Byredo

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos-aldehides illat

Fej: aldehidek, rózsa, piros bors

Szív: babarózsa, ibolya, afrikai narancsvirág

Alap: pézsma, szantálfa, fás jegyek

Ár: 1700Ft , Eladó: Dudor
Állapot: Új gyári fújós, egyszer sem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel
Byredo Blanche EDP 2ml
Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara2021

2021. november 25.

Simán elhiszem, hogy van aki megtalalja ebben az illatban önmagát és szereti. Számomra tusfurdo /szappan illat, de jóféle. Semmiféle extra különlegeset nem érzek. Csalódás. Tisztaság illat, teljesen vállalható, kellemes, de egyaltalan nem érzek késztetést fujkodni, mert nem izgi, nincs wow. Annak, meg, hogy "egynek jó" elég drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

Marcsi66

2021. augusztus 18.

Néhány illatukat próbáltam ki még csak ,de ez is régebben történt ,ugyanis nem éreztem h folytatnom kellene,egy azért akadt amit szeretnék majd"cigány víz" ez tényleg szuper! Azt azért észrevettem h jó parfümöket kreálnak,de véleményem szerint még nem tartanak ott,ahol kategóriája megkívánná (árban már igen,és nálam ez lett a bökkenő) Ez a parfüm is a tapasztalataimat igazolja,és ha esetleg ilyesmit kívánnék LM Parfums Aldheyx a befutó,lényegesen magasabb minőség,szépségében is túltesz rajta, ,,Róla a sampon kellemessége jutott eszembe,és fodrászatban érezhető aura,végül a leszáradásában virágok nyílnak,könnyedén üdén, és bájosan,rajtam elég sokáig. Biztosan nem lehet mellélőni ha ezt választja valaki,nem rossz ez a komfort,csak számomra érdektelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 18.

banyadék

2021. július 29.

Ő is a pamutos, friss, ápoltság illatok közé tartozik szerintem. Lágy, nőies, ölelős, nem vágsz vele senkit orrba, ha viseled, finom aurát képez viselőjén, nyárra kitűnő választás. Tetszik, tetszik, de van más szerelem illatom, így eladó utazó kiszerelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 29.

nagyediterika

2021. március 23.

Annyi pozitív véleményt olvastam erről az illatról, hogy rendeltem egy mintát es milyen jól tettem...
Őszintén...?! Egy az egyben Pur Blanca (avon)! Jó, talán egy picit kifinomultabb, de a lényeg nagyjából ugyanaz.
Ezért nem éri meg azt a hatalmas árkülönbséget kifizetni...
Másra, többre számítottam.
Mivel kellemes kis illatocska, kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Ezért nem éri meg azt a hatalmas árkülönbséget kifizetni...
Másra, többre számítottam.
Mivel kellemes kis illatocska, kap 2 csillagot.

Fanika

2020. február 5.

Nekem ez az illat tetszik! Nagyon is! Nem bonyolult, inkább egyszerű illat a letisztult eleganciát kedvelők számára. Citrusos-virágos, majd édes-szantálos varázslat a végtelen fehérség és tisztaság ígéretével... Rajtam elég tartós is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 5.

Panda

2019. december 20.

Az aldehides illatokat általában nagyon szeretem; ez a parfüm egy erős közepes nálam- összességében jobbra számítottam.
bőrön nálam max fél óra, ruhán 4-5 óra minimum 3 fújással.
Hozza a tiszta illat jelleget virágos mellékhanggal de igazából nincs meg a hűha faktor.
Legközelebb a Bal d'afrique-ot fogom kipróbálni, ugyanis az remekül működik egy ismerősömmel is folyamatosan szimatoltam utána, hogy 'uramistenezmiezdejó' remélem rajtam is olyan zseniális lesz-örülök, hogy Blanche-ot kipróbáltam de nem lesz folytatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

bőrön nálam max fél óra, ruhán 4-5 óra minimum 3 fújással.

sammy

2019. szeptember 15.

Nagyon szeretem, csillapítja a fejfájást, minden szúróssága ellenére. Nagyobb fajsúlyú parfümöket nehezen tolerálóknak való, örülök, hogy gondolnak ránk is :D A Clean illatainál szerintem szebb. Egy problémám vele, 4 óra alatt úgy leszárad, hogy nem érzékelek belőle semmit, vagy lenne olcsóbb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Lina6

2019. augusztus 3.

Kis öblítő illatu semmiseg. Nem tartos. Nem hagyott bennem mely nyomot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Kis öblítő illatu semmiseg. Nem tartos. Nem hagyott bennem mely nyomot

Tubereuse

2019. március 8.

Csodálatosan összetett, mégis letisztult illat.
Byredokra jellemző minimalizmussal. Hófehér ropogós blúz vagy ing farmerrel a képzettársításom hozzá. Imádom viselni, és szeret engem 7-8 órán át.

Tisztaság, fehérség és nyugalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Csodálatosan összetett, mégis letisztult illat.

Tisztaság, fehérség és nyugalom.

andrea91

2018. október 15.

Nekem ez egyszerűen a legfinomabb mosópor illat, semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nekem ez egyszerűen a legfinomabb mosópor illat, semmi több.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.