Byredo

Ár:   47 000 Ft és 67 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hermione, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 24.

Ár:   47 000 Ft és 67 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria, online

Fejillat: bergamot, citrom, bors, borókabogyó

Szívillat: tömjén, fenyőtű, nőszirom

Alapillat: borostyán, vanília, szantálfa

Niche fújós vásár 2.
Ár: 1000.-ft- tól , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Byredo Gypsy Water EDP - fújósok
Ár: 2500Ft / 4500Ft / 8000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 2ml / 5ml / 10ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

emb1p3

2021. november 2.

Előre kell bocsátanom, hogy a Byredo-háznak nem vagyok nagy híve, bár nem vagyok egy az egyben anozmiás ezekre a pasztell tisztaságillatokra, mint pl. a Chanel Chance-sorozatára, de hamar elillannak rólam, és addig se izgatnak fel nagyon, amíg érzem őket. Fenyős-citrusos, majd szantálos, lágyan vaníliás rajtam a Gypsy. (Eleve ez a név, én értem, hogy könyvet ne borítójáról, parfümöt ne a nevéről, de ekkora csalódást utoljára 17 éves korom körül A halál kilovagolt Perzsiából c. Hajnóczy-regény okozott, ami nem spiritiszta-misztikus dolgokról szólt, hanem egy alkoholistáról, akinek úgy esik szét az élete, ahogy körülötte a társadalom a '60-as évek Budapestjén, nagyon jó volt, de nagyon nem úgy, ahogy ígérte. Na mindegy.) Számomra ugyanaz a funkciója, mint a Chanel No 5 Eau premiere-nek, jólnevelt ápoltság intelligens csavarral, de azért tényleg hordoz valamit a svéd lakberendezés fehér unalmából. Értem a hype-ot, mert minőségi illat (a tartóssága már nem annyira sugározza ezt a minőséget), és nincs olyan élethelyzet, ahonnan kilógna, tökéletesen inoffenzív, de aztán persze mégsem értem a hype-ot, mert nem tudom elképzelni, hogy ráismerjek erre az illatra mondjuk 5 év múlva, és önkéntelenül, azonnal lássam magam előtt az embert, akin, és a helyszínt, ahol éreztem. Olyasmi, mint az összes többi kicsit vaníliás, kicsit fenyős modern kölnivíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Mezterke

2021. október 12.

Olyan nagyon vártalak drága cigány víz! Vártam a bohém vircsaftot, a határtalan tempót, zenét, füstöt…
De nem jött!
Jöttél egy szép (nagyon enyhén) citrusos, virágos, hátul picit fenyős belépővel, ami hamar (30 perc) erős tompulásba kezd.
Fokozatosan átmegy egy jellemes, viselős de semmi extra púderességbe, ami semmiképpen nem gipsy!
Fufuztam 3 óra múlva újra, elillant.
Szépecske, kedvesecske, de semmiképpen nem gipsycske!
Tartóssága nagyon elkeserítő, átalakulása gyors.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

De nem jött!
Fufuztam 3 óra múlva újra, elillant.
Szépecske, kedvesecske, de semmiképpen nem gipsycske!
Tartóssága nagyon elkeserítő, átalakulása gyors.

Evu227

2021. szeptember 23.

Nos, ő a 4. a sorban a márkával való ismerkedésem alatt. Olvastam a jegyeknél a borókát,citromot bergamotot meg fenyőt, rögtön fel is csillant a szemem! Oh mondom ez nekem lett tervezve (néha napján szeretem a maszkulinabb parfümöket). Mintát kaptak belőle a Bal D Afrique illathoz ami olyan szerelem hogy f#ck!!! (Innen is köszi Balázs 😁) Na mondom tuti a Gypsy társa lesz a következő Byredom...de NEM! Nagyon nem!! Rajtam semmi boróka, semmi fenyő, pláne nem citrom....egy az egyben vanília és szantálfa 😒 Nekem annyira édes, hogy már le kellett mosnom magamról (már ha le lehetne...a tartósságával nem lehet panasz az tuti). Nem adok rá 1 pontot de nekem 3nál többet tuti nem ér 🙄 lehet az én bőrömmel van baj, de nekem ez nagyon nem adja...ezer bocsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

gy1betti

2021. szeptember 1.

Ez az illat amit nem tudok hova tenni. Kicsit a füstölgő illatára emlékeztet. Szeretem magamra fújva, viszont nem túl tartós és ez egy ilyen árral nem kellene, hogy probléma legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Barbara2021

2021. július 3.

Szerintem fasza kis illat. Egy férfin. Nekem nem jön be. Fenyő, boróka. Én ezeket érzem főleg. És ez tényleg arcszesz feeling. De jóféle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

silence

2021. június 23.

UPDATE: 2021. június 23.
Imádom még mindig!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎
Másodszor vásároltam újra!
Az első véleményem megírása óta Ő lett az egyik legkedvesebb nyári illatom, a forró napokon mindig hű társam volt, de hűvösebb időben, ősszel - télen és tavasszal sem tudtam hanyagolni. Gyorsan elfogyott az 50ml, így most második körben már 100ml-re invesztáltam be. (Az már más kérdés, hogy időközben olyan keresett lett, hogy M.országon már nem is tudtam beszerezni, így egyenesen Franciaországból érkezett a Byredo hivatalos weboldaláról) - de nekem így is megérte! ❤︎

2020. május 25.
Kb. 1 hónapja van meg, vakvásárlás volt, az itteni véleményekre alapozva vettem egy 50 ml-es üveggel.
Első kifújásnál megijedtem; egy az egyben férfi arcszesz feelingje volt… nagyon friss, citrusos - fűszeres, kicsit markáns oldalát mutatta az első pár percben…. az járt a fejemben, hogy "egy pasin nagyon szívesen szaglásznám, mert isteni finom, de rajtam semmi feminin tulajdonságát nem mutatja” - vállat rántva ekkor úgy gondoltam, nem baj, majd megkapja a Párom.
Kis idő elteltével azonban már kezd alakulni, először finom friss, tusolás utáni feelinget adó illat bontakozik, ez jól eső tisztaság érzetet kelt, olyan, mint amikor egy forró nyári nap után hűsítő zuhanyt veszel…. majd felsejlik a borókabogyóval gazdagított fenyő tűlevelének illata is.
A tömjén melegséget sugároz, a borostyán megtöri az éles citrusokat, egyre balzsamosabbá, sikamlósabbá válik és eltűnik belőle a pasis karcosság. Végül a szantál és a vanília hatására édesedik, krémesedik..... Ekkor már kizárólag a nőies oldalát mutatja, hihetetlenül alkalmazkodik viselőjéhez!
Édeskés, de mégis pezsdítően friss, légies, könnyed, éteri varázslat. Hűvös, de egyben meleg is….. elképesztő, amit művel!
Éééééés, Timinek igaza van: nálam is folyamatosan előtör a citromos répa torta illata (ami szintén nagy kedvencem).
Véleményem szerint ilyennek kellene lenni egy mai, fiatalos, modern és öntudatos nő kánikulaillatának! Frissnek, fittnek és ropogósnak, ugyanakkor simogatóan krémesnek!
Első használatkor azonnal beleszerettem! Bátor húzás volt a vakvásárlás (mert ez sem volt olcsó mulatság), de elmondhatom, hogy életem egyik legjobb vakvására volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

UPDATE: 2021. június 23.
Imádom még mindig!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎
Másodszor vásároltam újra!

2020. május 25.

thisisnorah

2021. május 19.

Sajnos iszonyú nagy csalódás! Ennyi pénzbe talán belefért volna, hogy tartósabb legyen. Rajtam szinte 10 perc után nem érződik semmi. Az illat amúgy csodálatos, de a tartósság katasztrófa, szinte egy Zara-s parfüm is veri ebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

bogiis

2021. május 17.

Csodálatosan különleges illat, elegáns, de nem túl tolakodó. Rajtam nagyon tartós, tipikusan egy olyan illat, ami nem jön szembe az utcán (mondjuk el is kérik az árát érte).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Laurencia

2021. április 23.

Ő lesz az új tavaszi-nyári illatom, sokadik körre hatalmas szerelem, csak menjünk végre egyszer 15 fok fölé és akkor majd mesélek bővebben.

No, hogy erre uszkve április végéig kell várni, mármint hogy rendes tavaszi idő legyen, arra nem számítottam, de csak bekövetkezett ez is.
Ebben az egész vírus cirkuszban én azt gondolom, hogy minden bolond parfümán listáján ott van a félelem faktor, hogy post covid szindrómaként behúz magának egy laza 5-6 hónapos szaglásvesztést, tudok ilyen esetet, nem egyet és nem kettőt.
Nem akarok beteg lenni, nem akarok belehalni és kell, szükségem van az orromra, anélkül nekem nincs élet, olyan ez nekem mint másnak a levegő.
Ezermillió érvem volt tehát a vakcinálásra s miután megszúrtak, elsétáltam az ő budapesti lelőhelyére és megvettem a teljes üveget.
Mert vele ünneplem az életet, annyi halál van és volt körülöttem, hogy egyszerűen nincs más választásom és tudom azt is, hogy le fogjuk győzni ezt a nyomorúságot,
Különös, misztikus törékenység,keserű és fás, citrusos lágyság ami körbeölel mint egy védőburok.
Nagyon lázas és elesett voltam az oltás után 48 óráig és valahogyan ez az illat vezetett át azokon a kába órákon.

Gyorsan illanó, szantálos álom, ér túlfújni és megfürödni benne, nekem most már az élet vize.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 23.

Lina6

2021. március 5.

Nekem egyik nagy kedvencem. Nagyon szeretem. Tartossaga rendben van. Tisztaságillatok közé sorolnám.Ujravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.