Best of Beauty 2019

By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Fej illat: alma, őszibarack, szilva, fajéj

Szív illlat: bolgár rózsa, beránium bourbon, jázmin

Alap illat: madagaszkári vanília, méz, ricinus olaj

Parfuwoman

2019. január 11.

Elnézést előre az illat rajongójától,ne is olvasson tovább .
A By Kilian ház az,amiről nem vagyok túl jó véleménnyel,bár annyira exkluzív a csomagolás ,hogy mindig megszagolom valamelyik általam még nem próbált illatot,ha a Madisonban járok .
A love don’t be so shy még meg is kísértett(tapasztalatlan parfümös voltam még☺️...),aztán rájöttem ,hogy egy ugyan tartós ,finom ,de fantáziátlan rágóillat(rajtam,mások szerint is). A Wodka on the rocks annyira sem ihletett meg,hogy véleményt alkossanak róla. A Black phantom elsőre tetszett,de aztán émelyítően szintetikus,gejl,füstös vanília lett a bőrömön több próba után is. A voulez-vous coucher avec moi,ami még valóban izgalmas,szívesen elhasználom a kis mintámat.
S most jön a fekete leves ,a Forbidden games... De komolyan, millió csillag a márka koncepcióját kitálaló zseni marketingeseknek. Az a fantáziadús tematika ,amit ezek közé a parfümök köré építenek,lenyűgöző . A csabítás,a játékok ,az erotika... legalábbis az ajánlóban nagyon átjön.
Ez a parfüm viszont egy szintetikus barackillat. Nem az összetevőjére értem ,hogy szintetikus ,hanem a jellegére . Niche-eknél lehet találni gyönyörű minőségű ,természetesnek ható alapanyagokat(még ha nem is az,az iFRA szabályozások miatt ,van azért különbség ). Érzek egy pici mézet és virágos hátteret és ennyi. Ez így ,80 000-ért nekem édeskevés. Senkit nem akarok megbántani ,a saját boromre fújva ,2 alkalmat követően fogalmazódott meg ez bennem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Elnézést előre az illat rajongójától,ne is olvasson tovább .

emb1p3

2018. október 19.

Mézes barackbomba, de valahogy nem olyan természetesen, mintha végigcsorogna az ujjadon a barack leve, amikor kézzel feltéped, ez nem barack, hanem barackot idéző, minden áron nőiesnek pozicionált parfümillat. Számomra ez olyasféle Cosmo-s, sztereotíp, huszonéves nőiesség, persze lehet, hogy elvétek vagy félreértek valamit. Ha Kilian fizetne nekem, akkor sem hordanám, nagyon nem az, amit sugallni szeretnék magamról. A Liaisons dangereuses barackjegye kicsit szebb, elegánsabb, ha már, de inkább még az se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

astarta

2018. április 13.

Nekem ö tetszik a legjobban a 4 fehér üveges közül. Igen, gyümölcsös, és inkább fiatalos, de az édessége és krémessége nehezebbé teszi, így nem csak egy mindennapi rohangálós illat. Csak az ára miatt nem fogok levonni pontot, túlzás persze, de hát sokszor van ez így, hogy a nevet kell megfizetni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

aidanne

2017. augusztus 23.

Ez egy nagyon jó parfüm! Az eleje nekem egy gyümölcsös katyvasz, és akkor a legtaszítóbb de számomra ez a taszítás hamar tova száll és előjönnek azok a jegyek ami miatt nekem nagyon megtetszett és gondolom izgalmasnak
Gyümölcsössége ott marad de a vanília és a többi jegy( kivéve a rózsa) nagyon finomra puhítja az illatot és egy édesebb krémesebb illat bontakozik és ez így marad is tovább egészen a leszáradásig. Komolyan gondolkodóba ejtett, hogy szerezzek belőle. De úgy döntöttem, hogy egyenlőre parkolóoályára tettem. De nem felejtem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

vicuskat

2017. május 26.

No, én ugyan semmilyen gyümölcsöt nem érzek, csak véget nem érő púderfelhőt. Miért??? Ennél azért egy kicsit izgalmasabbra gondoltam, már csak a név alapján is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Pamador

2016. július 5.

Sajnos nem az én viéágom. Nagyon fiatalos, nyári illat, mégsem érzem azt a By Kilian feelinget. Az ára a csillagos ég, túlzás, ahhoz képest kicsit ócskára sikeredett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

zita.czinege

2016. január 19.

Fiatalos, vidám, édes, gyümölcsös illat. Szerintem hétköznapi viseletre való, és mindenkinek jól állhat. Kellemes, kellemes, de az ára azért túlzás :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: BHT