Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nagynori

2014. október 15.

Sajnos nem, nekem nem tetszik. Régen odáig voltam érte, amíg nem volt a birtokomban, mindig szerettem volna egy ilyent, most lett, de már nem tetszik. Rajtam nem tartós egyáltalán, az illata olyan kis semmilyen. Az biztos, hogy a bőrömet nem izgatja. Szerintem a púder nem ilyen illatú :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

encimokus

2014. szeptember 29.

Nekem olyan mint a nivea krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nekem olyan mint a nivea krém

sofie_sz

2014. szeptember 9.

Púderes lágy illat, komoly felnőtt nőknek. Tartós, de bőrközeli, nem ordít 2 méterről, hogy ,,hahó, itt vagyok!".
(Kis)gyermekes anyukáknak és önmagukat komolyan vevő nőknek ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

(Kis)gyermekes anyukáknak és önmagukat komolyan vevő nőknek ideális.

Kodi

2014. szeptember 5.

Pontosan olyan illata van, mint a kisbabák hajának, fejének. Életre szóló élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Saretin

2014. szeptember 4.

Nekem is leesett ma az állam, amikor a DM-es illatpultnál megláttam pár régóta vágyott felsőkategóriás darabot/ Versace, Bvlgari : Patits et Mamans, Moschino : I love , love és Funny kacsintgatott rám a polcokról. El is ámultam, hogy ez azért nem semmi. No és rögtön meg is illatoltam őket. A felsoroltak közül a Moschino és a Bvlgari tetszett legjobban. Idén nyáron teljesen beleszerettem a babapúder illatba, úgyhogy ha összegyűjtök végre egy felesleges tízezrest (álmaimban persze) akkor ez lesz amit őszre beszerzek magamnak! Addig is, mert csak papírcsíkra fújtam, még tesztelgetem párszor a tartósságát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

galagonyanya

2014. augusztus 11.

Igazi BABAILLAT!!! Valami csodálatos! Puha, bújós, simogatnivaló, megnyugtató. Se nem szúrós, se nem erős, és - sajnos - nem is különösebben tartós. Ettől függetlenül beléptem a rajongótáborba, sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

animania

2014. július 11.

Eddig még csak papírcsíkon illatoltam, de ma bementem egy parfümériába és fújtam a csuklómra is. Rajtam az első pillanatokban gyógynövényes (kamillás) illatú, aztán nemsokára előjön a vanília és marad is tartósan. Finom, lágy, édes, krémes illat, nagyon tetszik. Úgy veszem észre még aránylag tartós is, pedig ugye nem erről híres. Azt hiszem vásárlás lesz belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

manocska8

2014. június 29.

Nekem az igazi babaillat! Imádom, mert tiszta és üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Nekem az igazi babaillat! Imádom, mert tiszta és üde.

terezia.kovacs

2014. május 8.

Kismamaként csak ajánlani tudom ezt a finom, könnyed, púderes illatot. Annak ellenére, hogy alkoholmentes, sokáig érezni a bőrömön, ráadásul a kislányom is szereti, mert nem harsogó, tolakodó.
Olyan, mint egy finom, kamillás-púderes lepel, bőrközeli, intim, tiszta.
Lehet, hogy konzervativ vagyok, de kisgyereket semmiképpen sem fújnék be vele.
Elvégre csak azért, mert egy újszülöttnek is általában vannak lábujjkörmei, attól mèg nincs szükség kifesteni azokat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Olyan, mint egy finom, kamillás-púderes lepel, bőrközeli, intim, tiszta.
Lehet, hogy konzervativ vagyok, de kisgyereket semmiképpen sem fújnék be vele.

annamarialado

2013. december 31.

2012 jul 22:Megvettem!!!!Boldog vagyok!!!Imádnivaló kellemes finom könnyű tisztaság illat.Igazan jol választottam igy nyárra. Update: Boldogságom lennebb van nem tudom mi történhetett de mostanába nem tartós amikor megvettem úgy tünt tartós de mostanába nem igazánlehet ezt rá mondani:( :) 2013:12:31 Érdekes viszonyunk van ugy vettem észre ,hogy hüvösebb idöben jobban tart a börömön.Amikor lestrapált és szomorú vagyok reggelente ezt fujjom magamra kétfelöl a halántékomra,, olyan érzésem lesz mint egy megynyugtató jó szó egy olyan embertöl akire felnézzek!!Ne félj!!GYerünk minden rendben lesz!!!Megnyugtatja a lelkem és energiát ad!.Mindig lesz a parfümtáramban az fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 31.