Byredo

Ár:   42 600 Ft és 63 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. június 4.

Ár:   42 600 Ft és 63 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: ambrette, kókuszvíz, pacsuli levelek, kakaó, pézsma

tillisilli

2020. szeptember 3.

Már megint a Byredo pultja körül ólálkodtam a Ludwig Beck-ben. Az egyik eladó közelebb hajolt, és eszméletlen finom illata volt! Kérdeztem mi ez mi ez? Gyerekkoromból köszönt vissza valami mennyei retró, hozzá egy karneváli jelenet. Azt mondta, a Velvet Haze, a 80-as évek diszkó-hangulata, vattacukor és kókusz bla bla. Annyira könyörögtem, hogy megdobott fújós mintával.

Mivel az illatot alig érezni, rendesen fel kellett fujkáljam. Sajnos rajtam nem volt mennyei a kompozíció (mint az eladónőn) hanem 95%ban közönséges, 5%ban ott a megfejthetetlen rejtély, egy illatelem, ami mégis izgat, és amit az emlékezetem meg akar fejteni, és az orrom addig szagolgatja, míg el nem illan.

Nem tartós. És a tucatillat-irányba hajlik.

Igazuk van azoknak, akik szerint pont olyan, mint Narciso Rodriguez For Her, csak a NR illat tartósabb. Amikor azt viseltem, úgy éreztem most kimaxolom a közönségességet :) ezt érzed, izzadságszaggal keveredve, amikor szombat éjjel könyökkel törsz utat magadnak a tánctéren a Fogasházban.

Szóval két csillag a rejtélynek, azt még próbálom megfejteni, a többi meg közönséges vagy elillant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Nem tartós. És a tucatillat-irányba hajlik.

RekaKrem

2019. december 27.

Szerintem zseniális illat ez - azoknak kulonosen ajánlom, akiken a NR for Her nem müködött, - pl. mint rajtam, pedig imádom mint kompoziciot - itt rózsa helyett a kókuszviz teszi extrán szexivé a pacsulit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

aidanne

2017. szeptember 5.

Szivecskes fejem az első hozzászólásban a remény jelét akarta volt mutatni, mára már ez eltűnt....
Byredo ház igaz szerelmese vagyok! Egyenlőre parfümista létem során ez az egyetlen niche ház, amely kreálni tudott olyan illatokat, melyben önmagam látom viszont. Ez rendkívűl pozitív a számomra. De most végtelenűl szomorú vagyok. Nina drága jóvoltából előbb tudtam meg mi a dörgés Byredoék új üdvöskéje felől, mint ahogy a nagyra becsült Madison parfümériában szert tettem volna ismertségre. Sebaj, tökéletes az időzítés.
Ha először találkoznék ezzel az illattal az életemben, bizony jönne velem haza és úgy örülnék neki mint bárki a farkának ( ide lehet képzelni bármit) szóval ez egy nagyon szép, pacsuli rengetegbe fürdött fátyol víz.... most mit mondjak rá jobbat?
Úgy is az lesz, hogy megismerik, és utána vesznek a webshoppokban egy olcsóbb alternatíváju Narciso Rodriguez illatot. Mert hogy kb idáig sülyedtünk az tuti. Te, Ben! Nem lehetne legközelebb megnézni, hogy mi a szitu az illat piacon, ès NEM llétrehozni egy kafa minőségü , már egyszer egyik évbe legyártott illatot? Nemár hogy ennyi tellett de komolyan! Sajnos az én bőrömön cefet a tartóssága és majdnemhogy egysíkú az egész! Szándékosan nem a lineáris szót használtam.
Basszus, pedig nagyon akartam... de már nem akarom!
A 2 csillag kizárólag a márka tiszteletéért és kiváló minőségének szól.... elvonultam szomorkodni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Basszus, pedig nagyon akartam... de már nem akarom!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.