By Wishtrend

Ár:   $22   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló, nem irritáló hámlasztó folyadék, amely naponta használható. Mandulasavat tartalmaz, ami még érzékeny bőrre is biztonságos. Javítja a bőr tónusát és textúráját, miközben növeli más termékek hatékonyságát. Gyulladáscsökkentő, antibakteriális tulajdonságai miatt pattanások ellen is hatásos.

Duende

2019. március 18.

Ebayen vettem, már az első használat után a bőröm sokkal puhább volt,az elhalt hámsejteket gyönyörűen leoldotta, imádom. Annyira megszerettem, hogy kicsit túlzásba is eseten vele, mivel reggel és este is használtam, ami az érzékeny bőrömnek annyira nem tett jót, így most 2 hónap kényszerszünetet kell tartsak, hogy a bőröm védőrétege helyreálljon. Utána ismét fogom használni nyáron az AHA helyett 2-3 naponta szigorúan. Imádom, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ficeglobog

2019. február 3.

Evvel bizony befürödtem. Mintát kaptam, gondoltam gyorsan kipróbálom, hiszen hámlasztó vásárlása előtt állok. Használata után vörös lett szinte az egész arcom. Nem is tudtam először mitől. Éjjel pakolással rendbeszedtem. Másnap nem használtam, de harmadnap igen. És jött a pirosság. Előfordul, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny. Sajnálom, mert szeretni akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

BLili

2019. január 5.

Tudom, hogy nem szabadott volna, de nem bírtam ki, hogy ne próbáljak ki túlérzékeny bőrrel egy enyhének mondott hámlasztót. És hát szépen le is égett az arcom tőle, és még két nap után is piros és hámlik egy része. Ettől függetlenül én nem pontozom le az összetevő lista miatt és mert látszik rajta, hogy jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Lunalaluna

2018. október 17.

Sajnos ez sem lett a kedvenc tonerem. Én használat után éreztem magamon, hogy egy rétegként rajtam van. Kissé ragacsos is volt számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Nittuska

2018. október 9.

Ez egy szuper termék.
Ohmybrush Vikinél olvastam róla először, egyből meg is rendeltem és nem csalódtam, tényleg amióta használom nem jönnek ki pattanások, szebbé tette a böröm. Eleinte naponta használtam de úgy vettem észre h besokkalt tőle a böröm :D szóval kb 2-3 naponta használom este..
Tuti újra veszem majd..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Ez egy szuper termék.
Tuti újra veszem majd..

i.napcsi

2018. május 28.

Kellemes meglepetés,erőteljesebb savakat használtam elötte de ki szerettem volna próbálni,csak ajánlani tudom,semmi irritáció,nem csip,hidratál és feszes érzést is ad,utána könnyen használható bármilyen más termék.megéri az árát,bár nem a lególcsobb de 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

dzsanki

2018. április 4.

Most használtam el az első üveggel, több, mint 4 hónapig kitartott. Novemberben vettem black friday keretében, amikor egy áráért kettőt adtak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tonikként használom reggel és este arcmosás után. Megfelel annak, ami a leírásban van, úgyhogy tovább nem is ragozom. Víz állagú, átlátszó folyadék, melyet a tenyerembe öntve masszírozok az arcomba, nagyon jól előkészíti a bőrt a többi lépésre, és azonnal hidratál is. Megszerettem, újra fogom venni, ha a másikat is elhasználtam. A flakon szája egyébként szintén tökéletes, nem ömlik belőle a folyadék, szépen lehet adagolni. Az összetevői magukért beszélnek, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sorbitol, Hydrolyzed Collagen
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak