By Wishtrend

Ár:   $22   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: Llushka, Módosítva: 2021. március 8.

Ár:   $22
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

2020-ban megújult összetétel!

Hidratáló, nem irritáló hámlasztó folyadék, amely naponta használható. Mandulasavat tartalmaz, ami még érzékeny bőrre is biztonságos. Javítja a bőr tónusát és textúráját, miközben növeli más termékek hatékonyságát. Gyulladáscsökkentő, antibakteriális tulajdonságai miatt pattanások ellen is hatásos.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

princzess

2021. március 16.

Sok T.O. hámlasztó után akartam valami mást is kipróbálni, a G&G valamiért nem vált be,kevés volt. Ez sokkal jobban vissza vitte a foltjaim nagy részét, egyre kevesebb gyulladt patti jelenik meg. Ha elhasználom ezt a 30ml biztosan újra veszem! (Én a PC 1%os BHA-val használom, nálam ütős kombó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

kincsorita

2021. január 27.

Első hámlasztóm, az eladó ajánlására esett rá a választásom. Hamar beszívódik és nagyon kis fényes, kellemes arcom lesz másnapra. Annak ellenére hogy gyengéd hámlasztóként reklámozzák, nem ajánlom napi használatra, ha kicsit szárazabb a bőröm, már csíp, úgyhogy én annak függvényében használom, hogy épp hogy érzem, mennyi strapát bír el a bőröm, kb heti 2-szer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

tara95

2020. május 11.

A mandulasav A hámlasztó számomra, le is csaptam rá. Teljesen vízszerű, óvatosan kell vele bánni. Enyhén édeskés illata van, nem zavaró, gyorsan becuppan. A márka vagy magában felütögetve vagy vattakoronggal ajánlja, előbbi gyengédebb, utóbbi erősebb. Felkenem minden nap, hiszen bírja a bőröm és így hozza a kellemes hatást: pattanás 0, mitesszer is jóval kevesebb. Egy negatívuma van, közvetlenül arcmosás után érdemes használni, semmit nem visel el maga alatt (tonik) különben csipked. Ez nem is baj különben, teszi a dolgát így is. Érdemes felkenés után legalább 5-10 percet várni, úgy a leghatékonyabb.

Up: elfogy lassan a teljes flakon és azért fontos megjegyeznem, hogy aki több aktív hatóanyagot tol egyszerre, az óvatosan bánjon vele. A delia hámlasztója simán mehetett minden nap, de ezzel át fogok állni a 2 napos használatra. Mióta visszavezettem az azelainsavat az esti rutinomba, reggelre pedig a c vitamin egy stabil formuláját használom+foreo, pirosodik tőle a bőröm és csipked is. Erősebb, mint hittem, illetve nagyon zavaró, hogy elkezdett ragacsos réteget hagyni maga után, ezért le is váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

niki123

2019. október 3.

Egyik legjobb hámlasztó, amivel eddig találkoztam. Mivel a hagyományos AHA savakat a bőröm annyira nem kultiválja, ezért ki akartam próbáli ezt az alternatívát, ami egy gyengédebb AHA féle és nem bántam meg. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég. Az én bőröm elég jól bírja, bár csak minden második nap használom. Ami a leírásban van, azt kb teljesíti is. Másnap hidratált, puha, kellemes textúrájú bőrrel ébredek és a gyulladásokat is hamarabb lehúzza. Nagyon megszerettem és valószínűleg újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

daydreamheart

2019. október 1.

Nem csíp, könnyen felvihető, utána bármivel lehet folytatni a szépségápolási rutint is.
Gyengébb hámlasztónák írják, ami valószínűleg így is van, mert sajnos én semmilyen + hatást nem vettem észre a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

anneshirley

2019. szeptember 18.

Nekem jobban bevált, mint a glikolsavas hámlasztók: gyengédebb, de hatékonyabb azoknál. Reggelre szépen leviszi a gyulladásokat, puhít, élénkít. Nem húzódik, nem kiált hidratálásért utána a bőröm, így elő is fordult, hogy elfelejtettem utána további rétegeket pakolni az arcomra. Rezisztens bőrön talán mindennapi használatra is alkalmas, de én csak 2-3 naponta vetem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Guinevere97

2019. augusztus 18.

Érdekes, hogy gyenge hámlasztónak írják. Én mintát próbáltam, kb. 10 hónapja használok AHA-t (Isntree), ami elvileg ennél magasabb százalékú, mégis csípte a bőrömet.
Szerintem tuti kis cucc lehet, de nem feltétlenül tolnám minden nap, erősebbnek tűnik nekem. Kezdőként semmiképp sem ezt ajánlanám, csak "haladóbb AHA-soknak" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Szilo

2019. július 30.

Valami gyengével szerettem volna kezdeni a hámlasztást és ezt választottam. Vízállagú színtelen folyadék, én tenyerembe öntöm, majd ujjal felviszem. Az elején nem szerettem, mert ragacsos érzetet hagyott maga után, de aztán össze szoktunk. Reggeli-esti használatot nem bírta a bőröm, csípett, de az esti használattal jól vagyunk. Én úgy veszem észre, hogy szebb, egyenletesebb lett a bőrképem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

Duende

2019. március 18.

Ebayen vettem, már az első használat után a bőröm sokkal puhább volt,az elhalt hámsejteket gyönyörűen leoldotta, imádom. Annyira megszerettem, hogy kicsit túlzásba is eseten vele, mivel reggel és este is használtam, ami az érzékeny bőrömnek annyira nem tett jót, így most 2 hónap kényszerszünetet kell tartsak, hogy a bőröm védőrétege helyreálljon. Utána ismét fogom használni nyáron az AHA helyett 2-3 naponta szigorúan. Imádom, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ficeglobog

2019. február 3.

Evvel bizony befürödtem. Mintát kaptam, gondoltam gyorsan kipróbálom, hiszen hámlasztó vásárlása előtt állok. Használata után vörös lett szinte az egész arcom. Nem is tudtam először mitől. Éjjel pakolással rendbeszedtem. Másnap nem használtam, de harmadnap igen. És jött a pirosság. Előfordul, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny. Sajnálom, mert szeretni akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.