Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans EDT fújós
Ár: 1100 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 1300/2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, posta, Foxpost, Packeta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilvion

2013. december 31.

Nagyon szeretem az illatát, mint majdnem az összes bvlgarinak. Ez nem parfüm, hanem edt, én ráadásul az alkoholmentes változatot használom, tehát nem lehet összemérni egy blv rose essentielle parfümmel a tartósságát. nem tartós, ám egyáltalán nem irritálja a bőrt, a hiperérzékenyeknek sem lesz bajuk tőle (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

szambi

2013. december 28.

Újabban a nőiséget hangsúlyozó illatokkal próbálom lágyítani zord lelkemet. Korábbi maszkulin beállítottságomat próbálom némiképpen "jóvátenni", mert azzal nem sikerült milliárdos pasit fognom. Férjem szerint ezt már bebuktam, de azért támogatja, hogy nőnek öltözzek néha.
Persze nagy happy end lenne ha megnyerné a lottó ötöst, de addig is amíg ő lottózik én szorgosan csinosítom magam, hogy mire meg kell jelennem a felső tízezer exkluzív partiján, addigra kifogástalan külsővel ébredhessek rá az örök igazságra, miszerint a pénz nem boldogít.
Na valahogy így keveredtem el ehhez az illathoz. "Petits et Mamans"...nem tudok franciául, de azért kikövetkeztettem nagyjából mit jelent. Úgy gondoltam ez aztán tényleg nem lehet egy agresszív menedzser illat. Már elképzeltem ahogy átszellemülök a feminin valóság gyengéd hullámaira, és tündéri kisbabák púderes illata leng majd körül angyalszárnyakon, de nem...hirtelen zuhantam le a kemény padlóra, mint Mr. Bean.
Valami hihetetlenül szúrós, citrusos borzalom bontakozott ki rajtam. Ez minden csak nem gyengéd. A barackot, rózsát, vaníliát nyomokban sem éreztem semelyik fázisban. Volt helyette bergamott és kamilla dögivel, de valami gyomorforgató módon. Még jó, hogy nem tartott sokáig. Csalódtam. Bár valószínűsítem, hogy az én bőrömmel nincs jóban, ettől függetlenül nem mondanám univerzális baba illatnak.
Bvlgari egyébként ritkán nyúl mellé. Ezt sem mellényúlásnak mondanám, hanem rossz névválasztásnak. Ha ezt egy másik névvel, másféleképpen rendhagyó illatnak címkéznék, akkor azt mondanám oké, csak nekem nem jött át. De a "babák és mamák" nevében ezt így kikérem magamnak, mert én tényleg rosszul lettem tőle. Mit mondjon egy érzékeny nózijú kisbaba???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Lilian

2013. december 26.

Sok jót hallottam erről a parfümről, ezért megszagolgattam a boltban. Sokáig elemeztem az illatot, szerettem volna megszeretni, de sajnos nem sikerült. Talán az én elvárásaim voltak túl nagyok. Valóban finom, különleges illat, de engem valahogy nem arra a lágy babaillatra emlékeztet. Én túl karakteresnek éreztem. Persze ettől még jó kis parfüm, csak nem nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Svetlana

2013. július 7.

Kamillás, púderes, kedves illat. Ám semennyire sem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Kamillás, púderes, kedves illat. Ám semennyire sem tartós.

tengeritehen

2013. június 19.

Szerelem első szaglásra, csak a 4. másodperctől már nem nagyon érzem az illatot, csak ha megmozdulok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

Bélabá

2013. június 14.

Számomra abszolút nosztalgikus illat.. azt az időt juttatja eszembe, amikor a gyerekeim még kisbabák voltak.... békés, megnyugtató, púderes, kamillás illat, ám magamon viselni mégsem szeretném, mert nem vagyok már kisbaba :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 14.

Ina15

2013. április 26.

Ezért az illatért nagyon odavoltam 23 éves koromban, és iskola után mindig mentünk a parfümériába, hogy mintát vegyek és áradozzak róla. :) És egy napon vettem is 1, mert megörültem érte. Ahogy fejlődtem, úgy használtam is és észre vettem, hogy egyre jobban távolodom el attól az illatól, amiért odavoltam nem régiben. :( De azért van még belőle csak hosszútávon nem olyan púder illat ami nekem megfelelne ilyen baba illat terén sajna! És nem is veszem újra! :( De azért finom, könnyed, nőies illat szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

ernestina

2013. április 24.

Sok-sok éve ismerem ezt a parfümöt, mindig ott volt a vágyott illatok között. Parfümválasztáskor alaposan körbejárom a témát, hetekig a legkülönbözőbb napszakokban és hangulatban tesztelgetek. Bvlgari más illataival is kísérletezgettem, mígnem megbizonyosodtam: nekem erre van szükségem!
Praktikus okból az alkoholos változatát vettem meg, mivel az szórófejjel rendelkezik. Biztonságosabb és óvatosabban adagolható.
A legkedvencebb kedvencem! Lágy, simogatóan finom illat, ami jól áll minden napszakban.Egyetlen fújása körbeölel. Egész nap tartós. Az én bőröm nagyjából 3 óra alatt "hívja elő" a teljes képet, addigra bontakozik ki egészében az illat. Diszkrét ugyanakkor nagyon meghatározó. Beazonosíthatatlan, mégis egyedülállóan jellegzetes. Az eddig érte kapott bókok nagyon hasonlóak voltak: nem a parfümömet dícsérték, csak félénken megkérdezték hogy nekem ilyen a bőröm illata, vagy használok valamit, vagy mi van???! Vagy: "Ez istenien emberi!" Elképesztően hat a férfi nemre, holott azt sem bánnám ha csak én érezném.
A leginkább azt kedvelem benne, hogy nem szedhető elemeire, összességében szeretnivaló illat. Ahogyan az ember a legnagyobb szerelméről sem tudja megmondani miért éppen Ő.
Az igazi illat meglelése legalább olyan nehéz mint rátalálni az igazi párunkra. Nekem ezennel a feladat első fele megoldva :-) várom a folytatást ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 24.

NikiB

2012. november 27.

Jaj de imadom sokaig hasznaltam most hogy meglattam holnap megyek es veszek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Jaj de imadom sokaig hasznaltam most hogy meglattam holnap megyek es veszek!!!

Laci

2012. szeptember 10.

Egyik ismerősömnek van és annyira jó kis illat, tényleg babás, ártatlan. De nem gyerekes, sőt igen nőies oldala is van.
Az ilyen komfortos, púderes illatokhoz nagyon hamar hozzászokunk a lágysága miatt és úgy érezzük, hogy nem viselünk semmit. A környezetünk viszont nagyon is érzi az illatunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.