ki nem állhatok. rendszeresen használok babáknak készült termékeket (törlőkendő, hintőpor, mosakodó), de ez a parfüm nem is hasonlít rájuk, engem nem megnyugtat, nem érzek nosztalgiát, hanem a gyomrom kavarodik fel tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.