By Wishtrend

Ár:   $22   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. január 29.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

2020-ban megújult összetétel!

Hidratáló, nem irritáló hámlasztó folyadék, amely naponta használható. Mandulasavat tartalmaz, ami még érzékeny bőrre is biztonságos. Javítja a bőr tónusát és textúráját, miközben növeli más termékek hatékonyságát. Gyulladáscsökkentő, antibakteriális tulajdonságai miatt pattanások ellen is hatásos.

Ár: 4900 Ft , Eladó: ska087
Állapot: kb 10 ml hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy +pk
Ár: 3000 Ft , Eladó: szaboozs
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint

kincsorita

2021. január 27.

Első hámlasztóm, az eladó ajánlására esett rá a választásom. Hamar beszívódik és nagyon kis fényes, kellemes arcom lesz másnapra. Annak ellenére hogy gyengéd hámlasztóként reklámozzák, nem ajánlom napi használatra, ha kicsit szárazabb a bőröm, már csíp, úgyhogy én annak függvényében használom, hogy épp hogy érzem, mennyi strapát bír el a bőröm, kb heti 2-szer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

tara95

2020. május 11.

A mandulasav A hámlasztó számomra, le is csaptam rá. Teljesen vízszerű, óvatosan kell vele bánni. Enyhén édeskés illata van, nem zavaró, gyorsan becuppan. A márka vagy magában felütögetve vagy vattakoronggal ajánlja, előbbi gyengédebb, utóbbi erősebb. Felkenem minden nap, hiszen bírja a bőröm és így hozza a kellemes hatást: pattanás 0, mitesszer is jóval kevesebb. Egy negatívuma van, közvetlenül arcmosás után érdemes használni, semmit nem visel el maga alatt (tonik) különben csipked. Ez nem is baj különben, teszi a dolgát így is. Érdemes felkenés után legalább 5-10 percet várni, úgy a leghatékonyabb.

Up: elfogy lassan a teljes flakon és azért fontos megjegyeznem, hogy aki több aktív hatóanyagot tol egyszerre, az óvatosan bánjon vele. A delia hámlasztója simán mehetett minden nap, de ezzel át fogok állni a 2 napos használatra. Mióta visszavezettem az azelainsavat az esti rutinomba, reggelre pedig a c vitamin egy stabil formuláját használom+foreo, pirosodik tőle a bőröm és csipked is. Erősebb, mint hittem, illetve nagyon zavaró, hogy elkezdett ragacsos réteget hagyni maga után, ezért le is váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

niki123

2019. október 3.

Egyik legjobb hámlasztó, amivel eddig találkoztam. Mivel a hagyományos AHA savakat a bőröm annyira nem kultiválja, ezért ki akartam próbáli ezt az alternatívát, ami egy gyengédebb AHA féle és nem bántam meg. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég. Az én bőröm elég jól bírja, bár csak minden második nap használom. Ami a leírásban van, azt kb teljesíti is. Másnap hidratált, puha, kellemes textúrájú bőrrel ébredek és a gyulladásokat is hamarabb lehúzza. Nagyon megszerettem és valószínűleg újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

daydreamheart

2019. október 1.

Nem csíp, könnyen felvihető, utána bármivel lehet folytatni a szépségápolási rutint is.
Gyengébb hámlasztónák írják, ami valószínűleg így is van, mert sajnos én semmilyen + hatást nem vettem észre a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

anneshirley

2019. szeptember 18.

Nekem jobban bevált, mint a glikolsavas hámlasztók: gyengédebb, de hatékonyabb azoknál. Reggelre szépen leviszi a gyulladásokat, puhít, élénkít. Nem húzódik, nem kiált hidratálásért utána a bőröm, így elő is fordult, hogy elfelejtettem utána további rétegeket pakolni az arcomra. Rezisztens bőrön talán mindennapi használatra is alkalmas, de én csak 2-3 naponta vetem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Guinevere97

2019. augusztus 18.

Érdekes, hogy gyenge hámlasztónak írják. Én mintát próbáltam, kb. 10 hónapja használok AHA-t (Isntree), ami elvileg ennél magasabb százalékú, mégis csípte a bőrömet.
Szerintem tuti kis cucc lehet, de nem feltétlenül tolnám minden nap, erősebbnek tűnik nekem. Kezdőként semmiképp sem ezt ajánlanám, csak "haladóbb AHA-soknak" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Szilo

2019. július 30.

Valami gyengével szerettem volna kezdeni a hámlasztást és ezt választottam. Vízállagú színtelen folyadék, én tenyerembe öntöm, majd ujjal felviszem. Az elején nem szerettem, mert ragacsos érzetet hagyott maga után, de aztán össze szoktunk. Reggeli-esti használatot nem bírta a bőröm, csípett, de az esti használattal jól vagyunk. Én úgy veszem észre, hogy szebb, egyenletesebb lett a bőrképem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

Duende

2019. március 18.

Ebayen vettem, már az első használat után a bőröm sokkal puhább volt,az elhalt hámsejteket gyönyörűen leoldotta, imádom. Annyira megszerettem, hogy kicsit túlzásba is eseten vele, mivel reggel és este is használtam, ami az érzékeny bőrömnek annyira nem tett jót, így most 2 hónap kényszerszünetet kell tartsak, hogy a bőröm védőrétege helyreálljon. Utána ismét fogom használni nyáron az AHA helyett 2-3 naponta szigorúan. Imádom, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ficeglobog

2019. február 3.

Evvel bizony befürödtem. Mintát kaptam, gondoltam gyorsan kipróbálom, hiszen hámlasztó vásárlása előtt állok. Használata után vörös lett szinte az egész arcom. Nem is tudtam először mitől. Éjjel pakolással rendbeszedtem. Másnap nem használtam, de harmadnap igen. És jött a pirosság. Előfordul, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny. Sajnálom, mert szeretni akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

BLili

2019. január 5.

Tudom, hogy nem szabadott volna, de nem bírtam ki, hogy ne próbáljak ki túlérzékeny bőrrel egy enyhének mondott hámlasztót. És hát szépen le is égett az arcom tőle, és még két nap után is piros és hámlik egy része. Ettől függetlenül én nem pontozom le az összetevő lista miatt és mert látszik rajta, hogy jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.