Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

poussemousse

2016. július 12.

Nem tudom, hogy mi insprálta a Bvlgarit - amikor ezt az illatot és köré az egész babavilágot megálmodta. Nekem eleve már az ötlet is sántít. A babázásról a parfüm az utolsók egyike ami eszembe jut.
És hát ez az illat (?). Magamra fújva egész délután és este másodosztályú (illatosított) babapopsitörlö (a nedves változat) illatom volt. Ami viszont rendkívül ragaszkodónak tünt - és a fürdés után is éreztem nyomokban.
Jaj, hát ez egy nagyon rossz próbálkozás szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 12.

Jaj, hát ez egy nagyon rossz próbálkozás szerintem.

BitterSweet

2016. május 15.

Szerencsére nem vagyunk egyformák, rajtam hihhhhetetlenül működik. Kisgyermekes anyukaként amúgy is nagyon szeretem a babás illatokat. Az én kémiámmal ez telitalálat. Finom, friss babahintőpor, kellemes picit kamillás komfortos tisztaságillat. Igaza van az előttem szólóknak is, éjszakára alvós illatnak a legjobb. Sokat gondolkodtam rajta, hogy nem gáz-e, hogy egy felnőtt nőnek babahintőpor illata legyen, de a visszajelzések pozitívak, még a férjem se puffog, pedig extrán nem bírja az erős illatokat, még az öblítőtől is képest fejfájást kapni. Egy pontot muszáj levonnom a tartóssága miatt (merthogy az nincs neki) ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

fedorjudit1214

2016. május 11.

Nem akarom lehúzni pedig... Dmben fújtam próbát, nem tudtam elképzelni mi ez a borzalom... Mint a medvecukor körülbelül. Szúrósan túl édes. Egy óra múlva már kijött a púderes illat, már bőrközel... És két óra múlva semmi... Ismerősnek mutattam, azt mondta rajtam milyen jól működik, pedig ingyen sem kéne ez a borzalom. Vagy csak az én bőrömmel nem kompatibilis. A kellemes púderillatot értékelem, a nyitányát nem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. május 7.

Ez az alvós illatom. Kellemes, finom, Nappal nem érzem magamon, túl sokat meg nem akarok fújni, ahhoz túl vaníliás. Amikor elkezdtem magamnak parfümöt keresni, ezt az illatot képzeltem el. Csak aztán elcsábultam másfelé is:)

update: meguntam, már a másé:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 7.

update: meguntam, már a másé:)

anett0426

2016. május 4.

huuu hat nekem nagyon bejon ez az illat!! :D imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

huuu hat nekem nagyon bejon ez az illat!! :D imadom!

pifpuf

2016. március 17.

Kedvenc illatom. Mindig jókedvre derít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Kedvenc illatom. Mindig jókedvre derít.

svivko

2016. február 19.

Nagyon régóta kíváncsi voltam sokak kedvenc "babaillatára". Így egy pöttyet lelombozódtam, mikor szaglósejtjeim megbizonyosodhattak róla, hogy ez egy unkreatív babahintőpor illatú parfüm.

TLC tévécsatornája SAJNOS nincs mindenkinek, pedig rettenetesHen(!!) érdekfeszítő (sokszor gusztustalan betegségeket lehet megismerni, tippelni, megfejteni, végigkísérni a gyógyulást, iiiilletve, bemutatnak nagyon-NAGYHON beteg függőségeket is.
Erről a parfümről az egyik kedves beteg (hölgy) jutott eszembe, aki minden nap legalább 4-5 deka hintőport belegyömöszölt az orrába, és felszippantotta azt. Azt mondta, szereti az illatát.
A dokit a hideg lelte, mikor megtudta, mivel kéne kezelnie új betegét, mert a hintőpor beszippantása (nagyobb mennyiségben) a tüdőben durva zsírkő-lerakódásokat eredményez (a talkum igen-igen veszélyes állítólag Queen Elizabeth is ebbe halt bele, mivel fehér púderrem igyezekett elérni a sápadt-mint-a-holdfény finish. Szóval; életveszélyes függőség. De csodák csodájára ennek az amerikánus asszonyságnak semmi baja nem volt tőle, így természetesen nem tudták meggyőzni, hogy hagyjon fel rossz szokásával....
Pedig, ha tudták volna, hogy létezik egy parfüm, amivel egész nap szagolhatná kedvenc illatát, tuti nem lenne olyan fehér poros-undormányos a szobája, ahol forgattak.
Meg amúgyis fúj.

Visszatérve a parfümre; nem értem a hypeot . Kellemes babahintőpor illat 4 órás tartóssággal kifejezetten szépnek sem nevezhető üvegben...
Illatcsalád: unkreatív-hintőpor-semmiizgalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Meg amúgyis fúj.

Illatcsalád: unkreatív-hintőpor-semmiizgalom

mplaura89

2016. február 8.

Nagyon tömény babahintőpor, mint amikor véletlenül jó mélyen beleszippantassz a hintőporba, és marja a torkod...Nagyon gyenge, bőrközeli illat. Tudom persze, hogy ez baba illat, de szerintem egy felnőtt nőnek nem igazán való. Maximum alváshoz, vagy hétvégi egész nap ágyban fekvős naphoz tudnám elképzelni, mikor nem indokolt egy erősebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Klaudia91

2016. január 24.

baba illatú vagyok, ha ezt hasznàlom!!imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

baba illatú vagyok, ha ezt hasznàlom!!imádom :-)

Mila1102

2016. január 23.

A sok erős, hatalmas hatósugarú, szexi nagyágyúim mellé kellett egy ilyen kis púderes illatocska is. Igazi felüdülés néha magamra fújni, nagyon tartós és nagyon finom. Tényleg a legjobb lefekvés előtt, de hétvégén nappalra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.