Byredo

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hermione, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   45 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria, online

Fejillat: bergamot, citrom, bors, borókabogyó

Szívillat: tömjén, fenyőtű, nőszirom

Alapillat: borostyán, vanília, szantálfa

Byredo Gypsy Water edp 100 ml
Ár: 48000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 2,5ml/ 1.800ft 5ml/ 3.300ft , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 vagy 5 ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Svetlana

2019. december 29.

Nagyon-nagyon imádom, finom, friss tisztaságillat. Citrom+balzsamos krémesség. A nevét én sem értem mitől Gypsy. Tartóssága gyenge, közepes sajnos. És persze túl van árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

nyuszo

2019. december 20.

Csodálatos illat - 0 tartósság!
Pedig szinte tökéletes keverék.
Friss, tiszta, éteri.
Nem túl citrusos, nem túl édes, enyhén balzsamos.
Mint egy borókával megbolondított limonádé, amit egy erdei kirándulásra vittünk magunkkal, és miközben ezt kortyolgatjuk, a citrusok illata keveredik a hatalmas fenyők gyantájának balzsamos aromájával...
Még próbálgatom, hátha melegebb időben tartósabb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Csodálatos illat - 0 tartósság!
Pedig szinte tökéletes keverék.
Friss, tiszta, éteri.
Nem túl citrusos, nem túl édes, enyhén balzsamos.
Még próbálgatom, hátha melegebb időben tartósabb lesz.

honeybya

2019. november 25.

Nagyon érdekes, különleges illat. Kifújás után nekem túl fűszeres, testes, inkább férfias, de miután elpárolog és csak a könnyed vaniliás aroma marad, az isteni. Rendkívül tartós illat, csak mintát vettem belőle, egy fújást oszlatok el magamon és egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Purnima

2019. augusztus 24.

Én szeretem a gypsy-ket is, és a water-t is, de ez se nem gypsy, se nem water. Cserébe viszont 2-3 fújás reggel és a könnyű vaníliát érzem magamon egészen estig. Nekem bizony tartós.

És valahol azzal a véleménnyel is egyetértek, hogy férfin lenne az igazi, ha citrusosabban és fásabban száradna rajta.

Szerettem volna szeretni, de nem. Ha víz, akkor Kurkdjian: Aqua Vitae, ha vanília, akkor Creed: Sublime Vanille.

+1: nem tudom, hogy az alapanyaga olaj alapú, vagy micsoda, de bőrre fújva olajos nyomot hagy, amit ha nem törlök le látszódik, nem szívódik be. Próbáltam más Byredo-t is, annál ez nem volt. Érthetetlen furcsaság. Remélhetőleg valamelyik illatalapanyag ilyen szerkezetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

GNóri

2019. augusztus 13.

Két Byredo parfüm van, ami tetszik és amiben látok kreativitást és minőséget, ő az egyik. A Gyspy Water egy igazán különleges, misztikus illat, egyszerre fás, citrusos, hűs, és puha, de nem húz egyik irányba sem, tökéletesen harmonikus. Rajtam nagyon nyugtató, relaxáló hatású. Érdekes egyébként, a citrusossága ellenére nem nyári parfümnek érzem, inkább a hűvös, harmatos kora tavaszhoz, vagy a levélhullós, enyhe őszhöz illik. Erősebb tartóssággal és hatósugárral tökéletes illat lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nekem egyik nagy kedvencem. Nagyon szeretem. Tartossaga rendben van. Ujravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nekem egyik nagy kedvencem. Nagyon szeretem. Tartossaga rendben van. Ujravevős

bolgifanni

2019. május 21.

Ez az illat maga a csoda. Első fújásra nekem a borókabogyó érződik leginkább (ami azért is szerencsés, mert a gin-tonic a kedvenc italom), később citromos piskótás-vanílás illata van, egy igazi alkotás. Egy csillagot azért vonok le tőle, mert az én bőrömön egyáltalán nem tartós, maximum 3 órán át érzem, a többi parfümömet pedig egész napon keresztül szoktam érezni, ahogy mozgok. Ennek ellenére alig várom, hogy megvehessem, inkább egész nap fújkálom magam, de muszáj éreznem ezt az illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Esztibarby

2019. április 10.

Bevallom őszintén vakon vásároltam meg a parfümöt, egy számomra igazán különleges személy ajánlotta. Nem csalódtam az illatban, sőt azt kell mondanom, hogy egy igazi csoda. Még nem fújtam magamra, csak a kupakját szagolgatom, de engem már most rabul ejtett. Emlékek százai rohantak meg, és teljesen letepert. Egy igazi illat orgazmus, ilyet én még korábban nem is nagyon éreztem. Csillagos tízes!

Update 1: Miután elolvastam a többi véleményt még annyit fűznék hozzá, hogy a neve számomra abszolút telitalálat, előttem is van JLo Ain't It funny című számából a csodaszép zöld szemű cigány srác! Igen tudom Magyarországon nem ez a megszokott, de számomra Ő megtestesíti az illatot. Akárhogy is nézne ki az illető, aki viseli az illatot, bizony jól szemügyre venném, ha meg nem lennék házas csapot, papot ott hagynék érte. :D Rám ilyen hatással van az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

leila0803

2018. november 1.

A kolleganomtol setalok el kb. 3 meterre, ahanyszor megteszem valami csodas vanilias, citrusos, abszolut kiemelkedo illatot erzek!

Parfummaniaskent muszaj volt kikerdeznem, mit hasznal: Gypsy Watert.

Nekem, rajta abszolut feminim benyimast kelt.
O sem erzi magan a parfumot, de ott van am aurakent korulotte.

Kicsit engedte, hogy magamra fujjak a mintabol, ami nala volt, wow! Annyira kulonlegesse teszi valamelyik elem, talan a fenyo.... Regen varazsolt el parfum ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Parfummaniaskent muszaj volt kikerdeznem, mit hasznal: Gypsy Watert.

Nekem, rajta abszolut feminim benyimast kelt.
O sem erzi magan a parfumot, de ott van am aurakent korulotte.

kea

2018. szeptember 24.

Friss szerelem, de egészen biztosan örök ;) Ajándékba kaptam, amit általában nem szeretek, de ez telitalálat! Tartós, elegáns illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate