Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bano.zsuzsanna

2016. január 14.

Hát csajok ez a parfüm baba illatú :) nekem az jut eszembe mikor szépen megfürdettem a kislányom,hintőpor krém miegymás pont ilyen illata volt :D csere útján jutottam hozzá nagy valószínűséggel nem venném meg :D de szerintem simán megér 4 pontot hogy ennyire visszaadja a kisbaba illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Matilda

2016. január 8.

Szerintem pont hogy nem tükrözi a csomagolása a tartalmát. Olyan illata van, mint egy 50-es osztrák nőnek. Ettől függetlenül kellemes illat, bár én nem hordanám. A csomagolása amúgy imádni való szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Lin

2016. január 8.

Régebben kerestem a púder illatú parfümöket, így hát ebből is vettem egy üveggel. Én a sokkal össszetettebb, karakteres illatokat szeretem, furcsa de őt is kedvelem. De nem minden időszakban, szerintem hangulat kell hozzá, viszonylag ritkán nyúlok már érte. Érdekes mások is írták, hogy az esti lefekvés előtt használják, én is szoktam. Azért újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

zita.czinege

2016. január 6.

Pont az amit a neve ígér! Igazi babaillat, nekem a tisztaság, puhaság, nyugalom jelképe. Szerintem az értékeli igazán, akinek van gyermeke, mert arra a babás időszakra emlékeztet. Kellemes, bőrközeli illat, amikor jól esik egy kis meghittség. Általában az erős, messziről érezhető illatokat preferálom, de ez kreáció pont nem arról szól, ezért a kis hatósugár ellenére is 5 pontot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Piscinke

2015. december 13.

Nagyon tetszik! Először papírcsíkon próbáltam, úgy nagyon zavaros, definiálhatatlan valami volt; nem is értettem, miért hasonlítják sokan babapúderhez. De aztán kipróbáltam tegnap csuklóra fújva, és úgy valóban egy az egyben hintőpor:) Annyira kerestem már egy ilyen tiszta, púderillatú valamit, ami nem dögös, nem nagyasszonyos, nem elegáns, nem sportos, nem cukorkás, nem túl gyümölcsös - na, ez ilyen. Na igen, én abszolút célcsoport is vagyok, mert kisgyerekeim vannak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

Danina9592

2015. november 9.

20ml-m van ebből a parfümből, csere során jutottam hozzá. Én egy picit csalódtam az illatban, másabbnak képzeltem, de ennek ellenére ilyenkor ősszel, és télen biztosan használni fogom, mert már többen megdicsérték - vagyis megjegyezték, milyen baba illatom van, de ezt bóknak veszem. Rajtam nagyon tartós, elég 2 fújás, különben megfájdul a fejem. Az üvege számomra nagyon gagyi. Nagyon jóindulattal négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Villango

2015. október 24.

Annyi végzet asszonya parfümöm van, hogy igazi felüdülés egy ilyet viselni. Tény hogy babapopsi törlő illata van :) sőt, nekem a nivea krémre is hajaz, dehát a neve ezt sejteti, nem? :) Nekem is ápoltságot sugároz, de nem tudom még hogy megveszem e valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Gracelle

2015. október 21.

Pampers babapopsitörlő. És ezzel szerintem mindent elmondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Pampers babapopsitörlő. És ezzel szerintem mindent elmondtam.

Echooo

2015. szeptember 19.

Undorító ez az illat. Egyszerűen ilyet még soha nem éreztem egy parfüm iránt sem, de ahogy megérzem valakin, grimaszba torzul az arcom, felfordul a gyomrom és kimenekülnék a világból is. Förtelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Szimat

2015. szeptember 17.

Nyár elején rendeltem, és bár eddig is használtam, csak mostanában kezdett el ismét tetszeni: neki is jót tesz a hűvösebb idő. Furcsa, azt hinné az ember, hogy a kánikulában az illatok terén is extra párologtatásba kezd a bőrünk, ahhoz képest ezzel épp fordítva sült el a dolog. 40 fokban nem győztem fújkálni, hogy ne vesszen el rólam nyom nélkül, huszon(pláne tizen)fokokban meg elég két kis spricc, és egész nap velem van.
A kamilla és valami kis aranyos babapúderes illat bújik elő nálam, és nekem ez abszolút bejön - főleg itthoni (gyerekezős) programokhoz - tényleg, hát a neve is ezt ígéri, hoppá. :)
Szeretnivaló, ápoltságot sugárzó komfortillat, semmiképpen nem egy vamp must-have darab, ez az igazság. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.