By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mery32, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Bőrtípus:   Normál

Kiadás éve: 2018

Illatösszetevők: fügetej, cédrusfa, vanília

emb1p3

2020. június 29.

Vaníliás füge (a gyümölcs, nem a zöld részei), milyen eredeti. Tartóssága elfogadható. Nem mondom, hogy nem dőltem be életem során 1-2 marketinges parasztvakításnak és Veblen-jószágként árazott parfümnek, de hogy egy szexi név, és/vagy egy közönséges műanyag kígyó à la Cavalli/Versace kihúzzon a zsebemből 100-150 eurót, az azért már nem fog eljönni. Ezt a márkát javaslom az értelmező kéziszótárba az izzadságszagú erőlködés kifejezés mellé illusztrációnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

stylo

2020. január 22.

Duty freeben fujtam magamra, a kendomon napokig, a csuklomon pedig meg furdes utan is erzodott. Nem illik hozzam, de attol meg jo. Az uveg es az elnevezes sokkal szellemesebb, mint maga az illat. Bajom meg vele, hogy nem tudom eldonteni, h ez kinek all jol. Egy nohoz tul karakan, bar ez lehet egy figyelemfelkelto valasztas megis. De talan megsem az igazi. Ferfi parfumkent nezve pedig megcsillan benne par egyertelmuen feminin jegy, es ha ezt megerzem egy himen, en teljesen zavarba jovok. Szoval jo ez nagyon, de nekem biztos, h nem. Es nem is tudok elkepzelni senkit ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

laracroft

2019. október 29.

Kifújáskor eléggé uniszex, fás-fügés, kicsit édeskés, de nem valami észveszejtő. Nem nyűgöz le, nem egyedi, olyan "semmi különös".
Leszáradásában viszont felerősödik a vanília, mi több, uralja az illatot, de a fügével karöltve, és egy isteni finom, nőies, krémes, bújós illat kerekedik belőle. Így már nem tudnám férfin elképzelni, magamon viszont annál inkább - kár, hogy felfújás után ennyit kell várni erre a finom oldalára.
Hatósugara és tartóssága is brutál, csak az első két-három óra (számomra) jellegtelensége miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Mery32

2019. október 29.

Finom krémes, vaniliás, szantálos illat, melyben kellemesen jelen van a fügetej frissessége. Tartóssága rendben van, 1-2 fújás egész nap kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate